Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Przedświąteczne zakupy...

Przedświąteczne zakupy...

Hej.

Macie już prezenty dla bliskich? Ja właśnie jestem w trakcie buszowania po internecie. Na razie mam tylko papier do pakowania
    Może wymieniłybyśmy się informacjami na temat zniżek, rabatów, promocji? Na pewno wiele sklepów ma teraz obniżki, no a dzisiaj nie jest Black Friday?
    Ja podrzucam zbiór zniżek, które znalazłam na fejsie. Sorry, że tak chaotycznie, ale spisywałam ze zdjęcia :P
    Macie coś ciekawego?

Polkabubu.pl – rabat 5% na hasło WPokoiku5 Ważny do 31. Stycznia
    Lamere.pl – 10% na hasło wpokoiku
    Pippin.pl – 5% rabatu na hasło M&B_17 do 30. Czerwca
    Pufimufi.pl – 7% na hasło PUFI17
    Pulp.com.pl – rabat 10% na kod WPOKOIKU
    Tick-less.pl rabat 20% na hasło MITELESS17
    Cherubbaby.pl rabat 20% na kod CHERUB17
    Swimsocks.pl rabat 20% Na SWEAKERS17
    Obbabee.pl rabat 20% na OBBABEE17
    Miaandlou.pl rabat 10% na łóżka i panele ścienne z kodem LP3WKG50 do końca stycznia 2018
    Kabum.pl rabat 5% na hasło „Kabum w Pokoiku”
    Home Gadget – rabat 10% na naklejki ścienne z kodem WP2017
    Lamarta.pl rabat 10% na wszystko na kod LAMPYWPOKOIKU
    Bogatewnetrza.pl rabat 10% na dywany, oświetlenie i tekstylia na kod DLADZIECI
    www.sylwia-szyte-miloscia.pl rabat 10% na hasło POKOIK10
    fikumikuwpokoiku.pl – rabat 10% na kod WPOKOIKU do 31.01.2018
    dariana.biz – 5% rabatu z kodem WPOKOIKU
    babyboom.net.pl 5% rabatu na wszystko na hasło WPOKOIKU2017
    edukatorek.pl 10% rabatu na hasło WPOKOIKU2017
    tablicamotywacyjna.pl rabat 10% na hasło WPOK2-17
    szaleo.pl szaliki i czapki rabat 15% na hasło W-POKOIKU
    Nunio.pl – 20% na hasło wpokoiku do 30.06.2018
    Stencil.pl – 10% na kod WPOKOIKU
    MeliMelu.pl – 20% na kod WPOKOIKU

2. BabyApp
    Wielkie dzięki za info, zaraz posprawdzam co tam ciekawego mają Mam wprawdzie swoje ulubione stronki, ale z chęcią sprawdzę też inne. Jeśli chodzi o strony z zabawkami, to często korzystam z swierzaki.pl, bo mają fajny wybór sterowanych samochodów/ helikopterów/ dronów, a to wszystko wielka pasja mojego syna. No i z przyzwyczajenia inne rzeczy też tam kupuję. No ale zaraz sprawdzę te promocje, które pprzesłałaś.

Junior Member Awatar AlsMum
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ja ostatnio szukając pomysłów na prezenty spotkałam się z loterią Chicco, codziennie są pieniążki do wygrania i na koniec też konkretna kwota. Oczywiście wzięłam udział, bo mam 3 maluszków do obdarowania i kupiłam fajne zabawki językowe. O loterii dowiedziałam się ze strony chicco.pl i tam też wybierałam zabawki. Świetny jest krecik-edukacyjny sorter kształtów. Nie dość, że dziecko musi dopasować odpowiedni element do kształtu, to po dopasowaniu wszystkich elementów na kopcu, wyskoczy z niego krecik. Oczywiście jest to zabawka językowa, a my takie bardzo lubimy, ponieważ maluszki szybko podchwytują i powtarzają słówka.

Mam już wszystkie prezenty :-) Dla taty muszę jeszcze odebrac regionalne piwa ze sklepu (mam rezerwację) a dla siostry narzeczonego książeczki czekają w księgarni.
    Rabat na black friday nie śledziłam :P Jeśli polujecie na droższe rzeczy to warto sprawdzic zalando lounge. Znalazłam tam piękny zegarek dla narzeczonego w ogromnej promocji

Member Awatar Bellatrix
    O mnie
    2008
    Teraz przed świętami z pewnością*mnóstwo będzie interesujących okazji, które pozwolą na zakup świetnych prezentów w dobrych cenach. Ja każdemu staram się*kupić coś innego, co jednocześnie będzie w stanie się*przydać. W oko wpadły mi niektóre modele okularów przeciwsłonecznych ze stronki https://soczewki24.pl/26-marki i z pewnością coś zamówię. W sumie takie okulary można w zimie spokojnie nosić, a jest to nawet wskazane, bo odbijające się od śniegu światło, potrafi w naprawdę dużym stopniu wpłynąć na oczy. Mam więc nadzieję, że ten prezent będzie całkowicie trafny.
    "Zachowałam Cię przy życiu z dwóch powodów. Pierwszy to zdobycie informacji."

Member
    AtomicKitten

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-22 zobacz kalendarz
    Data
    2012
    Black friday to jest ale w Stanach a nie w Polsce jak już utaj z tymi promocjami troche kiepsko ,.. no dobra .. zawsze coś prezenty dla bliskich kupuje zazwyczaj w galeriach handlowych bądź na internecie . Natomiast zakupy spożywcze robię głównie w biedronce . Mrożonki , rybę ( głównie dorsza ) , warzywa , owoce , napoje , wody itd . Łakocie różnego rodzaju również m.in. Ciastka paryskie - delicje z biedronki , które wcześniej w warszawskich biedronkach były pyszne , tak od kiedy wróciłam z urlopu jest jakaś tragedia . Ciastka nie dość ,ze są o chemicznym posmaku , to jeszcze biszkopt jest jakby stary i znacznie mniejszy objętościowo . :/ A wcześniej był pulchny , dobrze wypieczony . Nie wiem jak w Waszch miastach , ale w stolicy zwiedziłam kilka biedronek ( zreszta nie tylko ja ) i ciastka się ewidentnie popsuły :/

U mnie wszystko na ostatnią chwile, dla dzieci prezenty mam od dawna bo tutaj nie moge sie spóznic, ale męza zawsze spycham na koniec, przykro stwierdzic. Nigdy nie został bez prezentu wiec sie zawsze w koncu spisuję na medal ale jakos tak na ostatnia chwile własnie. Chce mu kupić coś przydatnego bo nieprzydatnych rzeczy ma juz sporo, czas byc praktycznym a nie gromadzic bubli i gratów. Waham sie między zegarkiem bo stary mu sie niedawno rozbił a zestawem do majsterkowania bo wiecznie ma pogubione elementy ze starego, popatrze sobie jeszcze na promocje przedświąteczne i podejme decyzje. Ciekawa jestem co ja dostane co do black friday to racja ze przede wszystkim w stanach, dawniej jak to u nas nastało to sie kusiłam, kupowałam ksiązki, ubrania ale potem zczaiłam ze takie promocje to są regularnie i odpuściłam

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Borowa
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-11-20 zobacz kalendarz
    O dokładnie, teraz jest bardzo dużo ciekawych promocji! Jak choćby na al.to jest "Grudniowa promocja" -- każdego dnia jest inny produkt w promocyjnej cenie. Jest też sporo przedmiotów w okazyjnych cenach do końca promocji. Ja już ostrzę ząbki na jutrzejszą wyciskarkę Philips Viva Collection
    Jest też promocja Świąteczne inspiracje dla osób które mają problem z wymyśleniem prezentu. Do wyboru mamy zabawki, sprzęt AGD i RTV. A z pomocą wyszukiwarki można nawet dopasować prezent dla danej osoby czy w wybranym przedziale cenowym. Świetna sprawa
    Z kolei dla tych bardziej praktycznych, lubiących porządek i praktycznie rozwiązania są urządzenia marki Karcher na promocji rewelacyjny sprzęt z darmową wysyłką i gratisem są naprawdę okazyjną promocją, aż szkoda nie skorzystać bo jednak Karcher to świetna marka i bardzo ułatwia sprzątanie Ja już zamówiłam sobie myjkę
    A i we wszystkich promocjach trzeba pamiętać o wpisaniu kodu rabatowego!
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 14-12-17 o 11:00
    Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
    - Peale Norman Vincent

ja jeszcze nie kupuję prezentów;p

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    A ja juz mam prawie wszystko

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Szpotawość kolanek

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!