Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Poduszka rogal, cebuszka, kojec

Junior Member
    butter_fly

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-05-13 zobacz kalendarz
    Kupiłam kojec motherhood i jestem mega zadowolona odpoczywa i śpi się w nocy rewelacyjnie, nawet mojemu mężowi się podoba

2. BabyApp
    Senior Member Awatar niuska
    Mieszka w
    Balice city
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-08-18 zobacz kalendarz
    Data
    18/08/2009 / Marzec 2012
    Ale chodzi o kojec poduszkę czy kojec w sensie łóżeczko turystyczne?

W marcu będą zmiany!

Senior Member Awatar Neri
    O mnie
    Mama niezwyklej trojki !!!!

Kojec Motherhood

Cześć Dziewczyny
    Z czystym sercem mogę polecić kojec Motherhood . Jestem obecnie w 8 miesiącu ciąży, ból pleców i nieprzespane noce towarzyszyły mi praktycznie od 6 miesiąca ciąży. Ale odkąd ''Mikołaj'' przyniósł mi pod choinkę ten kojec wszystkie dolegliwości jak ręką odjął
    Polecam gorąco

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Również mam ten kojec, ale zakupiłam w listopadzie. Faktycznie godny polecenia, teraz będąc w 9 miesiącu ciąży przede wszystkim najbardziej przydatny w górnej części jako poduszka pod głowę, a reszta ciała zależy jak się ułoży. Maleństwo nie szaleje w nocy a ja budzę się wyspana, więc kojec zdaje egzamin.

Member
    kamila28

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-31 zobacz kalendarz
    nie kupiłam, ani w 1 ciąży, ani w 2...daję radę przy pomocy drugiej kołdry, czy poduszek. Nie chciałam dublować niepotrzebnych sprzętów i gadżetów...jakoś to nie w moim stylu.

Member Awatar AliciaYayo
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-03-27 zobacz kalendarz
    Data
    27.03.2013r.
    Cytat Zamieszczone przez maskotka Zobacz posta
    Ja osobiście mam taką duuużą (kojec). Kupiłam ją w momencie kiedy przestałam móc spać na brzuchu i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie teraz nocy bez niej. Nie mogę się inaczej ułożyć, a z nią jest mi wygodnie. I mimo, że swoje kosztuje (dałam za nią 130 zł +przesyłka) to uważam ją za jeden z lepszych zakupów na okres ciąży (mimo, że dużo osób mówiło, że jest to tylko zbędny wydatek, ale wiadomo, każdemu co innego odpowiada). A myślę, że i do karmienia maluszka jak już się pojawi to też może się przydać.
    Nic dodać nic ująć

Senior Member
    jackleen

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się w 2012 r.
    Duży rogal to świetny wynalazek Dzięki niemu plecy mniej bolały, a i brzuszek miał gdzie spocząć
    "Kiedyś chciałam zmieniać świat, lecz z czasem uznałam, że więcej pożytecznego zrobię zmieniając pieluchy mojemu Całemu Światu"

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Mariaszka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2002-12-19 zobacz kalendarz
    Ja się własnie zastanawiam, plecy coraz bardziej dają m w kość.

Senior Member Awatar Dorota89
    Mieszka w
    Lipsko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-03-04 zobacz kalendarz
    Ja właśnie się zastanawiam nad tym nowym gadżetem, bo powoli odczuwam bóle pleców ale sobie jeszcze poczekam może mi się uda za pomocą poduszek ... Czas pokarze
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
    Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś mój świat cały, a Ja... Twoja mama.

FILIP ur.10.08.2013r ^3850g^ 60cm w 41tc <3
    __________________________________________________ _________
    FABIAN ur 01.03.2016r ^3350g^ 54cm w 39tc <3
    Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska."

Cebuszka czy kojec?

Witam. Mam problem mam nadzieję że to dobry dział na zamieszczenie takiego tematu. Jestem w 19 tyg ciąży i planuję kupić poduszkę dla kobiet w ciąży. Jednakże jest tyle dostępnych poduch że nie wiem co wybrać...

W większości sklepach popularne są cebuszki :
    http://allegro.pl/cebuszka-poduszka-...831733572.html

Ale zastanawiam się i nad kojcem :
    http://allegro.pl/poduszka-kojec-dla...789223219.html

Nie wiem co wybrać :/ I jakie wypełnienie jest najlepsze? Aby się nie ugniotło ? Słyszałam że dobre są mikroperełki silikonowe... Pomóżcie

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów