Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wynajem auta za granicą, a fotelik?

Junior Member
    mao

Wynajem auta za granicą, a fotelik?

W sierpniu mamy zaplanowany wyjazd zagraniczny. Zaczęliśmy zastanawiać się nad wynajęciem samochodu tam na miejscu ale w jaki sposób podróżować nim z dzieckiem?Jak Wy sobie radzicie w takich sytuacjach? Zabieracie ze sobą fotelik?

2. BabyApp
    Wożenie fotelika to z jednej strony problem z drugiej potrzeba. Najważniejsze pytanie to ile lat ma dziecko. Bo od tego należy właściwie zacząć. Znajac wiek, i wzrost dziecka można już coś polecić.

No bez wieku i wzrostu ciężko cokolwiek polecić. W podróż ostatnio biorę taki pas, Smart Kid Belt. Z tym że moja pociecha ma już 8 lat, więc to może być po prostu inne kryterium wiekowe niż Twoje.U mnie się sprawdza takie rozwiązanie bo nie mam własnego auta, więc sam zakup fotelika jest z oczywistych względów niepraktyczny. Kiedyś po prostu pożyczałam a teraz mam ten pas. Nadaje sie do taksówki i do wynajmowanych aut np. na wakacjach.

Cytat Zamieszczone przez WentzIz Zobacz posta
    No bez wieku i wzrostu ciężko cokolwiek polecić. W podróż ostatnio biorę taki pas, Smart Kid Belt. Z tym że moja pociecha ma już 8 lat, więc to może być po prostu inne kryterium wiekowe niż Twoje.U mnie się sprawdza takie rozwiązanie bo nie mam własnego auta, więc sam zakup fotelika jest z oczywistych względów niepraktyczny. Kiedyś po prostu pożyczałam a teraz mam ten pas. Nadaje sie do taksówki i do wynajmowanych aut np. na wakacjach.
    A możesz pokazać jak to wygląda i jak działa? Bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. Może to faktycznie będzie ciekawe rozwiązanie.

Cytat Zamieszczone przez weronikalewandowska Zobacz posta
    A możesz pokazać jak to wygląda i jak działa? Bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. Może to faktycznie będzie ciekawe rozwiązanie.
    Hmm, nie wiem jak to pokazać Tak to wygląda mniej więcej i tak to się zakłada:

Ten pas jest ciekawym pomysłem.
    Jeśli masz już jakąś firmę wynajmującą na oku, możesz zadzwonić i dowiedzieć się, czy mają na wyposażeniu foteliki dla dzieci.

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez mao Zobacz posta
    W sierpniu mamy zaplanowany wyjazd zagraniczny. Zaczęliśmy zastanawiać się nad wynajęciem samochodu tam na miejscu ale w jaki sposób podróżować nim z dzieckiem?Jak Wy sobie radzicie w takich sytuacjach? Zabieracie ze sobą fotelik?
    W każdej wypożyczalni można wypożyczyć również fotelik. Oczywiście nie za darmo.

9. BabyApp
    Junior Member
    mao

Udało nam się na wyjeździe wypożyczyć auto z fotelikiem. Z Waszych podpowiedzi również skorzystałam, a mianowicie zakupiłam Smart Kid Belt, który znakomicie sprawdzi się podczas roku szkolnego w awaryjnej sytuacji gdy naszego urwisa będą odbierać dziadkowie. Wcześniej oczywiście go przetestowałam zarówno w taksówce jak i w naszym aucie by sprawdzić czy naprawdę tak łatwo można poradzić sobie z montażem.

Cytat Zamieszczone przez mao Zobacz posta
    Udało nam się na wyjeździe wypożyczyć auto z fotelikiem. Z Waszych podpowiedzi również skorzystałam, a mianowicie zakupiłam Smart Kid Belt, który znakomicie sprawdzi się podczas roku szkolnego w awaryjnej sytuacji gdy naszego urwisa będą odbierać dziadkowie. Wcześniej oczywiście go przetestowałam zarówno w taksówce jak i w naszym aucie by sprawdzić czy naprawdę tak łatwo można poradzić sobie z montażem.
    Montaż, zakładanie w różnych samochodach pasa Smart Kid Belt jest bardzo prosty. Oczywiście wszystko zależy od tego, czy masz już go wyregulowanego. to właściwie jedyny zabieg jaki musisz wykonać, a potem zakładanie na pas to łatwe zadanie, nawet dziadkowie sobie spokojnie z tym poradzą.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów