Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Dieta w ciąży? Mam ochotę na wątróbkę.

Member Awatar Atepe
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-09-23 zobacz kalendarz

Dieta w ciąży? Mam ochotę na wątróbkę.

Od kilku dni "chodzi za mną" wątróbka,czy dopuszczalne jest takie żarełko w ciąży?

2. BabyApp
    Member
    mishka

O mnie
    czekam na Ciebie Skarbie <3
    Atepe Narobiłaś mi smaka na wątróbkę z cebulką i jabłuszkiem mmm

Senior Member Awatar Famii
    Mieszka w
    Gdynia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-05-30 zobacz kalendarz
    Wątróbka jest smaczna, ale czy na pewno zalecana w ciąży?

Z tego co wiem to niestety nie Pamiętam, że mnie lekarka zabroniła jak byłam w ciąży U mnie dzieciaki już duże więc można sobie od czasu do czasu pozwolić na schabowego albo żurek w setce ;p

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Famii Zobacz posta
    Wątróbka jest smaczna, ale czy na pewno zalecana w ciąży?
    w wątrobie gromadzą się różne toksyny, wiec lekarze jej nie zalecają,ale jak zjesz raz na truymestr , to raczej nic sie nie stanie

Member
    pastylka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-17 zobacz kalendarz
    Mnie tez lekarz mowil ze nie powinno sie wątróbki ale jak mowi gonia jak zjesz raz na ruski rok to nic sie nie stanie W koncu organizm sam wie najlepiej czego potrzebuje Ja tak mialam ochote na mandarynki i truskawki mimo ze mam na nie uczulenie.. Jadlam je cala ciaze mimo ze nie powinnam i o dziwo nic mi nie bylo Ja ogólnie dla wlasnej zdrowotnosci na poczatku ciazy poszlam na warsztaty kulinarne do cookup http://cookup.pl/ by nauczyc sie czegos nowego i szczerze powiem ze nowe przepisy i nauka łaczenia smaków na marne nie poszła bo odżywiałam i odżywiam sie dalej bardzo zdrowo

To normalne, że kobiety będące w ciąży maja różne smaki.
    aktywna staraczka

9. BabyApp
    Dlaczego nie można jeść wątróbki?

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Z kilku powodów. Po pierwsze - dostarcza ona dużych dawek witaminy A, zbyt dużych dla płodu, co może doprowadzić do wad rozwojowych. Po drugie - wątroba to jednak w pewnym sensie magazyn toksyn (jej zadaniem jest przecież oczyszczanie z toksyn organizmu) i zjadając ją, zjadamy te toksyny, których nie zdołała metabolizować.
    A tu link do ciekawego materiału:
    http://www.mjakmama24.pl/ciaza/dieta...,540_6565.html

A co powiedzielibyście na temat diety, która wyklucza gluten czy laktozę? Okazuje się, że takie menu może być również bardzo smaczne. Zapoznajcie się z dieta pudełkową https://dietly.pl/catering-dietetyczny-firma/codograma , która jest przeznaczona dla nawet najbardziej wymagających klientów. Tak w ogóle wiem, że firmy cateringowe też tworzą diety specjalne dla kobiet w ciąży.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów