Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Niedługo poród

Junior Member
    wiolka4004

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-31 zobacz kalendarz

Niedługo poród

Cześć Drogie Mamy, mam wyznaczony termin porodu na koniec marca wszystko mam już przygotowane do porodu.Choć bardzo się boję porodu to nie mogę się doczekać kiedy na świat przyjdzie nasze maleństwo Muszę jeszcze tylko przed porodem zamówić sobie kilka niezbędnych kosmetyków online.Nie mam już ochoty wychodzić do sklepu tym bardziej, że jest zimno i ślisko.Koleżanka podpowiedziała mi że można zrobić zakupy w Rossmann nie wychodząc z domu. Bardzo się ucieszyłam, ponieważ mogę zamówić sobie wszystkie potrzebne mi produkty.Od jakiegoś czasu mam bardzo suchą skórę twarzy stąd moje pytanie do Was jaki krem do twarzy zamówić sobie, aby skóra odpowiednio się nawilżyła i nabrała zdrowego wyglądu?
    Bardzo uważam na kosmetyki, ponieważ mam zamiar karmić dziecko dlatego stosuje tylko delikatne kosmetyki i środki do mycia.
    Czekam na Wasze propozycje i porady.Pozdrawiam Was i życzę udanej niedzieli.

2. BabyApp
    Member
    pastylka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-17 zobacz kalendarz
    Popatrz sobie na poradach smyka\ o kosmetykach.. ja osobiscie cala ciaze uzywalam tych samych co przed ciaza bo wiem ze mnie nie uczulaja i skora miala odpowiednie nawilzenie
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 03-04-18 o 14:37

Wiele kobiet chwali serie Baby Dream z Rossmana.
    aktywna staraczka

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Cytat Zamieszczone przez wiolka4004 Zobacz posta
    Bardzo uważam na kosmetyki, ponieważ mam zamiar karmić dziecko dlatego stosuje tylko delikatne kosmetyki i środki do mycia.
    Czekam na Wasze propozycje i porady.Pozdrawiam Was i życzę udanej niedzieli.

Rodzaj kosmetykow nie ma akurat wpływu na pokarm

Ja też używam Baby Dream cała ciążę i mam mało rozstępów. Podobno jest jakiś świetny olejek używany przez gwiazdy ale kosztuje z 300zł więc.. nie każda może sobie pozwolić na takie luksusy. Kiedy macie termin ? Ja już niebawem i bardzo się nie mogę doczekać. Wiem, że będzie ból i krzyk ale chce już naszego synka przytulić. Według mojego lekarza i kalkulatora porodu Nikodem ma się urodzić 12 stycznia. Pokój gotowy, ciuszki też Tylko mama cała w stresie

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez diamond Zobacz posta
    Ja też używam Baby Dream cała ciążę i mam mało rozstępów. Podobno jest jakiś świetny olejek używany przez gwiazdy ale kosztuje z 300zł więc.. nie każda może sobie pozwolić na takie luksusy. Kiedy macie termin ? Ja już niebawem i bardzo się nie mogę doczekać. Wiem, że będzie ból i krzyk ale chce już naszego synka przytulić. Według mojego lekarza i kalkulatora porodu Nikodem ma się urodzić 12 stycznia. Pokój gotowy, ciuszki też Tylko mama cała w stresie
    Spokojnie, bedzie dobrze!!Trzymamy kciuki!

Dzięki za takie rozwinięcie tematu.

9. BabyApp
    Trzymam kciuki!

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów