Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Pożyczka czy raty - zakup wyposażenia mieszkania

Pożyczka czy raty - zakup wyposażenia mieszkania

Jak wam się wydaje, co jest lepszą opcją na zakup sprzętu RTV/AGD, ale też i wyposażenia? Pożyczka gotówkowa czy zaciąganie na raty? Pytam, bo w różnych sklepach są różne warunki, nie zawsze korzystne. Z drugiej strony pożyczki gotówkowe, też nie zawsze muszą być korzystne.

2. BabyApp
    Kilka sklepów ma promocję na raty 0%, w pozostałych raczej nie ma co liczyć na tego typu korzystne warunki.
    Pożyczki dla nowych klientów w różnych bankach a przede wszystkim w firmach pozabankowych też jest przy RRSO na poziomie 0%, tyle tyko, że terminy spłaty takiej promocyjnej pożyczki są dosyć krótkie.
    Moim zdaniem, jest to indywidualna decyzja, za każdym razem trzeba to sobie dokładnie przeliczyć i na tej podstawie podejmować decyzje.
    Zerknij jeszcze tutaj: http://finanovacash.pl/
    Ostatnio edytowane przez nansy ; 26-06-18 o 07:15

Member
    majeczka29

Cytat Zamieszczone przez zuzad Zobacz posta
    Jak wam się wydaje, co jest lepszą opcją na zakup sprzętu RTV/AGD, ale też i wyposażenia? Pożyczka gotówkowa czy zaciąganie na raty? Pytam, bo w różnych sklepach są różne warunki, nie zawsze korzystne. Z drugiej strony pożyczki gotówkowe, też nie zawsze muszą być korzystne.
    Jeśli chcesz spłacac przez dłuższy czas to lepsze bedą raty. Aktualnie kilka sklepów ma darmowe raty. Jak
    media expert
    euro
    czy media markt

Jeśli jednak masz jedynie chwilowy problem z finansowaniem to moim zdaniem lepiej będzie zdecydować się na pozyczkę prywatną i potem po miesiącu ją spłacic. Nie musisz wtedy również ograniczac się do zakupu w określonych sklepach.
    Zobacz sobie jaką ofertę ma firma Moneyman - mają dobrą promocje dla nowych klientów...

Pożyczkę trzeba bardzo przemyśleć. A swoja drogą słyszeliście jak prosto teraz wziać kredyt na kogoś? nasze dane krążą wszędzie i ludzie to wykorzystują, dlatego ja na https://chronpesel.pl/ zastrzegłam sobie pesel

Nie ma czegoś takiego jak raty za zero zł. Po prostu w cenę jest wliczona prowizja banku. Kupowałam pralkę za 1120zł kiedy okazałam się że za gotówkę właściciel sklepu dał upust i zapłaciłam równy tysiąc. Lepiej chyba wziąć pożyczkę. W banku Raiffeisen można dostać pożyczkę która jest nieoprocentowana i można ją spłacać przez 2 lata. Rrso tylko 2,88%

Senior Member
    Hailey

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-03-14 zobacz kalendarz
    No musisz poszukać po różnych sklepach co i ile kosztuje. Nie musisz przecież brać całego sprzętu z jednego sklepu. Możesz to tak rozwiązać że kilka rzeczy weźmiesz na raty i do tego jakąś pożyczkę. Ale wiesz, tylko nie przesadzaj, żeby nie wyszło że żadnych rat nie dasz rady spłacić. Jeżeli chodzi o pożyczkę to sprawdź sobie firmę Kredyt1000 bo mają dobre warunki.

No właśnie dobrze jest zorientować się czy przypadkiem sklep nie zawyża cen produktów. Bywa, ze faktycznie oferuje coś takiego jak raty 0%, ale jednak płacimy ten koszt w cenach produktów. Które moglibyśmy kupic w sklepach bez rat o wiele taniej.

Polecam w celu tańszego kupienia sprzętu
    zorientowac sie w cenach innych sklepów
    poczytać sobie opinie o sprzęcie i zobaczyć czy nie są to przestarzałe modele
    jak również zobaczyć oferty kredytów i zorientować się czy przypadkiem wzięcie kredytu nie będzie tańsze niż rat....
    Zerknij sobie http://biznes.elblag.net/artykuly/po...ytow,22883.htm
    Ostatnio edytowane przez Adalia ; 04-06-19 o 10:11

9. BabyApp
    Senior Member
    Milla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-27 zobacz kalendarz
    A nie możecie poczekać i uzbierać nieco pieniędzy? Branie pożyczek jest ryzykowne, a branie na raty też są formą pożyczki przecież! Więc na jedno praktycznie wyjdzie.

Senior Member Awatar blues27
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-09-25 zobacz kalendarz
    Nie zawsze takie pożyczki się sprawdzą. Trzeba pamiętać o tym, że przeważnie w krótkim czasie należy je zwrócić. Na http://multimoneta.pl/kiedy-sprawdza...zki-gotowkowe/ są opisane sytuacje, kiedy warto skorzystać z takich szybkich pożyczek.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów