Strona 1 z 53
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 528

Luty 2019 r.

Senior Member Awatar Caitlyn
    O mnie
    Mama Mikołaja (05.10.16) I przyszła mama: 02.19

Luty 2019 r.

Widzę, że nie ma jeszcze założonego osobnego folderu dla 2019 r., co mnie zaskoczyło, bo spokojnie styczniowe i lutowe mamy 2019 roku już się pojawiły

Zacznę od opisu.
    Kasia, mam 23 lata (skończę w lipcu), jestem z województwa opolskiego, mężatka z 1.5 rocznym stażem oraz mama 20miesięcznego Mikołaja.

Swoja drogą już się tu kiedyś udzielałam na grupie październikowych mam z 2018 r. i uważam, że taka grupa wsparcia to świetna sprawa. Wprawdzie na samym forum mjakmama nasz wątek przycichł zaraz po porodzie, ale stworzyłam naszym dziewczynom (a jest ich aż 30) osobne forum jeszcze będąc w ciąży i do dziś z większością utrzymujemy kontakt. Rok temu było nasze pierwsze mamowe spotkanie, w tym roku w sierpniu mamy zaplanowane drugie. Naprawdę świetna sprawa i życzę Nam byśmy też stworzyły taką zgraną społeczność.

Przechodząc do głównego tematu.
    Dziś zobaczyłam na teście dwie kreseczki, druga bardzo bladziutka, teoretycznie wypada dziś 2/3 dzień spóźnienia miesiączki. Jeśliby liczyć termin porodu z om (ostatniej miesiączki) to kalkulator wylicza mi na ok 22 luty.

Ogromne zaskoczenie, nie spodziewałam się szczerze mówiąv. Miesiąc temu spodziewałam się ciąży (i cykl też się wydłużył o 1 dzień) i była tylko jedna kreseczka, dziś zrobiłam test z pewnością, że nic nie pokaże, a tym razem pokazało. Poleciałam jeszcze dziś zrobić badanie beta hcg i czekam na wyniki.

Jest jeszcze mała możliwość, no ale jest, że to nie jest ciąża tylko obecność torbieli na jajniku i zaburzenia hormonalne zakłamują wynik testu. Tak, mam takie problemy odkąd urodziłam syna, ale o tym może rozpiszę się kiedy indziej.
    Znaczy się tak, różne źródła inaczej podają, jedne, że takie torbiele mają wpływ na wynik testu, a inne, że nie mogą mieć wpływu, także wszystko będzie dopiero wiadome po badaniach.

Czekam na Wasze opisy
    Ostatnio edytowane przez Caitlyn ; 01-08-18 o 23:08

2. BabyApp
    O mnie
    Za szybko się pochwaliłam.
    Byłam dziś z rana na usg. Oczywiście za szybko by widać było ciążę, przyszłam o 2 tyg za szybko. Ale torbiele są, 2 i 3 cm, niegroźne, ale są, prawdopodobnie to one mi zafałszowały wynik testów, wydzielają hormon podobny do tego w ciąży. Powiedział mi lekarz tak, że ciąży nie wyklucza, ale według niego widać, że mam normalnie okres dostać, jestem w tym stadium przed okresem. I żebym przyszła do niego za 2 tyg, jakby to miała być faktycznie ciąża to będzie to wtedy widać, a jak nie to dostanę tabletki na te torbiele, to może zechcą się stamtąd usunąć. No ale gdybym była w ciąży to mi one nie zagrażają i tak. Ale on i tak wątpi żeby to była ciąża.

Jedyny objaw który mógłby wskazywać na ciążę jaki mam to obolałe piersi. Z drugiej strony w jednej piersi też mam torbiel i może to przez nią mnie pobolewa.
    Ostatnio edytowane przez Caitlyn ; 14-06-18 o 12:42

Member
    celtic_dream

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-12-21 zobacz kalendarz
    Wiesz, ja na początku ciąży kiedy poszłam to też miałam torbiel. I lekarz mi mowil że to efekt owulacji, że z tego jajnika była. Potem sie torbiel wchlonela a na kolejnej wizycie było juz widac na usg pecherzyk w macicy. Wiec jeszcze moze nic straconego...

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez celtic_dream Zobacz posta
    Wiesz, ja na początku ciąży kiedy poszłam to też miałam torbiel. I lekarz mi mowil że to efekt owulacji, że z tego jajnika była. Potem sie torbiel wchlonela a na kolejnej wizycie było juz widac na usg pecherzyk w macicy. Wiec jeszcze moze nic straconego...
    Mi się te torbiele nie wchłaniają od września 2017 roku, po prostu są, ale nie rosną. Też myślę, że to ciąża. Mija 6 dzień spóźnienia, objawy ciążowe są. A poza tym może i by test ciążowy kłamał, ale badanie beta hcg wątpię żeby kłamało.

Senior Member Awatar Lucky
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    13.11.2011r. i 13.11.2013 <3
    Data
    13.11.2011/17.11.2011 13.11.2013/13.11.2013
    Witam i ja
    Jestem mamą dwóch córek. Na forum bywałam jako listopadówka 2011 i listopadówka 2013.
    Teraz termin porodu mam na początek lutego.

O mnie
    Same miesiące na L, stąd pewnie nick Lucky I jeszcze widzę, że obie córy z 13.11, ale zbieg okoliczności, Witam

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny.
    Mi test zabzikowal w sobotę wieczór bo pokazał cień drugiej kreski, który potem znikl. Ciąża nieplanowana... byłby to duży szok... Ale przyjmiemy z Mężem co los da. Mamy już 2 corki.
    Udzielałam się na tym forum w marcowki 2014 i marcowki 2017.
    Przypomniały mi się "stare" dobre czasy na tym forum i chcialam wejść i wszystkim przyszlym mamom życzyć powodzenia.
    Ja jutro powtórzę test. Jeśli będzie pozytywny to będziemy siedzieć w tym stanie razem
    Pozdrawiam Was cieplutko

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-05 zobacz kalendarz
    Witam się nieśmiało

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-05 zobacz kalendarz
    Widzę, że telefon obciął post a tak się naprodukowałam...
    Jestem mamą majówki 2017 i dopiero dochodzi do mnie jakie szaleństwo nas czeka.
    Dzisiaj rano (3.30 ) zrobiłam test. Wyszedł pozytywny i oszalelismy z Mężem ze szczęścia. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze tym bardziej że dwie pierwsze ciążę poroniłam. Na razie jestem pozytywnie nastawiona Przed wizytą pewnie zacznę wariować.
    Pozdrawiam serdecznie, dużo zdrówka i samych dobrych wiadomości Wam życzę

Cześć dziewczyny! Byłam na grupie "będę mamą w 2018" ale wszystko wskazuje na to, że jednak w 2019 to może krotko o mnie. Mam 27 lat, nie mam jeszcze dzieci, w styczniu po 2 miesiącach starań zaszłam w ciążę, którą niestety w następnym miesiącu poroniłam. Byłam bardzo załamana, ale jest coraz lepiej i wg zaleceń mojej gin zaczęliśmy starania od następnego cyklu. I tak się staraliśmy i staraliśmy i co miesiąc wielkie rozczarowanie. Aż tu nagle, coś zaczęło się dziać. Od kilku dni bolą mnie piersi, mam straszne wahania nastroju, uderzenia gorąca i wczoraj podczas kichania zabolał mnie prawy jajnik... Oczywiście wyczytałam, że tak może się dziać we wczesnej ciąży A! No i ta zgaga od kilku dni... Więc, dzisiaj (27dc) mimo, że @ powinna przyjść za 3-4 dni, zrobiłam test... I jest! Blaaaaada krecha, ale jest! W porównaniu do tych wszystkich testów, które ostatnio robiłam i na siłę doszukiwałam się na nich choć cienia cienia, ten jest pozytyny. Choć dla pewności idę dzisiaj na betę... Więc dam jeszcze znać czy na pewno się udalo. Staram się jeszcze tak nie cieszyć ale aż chce mi się płakać z radości! trzymajcie za nas kciuki! Ja Trzymam za Was i wszystkim nam się uda!

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów