Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Jakie buty do biegania polecacie?

Member
    mzmz

Jakie buty do biegania polecacie?

jak w temacie- jakie buty,ktorej firmy polecacie? Moje już się trochę zuzyly i palnuje kupic cos nowego cenowo ile dalyscie za swoje?i czy wrato było?/

2. BabyApp
    Cytat Zamieszczone przez mzmz Zobacz posta
    jak w temacie- jakie buty,ktorej firmy polecacie? Moje już się trochę zuzyly i palnuje kupic cos nowego cenowo ile dalyscie za swoje?i czy wrato było?/

Na stronie jest kilka rzeczy, które warto jest wziąć pod uwagę wybierając buty do biegania
    http://fitrepublic.pl/wybrac-buty-biegania/
    Po pierwsze polecam zainwestować w dobrą firmę. Takie buty będą bardizej wytrzymałe i posłużą Ci kilka sezonów.
    Po drugie warto jest zdecydować się na buty pól rozmiaru większe. Waro jest miec w takich butach luz ponieważ o wiele wygodniej się w takich biega.

Zawsze kupowałam buty firmy Nike z poprzednich kolekcji, więc były tańsze i zawsze byłam z nich zadowolona, więc mogę polecić z czystym sumieniem

Ja polecam https://www.czasnabuty.pl/product-po...TENISOWKI.html wiem że to nie są adidasy ale sama kiedyś biegałam w podobnych butach i wydaje mi się że są bardzo wygodne . Dzięki temu że są z materiału łatwo idzie je wyczyścić i nie zostają odgniecenia

Junior Member
    mamabe

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-20 zobacz kalendarz
    polecam buty do biegania Nike Zoom Pegasus (ja swojej kupiłam w tym sklepie: https://www.ataf.pl/pr/104/0/nike w bardzo fajne cenie) Najczęściej biegam niestety po asfalcie więc potrzebowałam butów z dość dobrą amortyzacją stopy i przewiewnych, żeby stopy nie pociły się i nie powstawały otarcia. Na pewno buty do biegania trzeba przed zakupem przymierzyć i przekonać się jak będziemy się w nich czuć. Ja robię tak, że zanim zdecyduje się na jakieś buty sportowe robię sobie rundkę po sklepach z butami sportowymi i tam przymierzam kilka par. Gdy znajdę idealne dla mnie to sprawdzam czy w sklepie internetowym nie kupię ich taniej niż w sklepie stacjonarnym. Buty powinno przymierzać gdy mamy wypoczętą stopę i pochodzić w nich kilka minut żeby się przekonać czy rzeczywiście będą one dla nas idealne.

Senior Member
    magia

Mam buty Nike i jestem z nich bardzo zadowolona. Tylko trochę się już poprzedzierały.

Ja bardzo lubię buty do biegania Nike, wszystkie sportowe buty mam w sumie tej marki

9. BabyApp
    Senior Member
    Milla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-27 zobacz kalendarz
    W sklepach sportowych najlepiej szukać, a tam często są nawet specjalne działy pod względem sportów, w tym biegania

JA akurat biegać nie znoszę. Ale córka sporo biega z kuzynka i ciocią. i kupowałyśmy buty sportowe tutaj https://butymodne.pl/buty-sportowe-d...ci-c25959.html. Młoda twierdzi, że wygodne, ja widzę, że noga jej się w ogóle w nich nie poci

Asicsy albo New Balance. Jest dużo w necie. W CCC są teraz na przecenie. U mnie się sprawdzają, biegam co drugi dzień

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów