Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Impreza żony i jej przyjaciółek

Junior Member
    misterkonrad

O mnie
    Będę tatą 2017-08-17 zobacz kalendarz

Impreza żony i jej przyjaciółek

Hejka wszytkim mamom chciałbym zrobić niespodziankę swojej żonie podczas nadchodzącej imprezki Wiem że ona i jej koleżanki kochają się w tequli. Znacie stronki gdzie mógłbym kupic coś czego nie będzie np. w sklepie? Chciałbym zaskoczyć Dajcie odpowiedź

2. BabyApp
    Cytat Zamieszczone przez misterkonrad Zobacz posta
    Hejka wszytkim mamom chciałbym zrobić niespodziankę swojej żonie podczas nadchodzącej imprezki Wiem że ona i jej koleżanki kochają się w tequli. Znacie stronki gdzie mógłbym kupic coś czego nie będzie np. w sklepie? Chciałbym zaskoczyć Dajcie odpowiedź
    na pewno na internecie znajdziesz coś takiego

Junior Member
    misterkonrad

O mnie
    Będę tatą 2017-08-17 zobacz kalendarz
    Znalazłem Dziewczynom wyjdą oczy
    jakby ktoś poszukiwał w przyszłości to https://www.forfiterexclusive.pl/tequila/ Nie ma co wybór na pozomie. Pozdroo

też jestem zdania że najlepiej poszukać na internecie

A może prócz alkoholu pomyśleć też o całej oprawie imprezy? Zastanów się jak by to zrobić. Może oni pomogą? To będzie dopiero niespodzianka!
    Ostatnio edytowane przez makalica87 ; 23-04-18 o 10:19

mozna ewentualnie kupić piwo o smaku tequili czyli desperados. polecam dla kobiet idealne

hmm to ja bym stawiała na jakieś drinki z tequila, tyle tego w sieci, poszperaj i poszukaj przepisów A do drinków super by wyglądały słomki do drinków własnie https://godanparty.pl/ albo i nawet parasolki do drinków, też sa super !

9. BabyApp
    Junior Member
    marekhs

O mnie
    Będę tatą 2018-08-14 zobacz kalendarz
    Wspolnie z kolezankami planujemy wieczor panienski dla naszej przyjaciolki, ktory juz za pare tygodnii wychodzi za maz. Zanmy sie od dziecka. Planujemy zamowic profesjonanych striptizerow, poniewaz kiedys o tym wspominala. Znajoma podeslala nam strone http://www.tancerzerotyczny.pl/, twierdzi ze są godni polecenia. Co sadzicie ?

Senior Member
    paprotkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-15 zobacz kalendarz
    My ostatnio z przyjaciółkami chciałyśmy sobie zorganizować właśnie taki wspólny babski wypad, bez dzieci i poszłyśmy sobie do restauracji Chata z Zalipia w Katowicach. Zawsze można tam liczyć na miłą obsługę i dobre jedzenie.

Jeśli chcecie wybrać się do klubu i dobrze bawić to polecam klub the best club in Warsaw rezerwujcie miejsce wcześniej na stronie macie kontakt . Ja jak byłam tam to naprawdę bardzo dobrze to wspominam. Bardzo fajne miejsce w centrum miasta obsługa bardzo kulturalna. Koniecznie zajrzyjcie na stronę. Polecam.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów