Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Poduszka rogal, cebuszka, kojec

Senior Member
    Kitti

Słyszałam o nich i wiele kobiet je lubi. Ja nigdy takiej nie miałam bo jakoś uważałam ją za zbędny gadżet.

2. BabyApp
    Member Awatar pokico
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-07-17 zobacz kalendarz
    ja dostałam na urodziny na razie pierwsze noce na rogalu (140 cm) i w sumie jeszcze nie mam zdania, czy z tym mi lepiej, czy gorzej..

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez pokico Zobacz posta
    ja dostałam na urodziny na razie pierwsze noce na rogalu (140 cm) i w sumie jeszcze nie mam zdania, czy z tym mi lepiej, czy gorzej..
    Jak rodzisz pod koniec lipca, to nie masz jeszcze dużego brzuszka, a taką poduszkę najbardziej się ceni, gdy on już jest

Member Awatar pokico
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-07-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    Jak rodzisz pod koniec lipca, to nie masz jeszcze dużego brzuszka, a taką poduszkę najbardziej się ceni, gdy on już jest
    z dnia na dzień kocham ją coraz bardziej, nie ma to jak się w nią pozawijać, przynajmniej przestałam się wiercić

Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    uwielbiałam zwłaszcza jak się okazało, że mam chorą nerkę i muszę ją odciążać poprzez spanie na przeciwnym boku

Junior Member
    Ashima

O mnie
    dwulatek
    Witam!Jestem w 27 tygodniu ciąży.Szukam wiele informacji o zaparciach w ciąży,ale po za tym,że są,nie ma za wiele.Macie jakiś pomysły na zaparcia,zatrzymanie wody w organizmie i braku tchu co chwila?Pierwszy trymestr przeszłam spokojnie,ale teraz nie daję sobie rady z bardzo dużym ciałem,niestety do tej pory już przytyłam 19 kg.Moja doktor mówi,że jest ok i nie przejadam się.Pozdrawiam

Junior Member
    Iniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-06-17 zobacz kalendarz
    Właśnie przymierzam się do zakupu tej poduchy ale szczerze mówiąc odstrasza mnie trochę cena. Jednak po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii, na pewno się skuszę

9. BabyApp
    Cytat Zamieszczone przez Kitti Zobacz posta
    Słyszałam o nich i wiele kobiet je lubi. Ja nigdy takiej nie miałam bo jakoś uważałam ją za zbędny gadżet.
    Z tym zbędnym gadżetem to nie jest do końca tak - poduszka ciążowa - bo o niej mówimy dla wielu kobiet jest wybawieniem chociażby jeśli chodzi o znalezienie bezpiecznej i wygodnej pozycji podczas snu przed porodem, ułatwia też ułożenie dziecka do karmienia, są też specjalne poduszki, które pomagają kiedy dziecko ulewa - klin - poczytaj o tym odrobinę - https://zaira.pl/pl/c/Poduszka-ciazo...-karmienia/128 tutaj macie w zasadzie ogromny wybór takich poduszek.

czesc

Opinie sa rożne. Nie trzeba kupować takiej poduszki, ale bez wątpienia poduszka taka będzie przydatna przy karmieniu Dzięki niej dużo prościej i wygodniej młodej mamie jest karmić swoje maleństwo, szczególnie na początku kiedy mamy pierwsze dziecko i nie mamy takiej dużej wprawy w jego karmieniu. Poduszkę do karmienia można również wykorzystać w trakcie chwili relaksu , jej kształt pozwala bardzo wygodnie się ułożyć i w komfortowych warunkach odpocząć. Na przykład za szyją. Warto jest przy tym zwrócić uwagę na materiał wykonania tak aby była łatwa do czyszczenia.
    Polecam zajrzec sobie do sklepu PGE, obecnie są na takie poduchy dobre promocje https://sklep.gkpge.pl/poduszka-rogal
    Ostatnio edytowane przez Anetamara ; 17-06-19 o 08:45

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów