Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Kuchnia w stylu skandynawskim

Member
    majeczka29

Kuchnia w stylu skandynawskim

Jestem na etapie urządzenia mieszkania i bardzo podoba mi się styl skandynawski. Chcę w ten sposób urządzić salon z aneksem kuchennym, mam jednak dwa dylematy, a mianowicie: 1.Czy meble kuchenne lakierowane z wysokim połyskiem będą odpowiednie? 2. Niemal wszystkie aranżacje salonów i kuchni w skandynawskim stylu które widziałem maja białe listwy przypodłogowe a ja myślałem o listach w kolorze paneli (dąb Parys lub dąb Milano). Co o tym myślicie?

2. BabyApp
    Styl skandynawski jest modny i praktyczny jednak:

najlepiej pasują białe listwy ( które dopasowane są do drzwi).Stanowią ciekawy kontrast i swoistą kropkę nad i. Jednak nie muszą byc wcale białe.Bierz takie jakie Ci się podobają.

meble w połysku raczej nie będą pasowały. Jest to styl modern, a nie skandynawski.

Zerknij sobie tutaj;
    http://www.villadecor.pl/blog/inspir...acje-i-ozdoby/

Na stronie jest kilka informacji jak dobrać ozdoby do kuchni skandynawskiej.
    Im happy

Na Homebooku jest sporo inspiracji. Ja korzystałam z tego portalu.

Member
    mamaania_35

Myślicie, że tapeta do kuchni to dobre rozwiązanie? Oczywiście są takie specjalne, z którymi nic się nie dzieje przy różnych warunkach w kuchni, ale cały czas się zastanawiam. Widziałam kilka fajnych propozycji na stronie https://innetapety.pl/tapety-do-kuchni-i-lazienki i marzy mi się jedna ściana, która odrobinę będzie się wyróżniała.

A kuchnia w takim stylu https://www.agatameble.pl/kuchnia My wlasnie robilismy te modulowa w salonie agaty. Wyszla rewelacja duzo lepiej prezentuje sie na zywo Jest jasna, przestronna - robilismy białą. Ma delikatny polysk. A przede wszystkim panuje w niej wrszcie porzadek! Wszystko ma swoje miejsce - kazdy przedmiot. Szafeczki sa rewelacyjne - bardzo pakowane i funkcjonalne

Junior Member
    Ankel_Markel

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2018-02-21 zobacz kalendarz
    Moim zdaniem to są najładniejsze kuchnie jakie mogą być :P

Tez sie zastanawiam nad zorganizowaniem jakiegos wiekszego remontu u siebie w domu. NIestety nie bylo tutaj nic zmieniane przez ostatnie kilka lat i juz nie wyglada to wszystko tak dobrze jak kiedys. Troche bokiem wyszly mi oszczednosci na materialach dlatego tez nie zamierzam popelnic tego samego bledu dwa razy. Rozgladalam sie za jakimis ciekawymi projektami i znalazlam takie w ktorych do ozdobienia scian zostaly uzycte imitacje kamienia. Mam na mysli tutaj cos takiego https://www.stonemaster.pl/oferta/kamien-do-kuchni/ Szczerze powiedziawszy to wyglada to bardzo ladnie. Moze macie u siebie cos takiego? Interesuje mnie glownie czy da rade to zamontowac bez korzystania ze specjalistycznych narzedzi do ciecia, poziomowania itp. Moj mezczyzna hobbistycznie robi remonty wiec powinien sobie dac rade. Dzieki za opinie!
    Ostatnio edytowane przez klaudiazet ; 22-04-18 o 11:43

9. BabyApp
    Member
    Hatet

Powiedzcie mi jakie sprzęty polecacie kupić do kuchni? Znalazłam bardzo ciekawy sklep https://www.xxlgastro.pl/pl/ z dużą ofertą różnych akcesoriów i AGD właśnie do kuchni i zastanawiam się czy mogłybyście mi podpowiedzieć co powinnam kupić w pierwszej kolejności?

Junior Member
    fugazi

O mnie
    Będę tatą 2018-03-25 zobacz kalendarz
    Wygląda to naprawdę ładnie! Natomiast poza przygotowaniem tak pięknie wyglądającej kuchni warto również zastanowić się nad jej wyposażeniem. W takim wypadku zachęcam Was do zapoznania się z takim aspektem jak meble cateringowe Polecam!

A dla mnie w kuchni, na równi ważne co wyposażenie i meble jest jej dobre oświetlenie. Dlatego oprócz lampy górnej, mamy też w kuchni na meblach lampy ledowe. I moim zdaniem to jest najlepsze rozwiązanie. Bo mam odpowiednio doświetloną blat. Teraz jest bardzo duży wybór różnych lamp i naprawdę bez trudu można dopasować oświetlenie do stylu kuchni. Ja wszystko co potrzebne kupowałam w sklepie na stronie www.kanluxforhome.pl i powiem szczerze, że nawet byłam zaskoczona, że jest tyle różnych opcji do wyboru, jeśli chodzi o lampy led. A miałam obawy (jak się okazało niepotrzebne), czy do klasycznej kuchni udał mi się coś odpowiedniego dobrać.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów