Strona 3 z 53
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 528

Luty 2019 r.

Senior Member
    Andzia11

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-19 zobacz kalendarz
    Ja miałam wizyte w poniedzialek. Ciaza potwierdzona serduszko bije. 8 tydzień ciąży

Caitlyn nie martw się na zapas. Na pewno wszystko będzie dobrze. Kiedy masz kolejna wizytę?

Misia ja w pierwszej ciąży oprócz zatrzymania okresu też nie miałam żadnych objawów. Zwyczajne takie jak na okres A tu taka niespodzianka . Ja dopiero po wizycie A już nie mogę doczekać się kolejnej. Nie dziwię się że Ty się tak niecierpliwisz.

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Caitlyn
    O mnie
    Mama Mikołaja (05.10.16) I przyszła mama: 02.19
    Andzia dosyć szybko, bo już 11 lipca mam kolejną wizytę. Ale tak mi też pasuje (mąż pracuje na 3 zmiany i nie będzie mi tak za każdym razem pasować). A 2 lipca mam zanieść mocz i porobić badania.

Misia zazdroszczę braku objawów Mi wszystko śmierdzi, przez co mnie mdli. Od większości mnie odrzuca i dziś wzięłam tylko 1 kromkę i kawałek pizzy przez cały dzień...

Witam się z wami ja jeszcze przed wizytą, bo za wcześnie ale beta wysoka - 2990. To moja pierwsza ciąża więc na razie raczkuję w temacie

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Semifreddo Zobacz posta
    Witam się z wami ja jeszcze przed wizytą, bo za wcześnie ale beta wysoka - 2990. To moja pierwsza ciąża więc na razie raczkuję w temacie
    Witaj ponownie Nie wiem czy mnie pamiętasz z forum babyboom? Nie spodziewałam się, że spotkam tu kogoś z tamtego forum

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aplaneta18 Zobacz posta
    Witajcie dziewczyny.
    Mi test zabzikowal w sobotę wieczór bo pokazał cień drugiej kreski, który potem znikl. Ciąża nieplanowana... byłby to duży szok... Ale przyjmiemy z Mężem co los da. Mamy już 2 corki.
    Udzielałam się na tym forum w marcowki 2014 i marcowki 2017.
    Przypomniały mi się "stare" dobre czasy na tym forum i chcialam wejść i wszystkim przyszlym mamom życzyć powodzenia.
    Ja jutro powtórzę test. Jeśli będzie pozytywny to będziemy siedzieć w tym stanie razem
    Pozdrawiam Was cieplutko
    I jak kochana, będziesz siedzieć z nami?

Witajcie
    Jestem Patrycja, lat 32. Mam dwoje wspaniałych synów (6 i 5 lat). W styczniu 2019 zostanę mamą po raz trzeci, z czego bardzo się cieszę. To moja 4-ta ciąża, trzecia zakończyła się poronieniem (była to tzw. ciąża bezzarodkowa). strasznie się denerwowałam, że tym razem też na usg zobaczę pusty pęcherzyk i cała radość zmieni się w rozpacz. Bałam się tak, że dopiero w 8tc poszłam do lekarza. Zobaczyłam jednak 1,6mm człowieczka Jestem w 11tc i w przyszłym tygodniu czeka mnie kolejna wizyta u gin. Mam nadzieję, że maluch ma się dobrze, ale też się stresuje bo w 12tc lekarz ocenia malucha pod względem wad wrodzonych (kość nosowa, przezierność karku itp.)

Trzymajcie się mamy (także te, które dopiero się starają), będę zaglądała

O mnie
    Witaj Patrycja, też mam wizytę w przyszłym tygodniu, ale to nie będą jeszcze badania prenatalne. Trzymam kciuki za Twoją wizytę.

A co słychać u reszty lutóweczek?

9. BabyApp
    Cytat Zamieszczone przez Andzia11 Zobacz posta
    Cześć mamusie
    Z miłą chęcią pragnę do was dołączyć.
    Gościłam na forum Majóweczek 2015.
    Najprawdopodobniej jestem w 7/8 tygodniu ciąży. Test zrobimy dwie kreseczki na nim. Wizyta w poniedziałek potwierdzająca ciążę.
    Wszystkim przyszłym mamą gratuluję

Ma którąś z was nudności? Jak sobie z nimi radzicie? Ja póki co daje rade ale nie wiem jak długo wytrzymam.
    Czasami muszę zaliczyć drzemkę ze zmęczenia. A wy jak się czujecie?
    ja na mdłości pije napar z imbiru (zalewam 2-3 cieniutkie plasterki świeżego imbiru, dodaję cytrynę, czasem liście mięty.jak ostygnie słodze miodem) mnie to pomaga.

Senior Member
    Andzia11

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-19 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamusie
    Mdłości i zawroty głowy już minęły. Mam nadzieję że już nie wrócą. Czuje się ok ale to zmęczenie jest okropne. Z utęsknieniem czekam aż ten okres minie

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-05 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie Mamusie.
    Wizyta zaliczona, serduszko pięknie bije <3 wszystko w jak najlepszym porządku. Objawów ciągle brak no może węch bardzo wyczulony przez to czasem mnie zemdli, ale nie jest to tak męczące jak w poprzedniej ciąży.

Straszna tu cisza..
    Pozdrawiam

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów