Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Zabawki erotyczne

Zabawki erotyczne

Czy korzystaliście kiedyś z czegoś takiego? Bo jestem bardzo ciekawa.

2. BabyApp
    Uważam, że dobrym rozwiązaniem jest zapytanie o to znajomych. To naprawdę bardzo dużo daje.
    W śmierci nie ma miejsca na sprawiedliwość.

Member
    Hatet

Cytat Zamieszczone przez maciejka552 Zobacz posta
    Czy korzystaliście kiedyś z czegoś takiego? Bo jestem bardzo ciekawa.
    Uważam, że nie same zabawki erotyczne mogą zwiększyć przyjemność ze zbliżenia. Na pewno dobrym pomysłem jest też stosowanie żeli erotycznych. Na pewno nie jedna z was dziewczyny kiedyś czegos takiego próbowała. Według mnie to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie, że te smakowe bardzo dobrze nadają się też do seksu oralnego
    Ostatnio edytowane przez Aga ; 09-08-18 o 15:11

Akcesoria erotyczne to dla mnie można powiedzieć jedno z lepszych rzeczy w celu urozmaicenia życia seksualnego. Ostatnio nawet swojemu znajomemu kupiłam taki prezent.
    Ostatnio edytowane przez Aga ; 11-10-18 o 15:22

Senior Member Awatar Lucyna82
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Data
    10.11.2017
    Oczywiście że używam Ostatnio z mężem polubiliśmy nawet zabawy analne ;p Kupiłam koraliki analne i juz wypróbowaliśmy ;p Polecam każdemu jako odskocznię od zwykłego seksu
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 27-11-18 o 15:28

Senior Member
    lilka90

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-26 zobacz kalendarz
    Cześć! Zastanawiam się, czy korzystacie może z wszelkiego rodzaju zabawek i gadżetów erotycznych? Jesteście w stanie doradzić mi w kwestii wyboru? Widziałam kulki gejszy na sexownysklep i zastanawiam się nad ich zakupem. Czy może lepiej wybrać klasyczny wibrator?
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 27-11-18 o 15:28

Ogólnie to jesteśmy udaną para ale wiadomo, ze jak każdy miewamy swoje wzloty i upadki.Bywa gorzej albo lepiej jeśli chodzi o tę ochotę jednak zabawki sprawiają,żę jednak chce nam się bardziej.

Polecam ze swojej strony

Libi gel - najlepszy zel intymny jaki do tej pory stosowałam
    sex elixir - hiszpańska mucha.Początkowo nie wierzyłam w jej działanie,potem się do niej przekonałam i rzeczywiście ma swój wpływ na pożądanie
    Im happy

9. BabyApp
    No włąśnie sama się nad tym zastanawiałam bo ostatnio czytałam sobie o niej w nocym cosmopolitanie. Tylko właśnie trudno jest mi uwierzyć w działąnie takiego środka :O

Jednak potem przetestowaliśmy kilka razy i za każdym razem działanie było dobre tak wiec nie mamy tutaj do czynienia jedynie z placebo. Pozwolę sobie umieścić jej skład:
    L-arginina
    większa ukrwienie narządów płciowych, co prowadzi do intensyfikacji wrażliwości miejsc intymnych oraz silniejszych orgazmów. U mężczyzn zwiększa erekcje.
    tribullus terrestris
    zwiększa poziom testosteronu. Wspomaga osiągnięcie podniecenia.
    salvia officinalis
    zwiększa apetyt na stosunek. Przyśpiesza osiągnięcie orgazmu u kobiet. Dodatkowo działa antyseptycznie i uspokajająco.
    Lepidlum Meyenll
    znacząco zwiększa pożądanie u kobiet i mężczyzn. Oprócz tego, zwiększa objętość nasienia u mężczyzn.
    witamina C
    regularne stosowanie przyczynia się do wzrostu stosunków płciowych.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów