Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

okna pcv

Junior Member
    PinkyBe

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-09-04 zobacz kalendarz

okna pcv

Cześć dziewczyny! Mam taki mały problem - mianowicie poszukuję firmy oferującej okna plastikowe. Nie muszę chyba mówić, że zależy mi na wysokiej jakości oraz w miarę atrakcyjnej cenie? Powiedzcie proszę z jakich firm w województwie dolnośląskim warto korzystać? Moja znajoma wspominała coś o firmie http://okna.luch.pl i bardzo ją chwaliła. Ja chciałąbym jednak sprawdzić jeszcze inne oferty. Możecie coś polecić?

2. BabyApp
    Member
    Sonia_123

Mieszka w
    adada
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-30 zobacz kalendarz
    Data
    2012
    Też jestem zwolenniczką okien PCV, ze względu na ich wygląd, ale i trwałość. Póki co mam na oku tego producenta > http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna a nad sklepami jeszcze pomyślę. W każdym bądź razie w zależności od profilu, proponują szeroką paletę barw – aż 21 kolorów. A z myślą o najbardziej wymagających klientach mają w ofercie okna nietypowe – takie, które produkowane są na specjalne zamówienie i charakteryzujące się indywidualnymi cechami.

Chcialbym Wam polecic okna Fakro, jest to strona na ktorej znajdziecie okna dachowe, schody strychowe i wiele wiecej w bardzo dobrych, konkurencyjnych cenach . Posiadaja zarowno produkty klasy premium jak i rowniez te troche tansze, co nie znaczy gorsze. Na wszystko dostaniecie 10 lat gwarancji .

Member
    Ajlar

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-04 zobacz kalendarz
    Zanim zdecydujesz się na wymianę zastanów się czy obecnych okien nie da się naprawić. Czasem wystarczy uszczelnienie okien i kłopot masz z głowy. Ja tak uszczelniałam okna drewniane u siebie w mieszkaniu. Co prawda okna mają już swoje lata ale wyglądają całkiem nieźle więc nie chciałam inwestować kasy w nowe okna. Serwisem okien zajmuje się firma Meteo https://www.serwismeteo.pl/uslugi-serwisowe/ . Oni naprawiają każdy rodzaj okien. Zadzwoń do nich i zapytaj - to nic nie kosztuje.

Najpierw poszukaj może producentów oraz modeli okien, które Ci się spodobają oraz spełnią wymagania pod względem technicznym i później poradź się odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów, którzy będą w stanie Ci w ostatecznym wyborze pomóc. Na swoim przykładzie mogę polecić firmę Domega z Poznania (oczywiście jeżeli gdzieś w okolicy mieszkasz). To firma która zajmuje się sprzedażą okien najlepszych krajowych producentów do tego można liczyć na fachową obsługę i od razu ich grupy montażowe mogą zająć się w późniejszym okresie również montażem. Przemawia za nimi bardzo duże, bo aż 20 letnie doświadczenie i świetnie zestawiona oferta oraz konkurencyjne ceny.

Teraz tendencja chyba zaczyna się odwracać i wiele osób wymienia plastiki na drewniane.
    zdalna (i nie tylko) praca w domu dla mam - najlepsze pomysły

Junior Member
    mao

Przy wyborze okien warto kierować się popularnością marek na naszym rynku i opiniami na jej temat. Uważam, że najbardziej znaną od lat marką w Polsce jest Oknoplast. Na ich stronie znalazłam salon premium w mojej okolicy i to właśnie w Sampre ze znakomitą pomocą ludzi tam pracujących dobierałam okna najbardziej odpowiednie dla mojego domu. Zakupów dokonałam z opcją montażu, który przebiegł sprawnie i w terminie. Dziś cieszę się oknami, które ładnie się prezentują i znakomicie spełniają swe funkcje.

9. BabyApp
    Tez stoją przed podobnym dylematem, nie wiem jakie wybrać pcv czy drewniane - nie mamy jeszcze wykończonego poddasza, a chciałabym żeby było ładnie.. Przeglądam wpis http://faar.pl/okna-dachowe-pcv-czy-...ch-i-poddasze/ co sądzicie? Zależy mi na tym bym okna były szczelne, ale równocześnie oddychały. Co jaki czas wymieniacie okna, zależy mi na tym, żeby kolejna wymiana była za wiele lat.

Member
    helenaa91

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-04-01 zobacz kalendarz
    Okna z PVC są średnio kilkanaście procent tańsze od drewnianych, także przy zakupie okien do całego domu można sporo zaoszczędzić. Dobre parametry, zwłaszcza cieplne i akustyczne mają okna Drutex, powinny być odpowiednie do domu - plus też za nowoczesny design.

Koniecznie poczytajcie świetny artykuł na ten temat na stronie https://www.okna-pasywne.pl/poradnik...sa-bezpieczne1 polecam serdecznie.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów