Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Nieatrakcyjność po porodzie...

Unhappy Nieatrakcyjność po porodzie...

Drogie Mamusie,
    jestem trzy tygodnie po urodzeniu mojego synka. Poród naturalny, wszystko przebiegło bardzo dobrze, synek jest zdrowy, a ja jestem przeszczęśliwą mamą. Niestety zaczęłam mieć problemy ze sobą, z akceptacją swojego wizerunku po porodzie. Psychicznie czuję się fatalnie, nie mogę patrzeć na siebie w lustrze. Najchętniej założyłabym na siebie worek i nie wychodziła z domu. Mój mąż ciągle powtarza, że mnie kocha, że jestem cudowną matką. Wierzę w to, ale gdy gdzieś wychodzimy razem, to widzę jak bardzo nie może powstrzymać się od oglądania za młodymi, atrakcyjnymi i szczupłymi kobietami. Wiem, że to normalne, każdy mężczyzna ma taki odruch, instynkt. Wiem to, a mimo to od razu reaguję płaczem, jest mi tak przykro...
    Nie wiem, jak poradzić sobie z tą sytuacją. Unikam już wspólnego wychodzenia - wolę nie widzieć...

Mamusie, jak Wy sobie radzicie/radziłyście w takich sytuacjach? Nie mam się do kogo zwrócić z moim problemem, dlatego liczę, że tutaj otrzymam wsparcie.

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Neri
    O mnie
    Mama niezwyklej trojki !!!!
    Witaj !
    Po porodzie Chyba każda kobieta czuje się mało atrakcyjna. Do tego dochodzi połóg, niewyspanie, Nowa sytuacja i nowy członek rodziny. Wszystkie uczucia są chyba ,,naturalne ,,. Dobrze,że masz męża który stara się Cię wspierać . To co mnie zaniepokoilo to , to że Twój mąż ogląda się za innymi kobietami. Pytanie czy ogląda się naprawdę czy Tobie tylko się tak wydaje. Myślę,że szczera rozmowa pomogła by . Powiedz Mu o swoich uczuciach, obawach i o tym,jak się czujesz kiedy wychodzicie razem.
    Domyślam się,że to trudne ale uwierz w siebie!!!! Stan przed lustrem i opisz wszystko to,co Ci się w sobie podoba. Poproś męża,aby powiedział Ci,co Mu się w Tobie podoba .
    Głowa do góry

Czasem to przesada takie myślenie o sobie, wielu facetów nawet nie zwraca uwagi na takie detale jak parę kilo więcej czy lekki cellulit.
    aktywna staraczka

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Trzy tygodnie po porodzie to bardzo mało - mam nadzieję, że teraz już czujesz się lepiej. I że już kochasz się z mężem - bo myślę, że może on był tego spragniony (jeśli mieliście długą przerwę) - i dlatego oglądał się za kobietami. Napisz, jak to teraz wygląda, jeśli tu zajrzysz.

Dojście do formy z przed ciąży wymaga samozaparcia i dyscypliny...Nie poddawaj się...głowa do góry...

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów