Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Czy jestem w ciązy?

Czy jestem w ciązy?

Czy jestem w ciązy?
    Kobietki moje mam bardzo ważne pytanie ponieważ. Opisze w skrócie w tamty roku poroniłam ciąze ... brałam tabletki anty przez pół roku i przestałam po jakims dłuższym czasie współżyłam z partnerem dn.20grudnia bez zabezpieczenia to było dzień przed okresem 21 grudnia dostałam okres trwał on az 7dni zazwyczaj mam po 5 ... dodam ze nie był on bardzo mało obfity.. po 17 dniach dostałam kolejny nigdy tak nie miałam bo zazwyczaj dostawałam (20-23dni) przerwy i dodam że jest bardzo skąpy i jest to ciemna krew, do tego zle sie czuje jestem senna zmeczona i dzis zauwałam u siebie temterature (37.8) c
    dziewuszki moge coś podejrzewać? dodam ze podbrzusze na srodku boli mnie od kilku dni..

2. BabyApp
    czesc

Zawsze można mieć podejrzenia.
    Zrób test jak najszybciej z porannego moczu, będzie prościej.

Junior Member
    olejunka32

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-08-31 zobacz kalendarz
    jak tam wynik, ciąża?

Ja podczas starań o dziecko zaczęłam już wątpić, że kiedyś zostanę mamą, jednak koleżanka mi poleciła żebym zaczęła kontrolować swoje cykle, czy w ogóle mam owulację. Kupiłam sobie komputer cyklu myway. I dzisiaj mam roczne dziecko. Teraz używam go jako naturalnej antykoncepcji.

Cześć Te objawy są bardziej podobne do stanu zapalnego. Jak się masz?

Member
    Trepek1

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-13 zobacz kalendarz
    W takiej sytuacji warto wybrac sie do ginekologa. Tak na prawdę przez pierwsze 3 tygodnie ciąży możemy nie wiedzieć czy to faktycznie ona czy nie. Zajrzyj na badanieprenatalne.com gdzie wszelkie objawy zostały dokladnie opisane - jesli sie zgadzają z obecnym stanem Twojego zdrowia - to bardzo mozliwe ze jestes w ciazy. A co do wypowiedzi na temat prowadzenia metody antykoncepcyjnej w postaci kalendarza - ja bym sie tym jednak nie sugerowała w 100%
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 01-04-19 o 13:10

9. BabyApp
    Zrób sobie betę i będziesz wiedziała na 100 %

Jeśli to nie tym razem, a dość długo się starasz to pomyśl nad jakimś monitorowaniem swoich dni płodnych. Mnie lekarz polecił urządzenie, które robiło to na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu lh i jakości śluzu szyjkowego. Dziś komputer cyklu wykorzystuje jako naturalną antykoncepcję bo do hormonów nie mogę wrócić. Komputer kupiłam poprzez stronę naturalnaplodnosc.

też posiadam cyclotest MyWay i jest rzeczywiście świetny, ma tryb antykoncepcji i starania o dziecko. Uważam, że warto zainwestować, używam go już od dłuższego czasu.W razie wątpliwości czy to ciąża, nie ma co czekać tylko trzeba wykonać test ciążowy.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów