Strona 4 z 5
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 42

Jak rozwinąć biznes?

Junior Member
    tetrus

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2013-03-17 zobacz kalendarz
    Każdy biznes potrzebuje promocji i wyróżnienie się na tle konkurencji. Z własnego doświadczenia wiem, że bardzo w tym pomocne okazują się upominki reklamowe. Na rynku obecnie jest ogrom firm oferujących różnego rodzaju akcesoria reklamowe. Po przeglądnięciu i porównaniu ofert zdecydowałem się na agencję Lemach http://lemach.pl/upominki-reklamowe.php. Mają konkurencyjne ceny, a ich gadżety są estetyczne i wykonane z materiałów najwyższej jakości.

2. BabyApp
    Member
    Trepek1

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-13 zobacz kalendarz
    wszystko zalezy od tego jaki to profil dzialalnosci. Jednak warto dobrze sie zorganizować i to niewazne czy prowadzimy lokal gastronomiczny, biur orachunkowe, sklep internetowy itp.. Zajrzyjcie sobie na Roma-Folie http://roma-folie.pl/ u nich mozna zakupic roznego rodzaju folie do opakowań a takze mozna u nich pakować. To znacznie usprawni dzialanie firmy

Senior Member
    Hailey

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-03-14 zobacz kalendarz
    Czasami wystarczy stworzyć jakiś fajny produkt czy usługę, coś co inne firmy w okolicy itp. nie mają. Wtedy biznes może się fajnie rozwinąć. Zależy w czym się specjalizujecie, ale np. warto sprawdzić ofertę tej www.profilgroup.com/pl/produkty-spozywcze firmy.

Senior Member
    magia

Czasami wystarczy postawić na dobrą reklamę. Na przykład w Internecie.

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z kampanii SEO. Jestem również zainteresowana link-buildingiem ale muszę na ten temat jeszcze więcej poczytać. W internecie znajduje się wiele ciekawych artykułów.

Radzę Ci być na bieżąco z rynkiem, a przede wszystkim czytać przeróżne artykuły np. https://zacjohnson.com/generate-more-business-leads/. Sama z nich korzystam i dzięki nim wiem, co poprawić i w co zainwestować.

No wlasnie cala sztuka polega na tym, ze trzeba miec odpowiednia wiedze oraz doswiadczenie jesli myslimy o prowadzeniu biznesu na wieksza skale. Nie obedzie sie w tym przypadku bez jakiegos mentora czyli czlowieka z zasobami dajacymi nam przewage nad konkurencja. Przygotowanie odpowiedniego biznesplanu dostosowanego do sytuacji na danym rynku jest kluczem do sukcesu. Trzeba poznac na jaki rodzaj uslug bedzie najwiekszy popyt. Moj znajomy jeszcze kilka lat temu wszedl w biznes zwiazany z wykorzystaniem maszyn do zadan ciezkich tego typu - https://www.riwal.com/poland/pl-pl/w...ty-teleskopowe Po kilku miesiacach okazalo sie, ze byl to strzal w dziesiatke. Dzis juz tylko liczy pieniadze, a firma zajmuja sie jego przelozeni.

9. BabyApp
    Zgadzam się z Riczi. Trzeba być na bieżąco, a także cały czas rozwijać się, przy tym pozwolić swojej firmie się rozwinąć poprzez szkolenia, nowsze wyposażenie i ciekawsze rozwiązania. Chociażby macierz raid jest dobrym pomysłem w dużej firmie. Tylko w razie czego też możliwe jest odzyskiwanie danych raid dzięki odpowiedniej firmie.

Wydaje mi się, że każdy nowy biznes potrzebuje reklamy. Zainteresuj się również gadgetami reklamowymi, których mogliby używać Twoi klienci. W ten sposób ich zachęcisz, a przede wszystkim pokażesz profesjonalny wizerunek Twojej firmy. Zastanów się nad pamięcią usb z nadrukiem np. https://memorabbit.pl/

Na pewno trzeba zainwestować w odpowiednią reklamę.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów