Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

jaki wozek wybrac

jaki wozek wybrac

Hej, planujemy kupić wózek dla naszego przyszłego dziecka. Poprzedni jaki mielismy przy pierwszym maluchu trochę juz przeżył i chyba wolimy kupić cos nowego, moze bardziej funkcjonalnego. Co polecacie?

2. BabyApp
    Też szukam jakiegoś wózka. Wybór jest tak ogromny, że nie wiem na co się zdecydować.
    _____
    projektowanie stron wordpress Białystok

Junior Member
    paulla79

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-10-07 zobacz kalendarz
    Z dobrych marek polecam np. Easy Go. Widziałam, że mają bardzo porządny wielofunkcyjny model OPTIMO. Może zerknij na ich stronę i sprawdź jakie dokładnie ma funkcje

Cytat Zamieszczone przez paulla79 Zobacz posta
    Z dobrych marek polecam np. Easy Go. Widziałam, że mają bardzo porządny wielofunkcyjny model OPTIMO. Może zerknij na ich stronę i sprawdź jakie dokładnie ma funkcje
    Jak dla mnie- bardzo dobry wybór ogólnie ta marka jest dobra jakościowo, ja akurat wybrałam tego producenta, kupując spacerówkę (mam model Minima, leciutki nowoczesny bardzo zwinny).

mam wspomniane tutaj optimo i polecam. Mozna go sobie kupic jako wersję spacerową i dokupujesz gondolę, fotelik. W sumie on ma tak przyjemną konstrukcję, że jako 3w1, na tle innych wózków, wypada na dość lekki model. Poza tym, jako uzytkowniczka od kilku miesiecy, uwazam, ze jest bardzo bezpieczny, funkcjonany (np. gondole mozesz zlozyc na plasko), masz bardzo duzy kosz na zakupy.

Dziekuje za dotychczasowe wypowiedzi fajne te wozeczki, Minima slicznie sie prezentuje, ale na spacerówkę jeszcze przyjdzie czas :P na razie szukamy 3w1, optimo wygląda porządnie. Jak wypada cenowo? Jak się sprawdza podczas spacerów na nierównym terenie?

Senior Member Awatar Borowa
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-11-20 zobacz kalendarz
    Ja od siebie mogę polecić Epic Lime od Jane o taki https://www.al.to/p/216314-wozek-dzi...epic-lime.html, jest 3 w 1 więc może nam służyć przez długi czas i pozwala dostosować go do dziecka. Bardzo dobrze się go prowadzi, bez wysiłku i ergonomiczny uchwyt zapewnia pewny chwyt. Siedzisko jest obracane więc możemy możemy dostosować wózek do aktualnych preferencji malucha Wink Ma świetne amortyzatory i system PRO FIX który pozwala bez problemu wpinać i wypinać gondolę. polecam z całego serca!
    Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
    - Peale Norman Vincent

9. BabyApp
    Cytat Zamieszczone przez mamanamedal Zobacz posta
    Dziekuje za dotychczasowe wypowiedzi fajne te wozeczki, Minima slicznie sie prezentuje, ale na spacerówkę jeszcze przyjdzie czas :P na razie szukamy 3w1, optimo wygląda porządnie. Jak wypada cenowo? Jak się sprawdza podczas spacerów na nierównym terenie?

Sama spacerowka optimo to jakieś 900 zł, gondola plus fotelik to dodatkowe 600zl my jeszcze kupilismy isofixa za 300 zł. Calosc pod wzgledem ceny wychodzi OK na tle innych marek.

Junior Member
    domilak.w

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-09-05 zobacz kalendarz
    autorko, wiem, ze szukasz wozka 3w1,ale skorzystam z okazji i podpytam wlascicielki Minimy- ile za nia placilyscie? ten wozek od dawna mi sie podoba, mialam okazje zerknac na niego w sklepie- cud miod i orzeszki tak sie zastanawiam czy na wiosne go nie kupic, szykuje nam sie kilka podrozy z dzieckiem, moze taki lekki model lepiej by sie sprawdzil, bo na razie mamy uzywamy wersji spacerowej z naszego wozka 3w1.

Swoją Minimę kupiłam za niecale 700 zł... Moim zdaniem to atrakcyjna cena. Zwłaszcza gdy porównasz ją z modelem Yoyo od Baby Zehn- Minima jest do niego bliźniaczo podobna, przy czym yoyo kosztuje jakies 1900zl... i jeszcze dodaj do tego to, ze minima jest bardziej funkcjonalna od yoyo wiec warto kupic,jesli szukasz takiej leciutkiej kompaktowej spacerowki. na wiosne jak znalazl

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów