Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55

Własna firma?

Ja prowadzę własną firmę i muszę przyznać, że to najlepsze co mnie w życiu spotkało! W mojej fabryce stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego zamawiam produkty i materiały najwyższej jakości. Oczywiście najczęstszym zamówieniem u nas jest stal, ale mam już sprawdzonego dostawcę- zawsze kupuję https://virgamet.pl/wnl-wnlv-55nicrm...al-narzedziowa i jestem bardzo zadowolona z jakości
    Ostatnio edytowane przez aguniaw ; 30-04-18 o 17:27

2. BabyApp
    Member
    Sonia_123

Mieszka w
    adada
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-30 zobacz kalendarz
    Data
    2012
    Ja póki co to muszę wymienić drzwi. Nie chodzi o samą estetykę ale również o bezpieczeństwo. Widziałam spory wybór u producenta Porta > https://www.porta.com.pl/ gdzie przygotowane propozycje drzwi technicznych pozwalają na wybór modelu idealnie dostosowanego do potrzeb każdego klienta. A w ich ofercie znalazłam zarówno drzwi metalowe, jak i solidne drzwi wykonane z innych równie wytrzymałych materiałów. W każdym bądź razie w zzależności od potrzeb bez problemu możemy zamówić i dopasować odpowiednie drzwi.

Jak się ma dobry pomysł na biznes to według mnie warto podjąć ryzyko i spróbować otworzyć własną działalność. Jakby ktoś z Was potrzebował wyposażenia do firmy sprzątającej to w Hako znajdziecie sprzęty typu zamiatarka, odkurzacz przemysłowo, środki czystości czy szorowarki z operatorem prowadzącym lub siedzącym. Firma sprzedaje wysokiej jakości zamiatarki, które mają długą gwarancję. W przypadku awarii zamiatarki można liczyć na profesjonalny serwis i maszynę zastępczą.

Warto znaleźć kogoś kto Cię poprowadzi.

___

Richevon serum

Przy prowadzeniu firmy, warto pamiętać aby zatrudnić firmę ochroniarską zajmującą się ochroną mienia. Polecam CI Kontrę24, dla których ochrona mienia to codzienność, pewnie dlatego mają tak dużo dobrych opinii . Ochrona mienia to jednak tylko jedna z wielu usług ochroniarskich, jakie oferuje firma.

Member
    jagoda11

Prowadząc działalność trzeba iść z duchem czasu i ułatwiać także zakupy klientom. Ja mam sklep internetowy i w ostatnim czasie zdecydowałam się na realizację szybkich przelewów przez bramkę http://www.bluemedia.pl/ Okazuje się to bardzo fajną sprawą Pieniążki szybko na koncie a ja mogę dzięki temu od razu realizować zamówienie co pozytywnie wpływa na relację z klientem.

Senior Member Awatar Lucyna82
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Data
    10.11.2017
    Ja też się zastanawiam nad otwarciem z braćmi firmy transportowej. Interesują nas działania na większą skalę, coś podobnego do tego: https://bitlogistics.pl/ i skromnie uważam, że to jest świetny pomysł na biznes

9. BabyApp
    Member
    AtomicKitten

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-22 zobacz kalendarz
    Data
    2012
    A nie lepiej rozbudowac ta firmę ? Jak mozlwiosć i środki ? Bo prawda jest taka, ze jak pracujesz samemu jest po prostu ciężej.... taka prawda. I powinnaś mieć jakies pojęcie na temat tego z czym ma być związana firma a dokładniej jej branża. Pomyśl też o pozycjonowaniu w internecie. Mi to przyniosło na prawdę wielu klientów Wtedy warto pomyśleć oczywiście też o dobrej agencji interaktywnej. Od siebie polecam Proformat Świetna agencja, współpracuje z największymi agencjami seo w Polsce https://www.proformat.pl

Senior Member
    Hailey

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-03-14 zobacz kalendarz
    Mój brat ma swoją firmę i powiem wam, że to naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. Jest fajnie, póki się zarabia, wiadomo. Niestety jak zaczną się problemy, to co chwilę coś nowego się pojawia. Mój brat w pewnym momencie potrzebował pomocy i od tamtej pory niemal wszystko uzgadnia ze swoimi adwokatami z kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak z Gliwic. Lepiej też przygotujcie się na taką ewentualność.

O firmę to trzeba dbać ciągle. Nie można sobie odpuścić nawet na moment. Nawet jak się na początku wypracuje jakąś przewagę to zaraz są inni, którzy starają się nas przegonić. Ale to dobrze, rywalizacja jest dobra. Dzięki temu rozwija się marketing i wszystkie obszary biznesu. Nie wolno nigdy zapomnieć i zaniedbać reklamy nawet jeśli wydaje nam się, że już lepiej nie będzie. Wszystkie ogromne firmy ciągle się reklamują, chociaż doskonale je znamy

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów