Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Młoda mama zawsze modna

Junior Member
    martyna444

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-10-12 zobacz kalendarz

Młoda mama zawsze modna

Witam Drogie Mamy, miesiąc temu urodziłam wspaniałą córeczkę i jestem najszczęśliwszą kobietą na ziemi.
    Jest to dla nas wspaniały czas.Siedzimy sobie obie w domku i coraz bardziej się poznajemy.Przy takim maleństwie nie mogę sobie pozwolić, aby wybrać się na dłuższe zakupy.Więc w tej chwili jedyna opcja zakupowa dla mnie to droga internetowa.
    Chciałabym zamówić sobie kilka ubrań, ponieważ jestem po cesarskim cięciu więc zależy mi na wygodnych ubraniach ale też modnych i na czasie.
    Konkretnie potrzebne mi są dwie lub trzy bluzy damskie.Przejrzałam na prawdę sporo stron internetowych i wyguglowałam interesującą stronę gdzie mają spory wybór bluz https://magmac.pl/18-bluzy Kilka z nich bardzo mi się spodobało.Czy ktoś z Was zamawiał może coś z tej strony? Chciałbym się dowiedzieć jak długo czeka się na przesyłkę, ponieważ zależy mi, aby zamówione bluzy dotarły do mnie jak najszybciej.Będę ogromnie wdzięczna za informację.Pozdrawiam Was ciepło drogie Mamy i życzę najwspanialej spędzonego czasu ze swoimi pociechami.

2. BabyApp
    Junior Member Awatar DorotaBolska
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-09-16 zobacz kalendarz
    Można też pomyśleć o tym, by samemu coś uszyć. Zwłaszcza jak się ma małe dziecko i dużo czasu spędza wraz z nim, to można poeksperymentować z domową maszyną do szycia

Junior Member
    alankowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-08 zobacz kalendarz

modna mama

Dobry pomysł masz z tym szyciem, ja już zaczęłam, fajne filmiki są na YT, z resztą można Burdę kupić i masz gotowe wykroje, banalna sprawa. Sama szyje od z nudów w nocy jak spac nie moge a i tak wiem, że zaraz miśka wstanie na jedzonko. Ostatnio uszyłam sobie spódniczke a Misi śliczny kocyk z polaru Minky. Zobacz sobie jakie cuda sa w tym sklepie z tkaninami http://tkaninki.com/

Junior Member
    adela8204

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Trzeba dbać o siebie Dziewczyny obojętnie czy coś sobie kupić czy uszyć ale dbać

Junior Member
    Stokroteczka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-12-06 zobacz kalendarz
    dokladnie tak jak mowi adela8204!

Senior Member
    limba

Nie warto się starać by zawsze nadążać za modą.

Junior Member
    warpechowskak

Mieszka w
    Warszawa
    Data
    14.06.2017
    Dokładnie nie warto gonić za modą, sama przeważnie staram się wybierać wygodne i praktyczne rzeczy. Ostatnio natrafiłam na świetną sukienkę na lato w zoio. Polecam odwiedzić ten sklep internetowy można tam znaleźć świetne perełki.

9. BabyApp
    Ja kupiłam bardzo fajne bluzy nike przez internet, ze sklepu perfektsport.pl. Upolowałam w super cenie, polecam Ci tam zajrzeć, mają duży wybór

A powiedzcie czy możecie polecić jakiś fajny kostium kąpielowy dla młodej mamy? Ja uwielbiam kostiumy kąpielowe i mam ich już sporo, ale po ciąży zostało mi jeszcze kilka kilogramów, więc szukam czegoś bezpieczniejszego, najlepiej jednoczęściowego. Zamówiłam już jeden, dokładnie taki: Nazwa:  lilou-secret-stroj-kapielowy-w-kolorze-bialym-ze-wzorem.jpg
Wyświetleń: 21
Rozmiar:  2.5 KB , taki tropikalny, ale marzy mi się jeszcze jakiś elegancki kostium, najlepiej w jednym kolorze i z wyciętymi plecami. Może widzicie coś takiego w tym outlecie https://www.limango-outlet.pl/damska-odziez-kapielowa ? Przyznam że to od jakiegoś czasu mój ulubiony sklep, mają bardzo przystępne ceny więc najlepiej by było gdybym tam znalazła coś fajnego

Ważne aby dbać o siebie a także dobrze się czuć.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Szpotawość kolanek

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów