Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Ciepłe wakacje

Ciepłe wakacje

Z kolegą małżonkiem zastanawiamy się nad wyjazdem wakacyjnym ale bardziej egzotycznym. Trochę funduszy mamy odłożone, więc to nie problem. Najlepiej jakby to była taka dłuższa objazdówka po ciekawym miejscu, by więcej zobaczyć i bardziej poznać daną kulturę. Coś ciekawego możecie poradzić?

2. BabyApp
    My za każdym razem kiedy uda nam się odłożyć trochę pieniążków na wakacje,mamy podobny problem.Najpierw robimy wywiad wśród znajomych i rodziny ,gdzie kto był,i czy na pewno warto tam się wybrać.W tym roku niestety nie udało nam się wyjechać ,ale za to w przyszłym mamy zamiar to nadrobić .Znajomi planują wyjazd do Iranu.Nigdy nie planowaliśmy takiej wyprawy i narazie szukamy różnych informacji na temat tego kraju.

To polecam się wybrać na sardynię - https://wakacjenasardynii.pl/ To piękne i co najważniejsze cieplutkie miejsce <3 ja wróciłam po niecałych dwóch tygodniach opalona jak czekoladka, mega się wygrzałam i sporo pływałam bo woda cudowna

Junior Member
    mao

Jak są środki to i kierunek wakacyjny się znajdzie odpowiedni. Mnie zawsze kuszą oryginalne kierunki wyjazdowe. Korzystam z ofert warszawskiego biura podróży, których oferta jest wyjątkowa i fantastycznie dopracowana. W tym roku ruszam z nimi na podbój Iranu.

Cytat Zamieszczone przez mao Zobacz posta
    Jak są środki to i kierunek wakacyjny się znajdzie odpowiedni. Mnie zawsze kuszą oryginalne kierunki wyjazdowe. Korzystam z ofert warszawskiego biura podróży, których oferta jest wyjątkowa i fantastycznie dopracowana. W tym roku ruszam z nimi na podbój Iranu.
    A co to za biuro? Warszawa blisko Iran to bardzo ambitny wyjazd. Nie boisz się? Tak od razu to jakieś obawy mam, chociaż może to i ciekawy kierunek. Poczytam sobie o tym. Tematycznie pasuje do naszych planów

Junior Member
    mao

Czego mam się bać tym bardziej na wyjeździe zorganizowanym? Ruszam z Wytwórnią Wypraw w październiku na takie późniejsze wakacje. Lubię wycieczki objazdowe gdyż mają one swój niepowtarzakny klimat i można wiele zobaczyć dzięki fajnie rozpisanemu i bogatemu planowi wycieczki.

Jeśli pytasz o ciepłe wakacje w przystępnej cenie to z pewnością będzie to Chorwacja.

9. BabyApp
    Cytat Zamieszczone przez mao Zobacz posta
    Czego mam się bać tym bardziej na wyjeździe zorganizowanym? Ruszam z Wytwórnią Wypraw w październiku na takie późniejsze wakacje. Lubię wycieczki objazdowe gdyż mają one swój niepowtarzakny klimat i można wiele zobaczyć dzięki fajnie rozpisanemu i bogatemu planowi wycieczki.
    W sumie prawda. Zorganizowana wyprawa na pewno bezpieczniejsza niż podróż w jedną osobę. Wyjazd objazdowy na pewno jest ciekawa opcją, bo dużo więcej zobaczysz.Oczywiście wszystko zależy od samego programu. Poszukałam w google informacji o tej wycieczce i znalazłam ich stronę. Program całkiem fajnie sie prezentuje. Ambitnie

Junior Member
    mao

Tak, plan był ambitny i w pełni wykonany. Wytwórnia Wypraw okazała się wspaniałym organizatorem. Zwiedzaliśmy sporo, mieliśmy świetnego przewodnika. Wróciłam zachwycona i dziś wiem, że nie był to mój pierwszy i ostatni wyjazd do Iranu na pewno chcę tam wrócić. Ludzie cudowni, przyjaźni, a ich kultura jakże odmienna miała coś w sobie intrygującego i tajemniczego.

Jak ktoś z was będzie wyjeżdżał na wakacje to na pewno będzie wam potrzebne ubezpieczenie.Sam swoje ubezpieczenie bez problemu znalazłem na stronie internetowej https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-turystyczne .

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów