Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66

niebieska paczka którą otrzymuje się w szpitalu

Junior Member
    andzialipka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-07-14 zobacz kalendarz

niebieska paczka którą otrzymuje się w szpitalu

Witam
    Przestrzegam przed odbieraniem paczek w szpitalu! Są w niej tylko próbki i ulotki (no i smoczek który nam się przydał ale można taki kupić za kilka złotych), a w zamian za to trzeba podać wszystkie swoje dane. Od porodu ciągle jestem zasypywana mailami i telefonami, dane te są sprzedawane do różnych firm! Ankieta którą należy wypełnić zawiera bardzo dużo szczegółowych pytań, dane pozyskane w ten sposób są bardzo wrażliwe. Szkoda że się na to zgodziłam, prawdę mówiąc nie wiedziałam co jest w środku więc się połakomiłam...
    Chyba nie mogę tego już cofnąć, moje dane zostały sprzedane światu

2. BabyApp
    Senior Member Awatar pinacolada
    Mieszka w
    Polska ;-P
    O mnie
    Mama słodkiej dwójki ;-)
    Hej
    Ja miałam chyba więcej szczęścia, swoją paczkę odbierałam parę lat temu i nie wspominam tego jakoś zle. Jedyny telefon jaki miałam to z jakiegoś towarzystwa ubezpieczeniowego w sprawie założenia "posagu dla dziecka " ale odmówiłam,. Poza tym przez pół roku dostawałam gazetę do skrzynki taką dla mam, tytułu nie pamiętam.Z tego akurat się cieszyłam ;-) A w paczce miałam różne gazetki, mały kram sudocrem,próbkę LOVeli,płyn do buzki z Musteli, smoczek, skarpeteczki i takie tam ulotki.

Senior Member Awatar malgosia
    Mieszka w
    . . . .
    O mnie
    Jestem Mamą dwóch Księżniczek :)
    Cytat Zamieszczone przez pinacolada Zobacz posta
    Hej
    Ja miałam chyba więcej szczęścia, swoją paczkę odbierałam parę lat temu i nie wspominam tego jakoś zle. Jedyny telefon jaki miałam to z jakiegoś towarzystwa ubezpieczeniowego w sprawie założenia "posagu dla dziecka " ale odmówiłam,. Poza tym przez pół roku dostawałam gazetę do skrzynki taką dla mam, tytułu nie pamiętam.Z tego akurat się cieszyłam ;-) A w paczce miałam różne gazetki, mały kram sudocrem,próbkę LOVeli,płyn do buzki z Musteli, smoczek, skarpeteczki i takie tam ulotki.
    u mnie było w lutym dokładnie to samo nic bardzo szczegółowego nie podawałam, a dostałam fajne paczki, jak Córeczka była starsza

Senior Member Awatar Kati
    Mieszka w
    Rybnik
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    andzialipka głupoty piszesz jak nic!!!!!sama odbierałam 2 pudełka w szpitalu zarówno teraz 4 miesiace temu jak i 4 lata temu i tez nie dość że fajne rzeczy były,próbki i śliniaczki i czapeczka i smoczek i mnóstwo gazet,też do skrzynki przez pół roku gazeta "twoje dziecko" i powiem szczerze jestem zadowolona i nikt mi skrzynki reklamami nie zasmieca ani maili,a to tylko dlatego że podanie wszystkich swoich danych nie jest OBOWIĄZKOWE!!!!!Masz to na własne życzenie,czasami trzeba najpierw pomysleć a potem robićTrzeba jedynie podać imie nazwisko i adres w celu otrzymywania fajnych paczuszek na 4 mies.6 mies.itd.są to próbki nowości,deserków obiadków itp.Więdz dziewczyny nie bójcie się

Junior Member
    andzialipka

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kati Zobacz posta
    andzialipka głupoty piszesz jak nic!!!!!sama odbierałam 2 pudełka w szpitalu zarówno teraz 4 miesiace temu jak i 4 lata temu i tez nie dość że fajne rzeczy były,próbki i śliniaczki i czapeczka i smoczek i mnóstwo gazet,też do skrzynki przez pół roku gazeta "twoje dziecko" i powiem szczerze jestem zadowolona i nikt mi skrzynki reklamami nie zasmieca ani maili,a to tylko dlatego że podanie wszystkich swoich danych nie jest OBOWIĄZKOWE!!!!!Masz to na własne życzenie,czasami trzeba najpierw pomysleć a potem robićTrzeba jedynie podać imie nazwisko i adres w celu otrzymywania fajnych paczuszek na 4 mies.6 mies.itd.są to próbki nowości,deserków obiadków itp.Więdz dziewczyny nie bójcie się
    Jeżeli ktoś tu głopoty pisze to tylko Ty, bo sugerujesz się tym co sama dostałaś w paczce i na maila i sądzisz że ja miałam to samo. Ani śliniaczka ani skarpetek ani gazetki nie miałam, maila mam zaśmiecanego non stop. A położne uzależniły wydanie paczki od wypełnienia całej ankiety, więc zanim oskarżysz kogoś o niemyślenie to dwa razy zastanów się bo możesz łatwo zrobić przykrość

Senior Member Awatar emi89
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-11 zobacz kalendarz
    Ja rodzilam 3 miesiące temu, ankieta która wypełniałam w celu dostania niebieskiego pudełka była anonimowa i całkowicie nie obowiązkowa, nie wpisywałam w niej ani maila ani nr tel. Zaznaczyłam kilka krzyżyków a w zamian otrzymałam 2 paczki z których byłam zadowolona, w tym niebieskie pudełko. Kilka gazetek dla mam, poradnik dla rodziców( było co poczytać w szpitalu ) , kilka pampersów, sudocrem, próbka kremu z filtrami, maszynki do golenia dla mamy i dla taty... także nie narzekam , bo nie mam na co

Junior Member
    andzialipka

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez emi89 Zobacz posta
    Ja rodzilam 3 miesiące temu, ankieta która wypełniałam w celu dostania niebieskiego pudełka była anonimowa i całkowicie nie obowiązkowa, nie wpisywałam w niej ani maila ani nr tel. Zaznaczyłam kilka krzyżyków a w zamian otrzymałam 2 paczki z których byłam zadowolona, w tym niebieskie pudełko. Kilka gazetek dla mam, poradnik dla rodziców( było co poczytać w szpitalu ) , kilka pampersów, sudocrem, próbka kremu z filtrami, maszynki do golenia dla mamy i dla taty... także nie narzekam , bo nie mam na co
    No to miałaś farta ode mnie wzięli chyba ze 3 ankiety, w których było wszystko: adres, telefon, ilość dzieci, imiona rodziców... masakra. Uważajcie laseczki co wypełniacie, bo potem naprawdę nie można się opędzić. O właśnie odebrałam kolejny telefon... wrrr

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Kati
    Mieszka w
    Rybnik
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Dla mnie sprawa jest jasna nie szastam danymi na lewo i prawo i napewno nie zmusili by mnie do wypełnienia wszystkich rubryk z danymi itd.wolałabym nie dostac pudełek,ale z tego co wiem nie jest to warunkiem otrzymania pudełek i nikt nas nie zmusza do podania wszystkich danych!!!!Jeśli masz problem to go zgłoś moderatorowi danego serwisu/strony która cię nęka,zawsze masz podane na dole że jesli nie chcesz otrzymywać wiecej wiadomości itp.masz taka możliwość dziwie się że jeszcze nie skorzystałaś

Senior Member Awatar Paula:)
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 03.04.2011:)
    Ja też jestem zadowolona z pudełek, które dostałam w szpitalu (w tym i niebieskie) rzeczy się przydały a i poczytać można było o ciekawych rzeczach na maila otrzymuje mnóstwo wiadomości, ale nie uważam, że jest to jakieś uciążliwe. Czytam i weryfikuję co może mi się przydać a co nie. Pozdrawiam
    03.04.2011 r. godz. 13:12 33/34 tc 1980 g 47 cm 8 pkt Apgar

Junior Member
    andzialipka

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kati Zobacz posta
    Dla mnie sprawa jest jasna nie szastam danymi na lewo i prawo i napewno nie zmusili by mnie do wypełnienia wszystkich rubryk z danymi itd.wolałabym nie dostac pudełek,ale z tego co wiem nie jest to warunkiem otrzymania pudełek i nikt nas nie zmusza do podania wszystkich danych!!!!Jeśli masz problem to go zgłoś moderatorowi danego serwisu/strony która cię nęka,zawsze masz podane na dole że jesli nie chcesz otrzymywać wiecej wiadomości itp.masz taka możliwość dziwie się że jeszcze nie skorzystałaś
    To się nie dziw tylko czytaj dokładnie Przecież napisałam, że oni sprzedają te dane, więc nie przychodzi do mnie jeden newsletter, tylko co chwila coś nowego. Ale maile to naprawdę pikuś, bo na wp i tak przychodzi mnóstwo spamu więc usuwam hurtowo. Gorzej jest z telefonami, zazwyczaj dzwonią z zastrzeżonego a wtedy nie wiem czy to nie jest ważna sprawa, rzucam wszystko i odbieram...
    wiem, dałam się nabrać i tu masz rację powinnam była być ostrożna i nie wypełniać, tak to już jest biorą ludzi pod włos, bo skoro otrzymuję jakiś prezent to czuję się zobowiązana i w zamian coś wypełniam. Naprawdę nie sądziłam że posprzedają te dane, myślałam że to w celach statystycznych!
    A poza tym tak jak już mówiłam, poinformowano mnie że to warunek otrzymania paczki.

Zapytaj naszych ekspertów