Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Jak stres mamy wpływa na dziecko w brzuszku

Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    Obiecałam Mojemu ze nie bede sie juz tak denerwowac Koniec nerwów i paniki Wazny jest teraz nasz maluszek,koniec łez a wiecej usmiechu

2. BabyApp
    Member Awatar Krawczykowa87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaspirowa Zobacz posta
    Obiecałam Mojemu ze nie bede sie juz tak denerwowac Koniec nerwów i paniki Wazny jest teraz nasz maluszek,koniec łez a wiecej usmiechu
    Ja też to obiecałam, ale nieraz bardzo ciężko mi dotrzymać tego słowa

Senior Member Awatar Kaspirowa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-02 zobacz kalendarz
    U mnie na razie jest o wiele lepiej bo były dni ze codziennie ryczałam i narzekałam

Member Awatar Krawczykowa87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-01-02 zobacz kalendarz
    Kochana myślę że zmienne nastroje w ciąży są normalne. Najważniejsze jest jednak wsparcie partnera. Ja jestem w 20 tygodniu i dopiero teraz mój mężczyzna zaczyna troche rozumieć te moje nastroje. Ja jeszcze miałam depresję przed zajściem w ciąże i teraz chyba objawy się nasiliły, bo od dawna nie brałam nic. Mimo wszystko mój mężczyzna musi być bardzo wyrozumiały i mnie kochać

Member Awatar ania 28
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-19 zobacz kalendarz
    Ja jednego dnia denerwuje się i płaczę kilka razy na dobę, drugiego dnia wszystko jest suuuuuper nic nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi Oj hormony buzują...

Senior Member Awatar kireeee19
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 lutego 2012
    stresu niestety nie da się wykluczyć całkiem bo mnie denerwują detale np siorbanie czy też głupi okruszek na podłodze a gdy już na prawdę jest źle mój partner bierze mnie na bardzo długi spacer i lody bo wie, że to mi na prawde pomaga sie wyluzować i podejść troszkę z dystansem

Member Awatar Pauka176
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-28 zobacz kalendarz
    Wydaje mi się, że każda kobieta chce być jak najlepszą mamą, być jak najlepiej przygotowana na przyjście maluszka i to nas stresuje,ale mnie stresują też inne rzeczy typu jak remont, bałagan w domu, kolejki w sklepach, gdzie nogi puchną i nikt nie zauważa ciężarnych. Czasami to chce mi się krzyczeć z tej złości.Uspokaja mnie mój ukochany mąż, on jest dla mnie jedynym wsparciem, on mi pomaga w sprzątaniu, zakupach i masuje mi stopy.Dobrze jest mieć kogoś na kim można polegać i komu można się wyżalić.Kobietom w ciąży jest to potrzebne, aby się wygadać a czasami popłakać.

9. BabyApp
    Junior Member Awatar malaczarna
    O mnie
    1 luty 2012
    U mnie jest trochę inaczej. Zamiast wygadania się potrzebuje wreszcie samotności. Nawet teraz jak piszę na forum mam koło siebie małe kuzynki mieszkające w domu obok. W moim domu też jest sporo ludzi i dopóki się stąd nie wyprowadzę będę chyba losowo likwidować po jednym członku rodziny. W kolejności przekraczania drzwi mojego pokoju. W kółko słyszę że nie powinnam się denerwować tymczasem oni ciągle obarczają mnie swoimi problemami. Zawsze starałam się im pomagać i doradzać i tak się przyzwyczaili że trudno im zrozumieć, że czas na to by każdy wziął się za siebie. Rodzice którzy nie mogą się od kilku lat rozwieść chociaż chcą nie rozumieją że ja tu wysiadam, będę mieć własną rodzinę i nie mogę ich wtórnie już wychowywać.

Senior Member Awatar Agnesss1987
    O mnie
    Jestem mamą dwóch cudownych chłopców:*
    Co do stresu to chyba Go wiecej przezyłam w ciązy niż Wy wszystkie. Wiedziałam, ze stres i nerwy zle działaja na mojego synka, ale to co przezywałam w tym czasie było okropne i za nic sie uspokoic nie mogłam. Teraz dziekuje Bogu, ze mam zdrowe dziecko..chociaz czesto sie denerwuje, wiec stres z ciazy wychodzi Byłam 4 lata z chłopakiem, gdy dowiedział sie ze jestem w ciazy namawiał mnie zebym usuneła! Nie zgodziłam sie..doprowadzał mnie do takich nerwów ze mało nie poroniłam..dzieki lekom, lezeniu i modlitwom udało sie utrzymać ciąze.. Nie płacił za wizyty u lekarza ani za tabletki..wszystko placiałm ze swojej kieszeni..niczym sie nie przejmowal..czasami nawet brzuch mi sciskal specjalnie i to raczej po to,abym poroniła.. Wkoncu mnie rzucił po jakims miesiacu na dobre.. mial pocieszenie u innej z ktora jak sie dowiedziałam zdradzał mnie od jakos roku a moze dwóch...tak pieknie grał a ja byłam tak zakochana w nim , ze niczego nie podejrzewałam Po 5 miesiacach ciązy moja mama kazała mu płacic na mnie i dziecko spora kase bo jak nie to sprawa do sadu a tam juz bym miał pozamiatane..tym bardziej, ze namawial mnie usilnie do usuniecia ciązy! Kase płaci do tej pory a synek ma juz prawie 2 latka.. Cała ciąze byłam bez jego wsparcia i pomocy ( nie mowiac o kasie) .. wolał imprezy, ta flądre , pojechał sobie z nia na wakacje na 2 tyg a ja w 8 miesiacu siedziałam w domu i płakałam , ze jestem nikim dla niego po tylu latach..wyrzucił mnie i dziecko jak smiecia.. Gdy jechałam rodzic to darł sie na mnie ze go budze o 7 rano i ze on nie przyjedzie do szpitala bo do pracy jedzie! w robocie nawet nie przyznał sie ze bedzie miał dziecko bo sie wstydził i do tej pory sie wstydzi,ze je ma.. meczyłam sie 13 godz , ktore zakonczyło sie cesarka bo nie dałam radu urodzic maluszka.. byłam wykonczona i cała obolala..mało Go to obchodziło! na drugi dzien po porodzie pozwoliłam mu przyjsc do syna zeby Go zobaczył i zeby wiedzial co stracił .. myslałam, ze cos mu sie w glowie poprzestawia..nadal go kochałam i to bardzo mocno.. ale sie przeliczylam..był moze 2 tyg dobry i odwiedzał nas co 2 dni a pozniej nas olał jak dalam synkowi jego nazwisko..i to byl bład.. dupek widział własnego syna moze z 5 rrazy na oczy... i wiecej sie nie interesuje ..nie pyta czy zdrowy..nic! płaci kase i nic wiecej... dla mnie to teraz w tym momencie to bardzo dobrze bo mam narzeczonego z ktorym biore slub 22 -ego października i chcemy miec druga dzidzie.. wiem ze moj obecny narzeczony jest prawdziwym ojcem dziecka..bo wychowuje Dawidka jak swojego prawdziwego syna i nie widzi po za nim swiata tak bardzo Go kocha.. tamten był tylko dawca nasienia i nic wiecej.. był dupkiem i bedzie juz zawsze..a kiedys syn mu to wypomni i to zaboli go najbardziej! mam nadzieje, ze bedzie sie czuł tak samo jak my kiedy nas porzyucił dla jakiejs gowniary , ktora nie ma zakrzty odpowiedzialnosci i rozumu!! Teraz dziekuje Bogu , ze synek zdrowy i zaczynam zakładac swoja kochana rodzinke..mam nadzieje, ze niedługo sie powiekszy teraz napewno bede miała mniej stresu..szkoda tylko, ze swojemu synkowi nie mogałm tego zapewnic.. ale czasu cofnac sie nie da a temu dupkowi mógzu wymienic!

Junior Member Awatar malaczarna
    O mnie
    1 luty 2012
    Prawie się popłakałam. Naprawdę cieszę się razem z Tobą, że tak skończyła się ta historia. Myślę, że lepiej że Twój synek będzie miał dobrego choć przyszywanego tatusia niż swojego prawdziwego, który jest ostatnim śmieciem. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Z tego co tu piszesz wynika że twojemu synkowi nie będzie brakowało miłości i to jest najważniejsze. Niczym się nie przejmuj, wiesz że jesteś dobrą mamą i ty go ochronisz przed wszystkim. A jemu kij w oko.

Zapytaj naszych ekspertów