Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Jaka dobra podłoga w domu

Member
    majeczka29

Jaka dobra podłoga w domu

Jaką podłogę waszym zdaniem najlepiej położyć? Myślimy nad parkietem, ale jeszcze nie wiemy, jaki gatunek drewna. A wy co macie u siebie? Jak się sprawdza?

2. BabyApp
    Member
    majeczka29

i co macie u siebie?

Senior Member
    magia

My mamy zwykłe panele. Drewno było dla nas za drogie.

Cytat Zamieszczone przez magia Zobacz posta
    My mamy zwykłe panele. Drewno było dla nas za drogie.
    Faktycznie parkiet jest o wiele droższy. Wyglada lepiej niż panele, nie ma się tutaj co łudzić. jednak trzeba sie liczyć z kosztem większym 3-4x co najmnieij. No i mieć dobrego parkieciarza.

Zastanów się jeszcze nad możliwoscią położenia na podłodze płytek drewnopodobnych. Wygladaja bardzo dobrze, niektóre z nich dobrze przypominają drewno jak serie Tubadzina:
    http://www.tubadzin.pl/

Jednocześnie są łatwiejsze jeśli chodzi o czyszczenie.

i tyle w temacie
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	atlas-concorde-etic-noce02.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	50.2 KB
ID:	102741  

Junior Member
    anjiu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-01 zobacz kalendarz
    U mnie w domu jest drewno i użytkuje się świetnie a dodatkowo jest bardzo ciepłe ale zasługa to nie tylko fakt, że jest to drewno ale też zastosowanie odpowiedniej wylewki pod nie: http://betonnadom.pl/produkty/insula...nsularis-piano co potem przekłąda się na oszczędność energii na ogrzewanie pomieszczeń. Mimo, że jestem kobietą i patrzę w pierwszej kolejności na wygląd muszę też pamiętać o ekonomiczności.

Senior Member
    Hailey

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-03-14 zobacz kalendarz
    Ja to szczególną uwagę poświęciłam na wybranie posadzki pod nasza podłogę drewnianą. Z mężem uznaliśmy, że ogrzewanie podłogowe będzie dobrym rozwiązaniem, dlatego troszkę zgłębiliśmy naszą wiedzę na ten temat i zdecydowaliśmy się na taką posadzkę.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 20-02-19 o 13:39

9. BabyApp
    Junior Member
    ErykaO

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Co byście nie kładli na podłogę, czy to panele, czy to wykładzinę, czy też deskę warstwową, nie zapomnijcie pod nią położyć odpowiedniego podkładu. Ja u siebie mam panele, a pod nimi pianomat firmy Organika, dokładnie to ten podkład - http://www.pianomat.pl/pianowood/. Bardzo gęsty, bo 6 razy bardziej niż typowe pianki pod panele jakie się kupuje w marketach. I jest różnica - świetnie dociepla podłogę, wycisza ją (głównie jeśli chodzi o dźwięki uderzeniowe i odgłos chodzenia, a to te dźwięki są najbardziej denerwujące). Poza tym, co dla mnie ważne, jest to materiał trudno palny - a wiadomo, nikt nie chce pożaru w domu, ale wypadki chodzą po ludziach.
    Ostatnio edytowane przez ErykaO ; 05-03-19 o 12:44 Powód: literówka

Hm mnie jakoś parkiet nie przekonuje. No po prostu mi się nie podoba.. Teraz są takie fajne płyty co wyglądają jak drewno. A pod nie można taką wylewka anhydrytowa łódzkie zastosować.
    Ostatnio edytowane przez niewyspana ; 12-04-19 o 12:13

Senior Member
    Milla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-27 zobacz kalendarz
    Z pewnością drewno będzie najlepszym rozwiązaniem. Ja u siebie mam panele, ale można też zdecydować się na deski.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów