Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

uroczystość rodzinna

Junior Member
    ryszard112

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2017-03-14 zobacz kalendarz

uroczystość rodzinna

Cześć, jestem Tatą dwójki dzieci.W przyszłym miesiącu wybieramy się z żoną i dzieciakami do Niemiec na uroczystość rodzinną.(Brat się zaręcza)
    Chciałbym kupić sobie spodnie w jakimś fajnym żywym kolorze.Chodząc po sklepach zauważyłem,że najwięcej jest spodni w kolorach szarości, czerni, brązach... Lubię się czasami ubrać w dość intensywne kolory.Kolega z pracy polecił mi stronę internetową gdzie sam zaopatruje się w garderobę.Faktycznie mają tam duży wybór i nawet znalazłem tam coś dla siebie https://www.lancerto.com/spodnie-chi...afir-9225.html Zastanawiam się tylko czy w tym fasonie wyglądałbym dobrze? Kolor jest bardzo intensywny i podoba mi się.
    Tym bardziej,że mam fajną kurtkę, którą spokojnie dopasuję do tych spodni.A Wy co sądzicie o tych spodniach?
    Jestem trochę niezdecydowaną osobą i czasami lubię się poradzić w kwestiach mody.Jak długo się czeka na przesyłkę?
    Pozdrawiam.

2. BabyApp
    Zajrzyj koniecznie na stronę, bo mają świetne i wygodne spodnie w różnych ciekawych kolorach. na pewno będziesz się wyróżniał

Junior Member
    blanca01

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-10-05 zobacz kalendarz
    Jak sie dobrze czujesz w żywych kolorach to właśnie takie powinieneś nosic i nie przejmowac sie co tam jest w modzie czy nie modzie. Tylko zebys nie zwracał na siebie uwagi większej niz najwazniejszy facet na tej uroczystości, czyli brat który sie zaręcza

Jeżeli zależy Panu na dobrym wyglądzie na uroczystości to polecam https://krawieczdojazdem.pl/oferta/garnitury-slubne/
    Świetne garnitury na miarę, duży wybór możliwości zarówno w tkaninach jak i wykończeniu!

Junior Member
    matylda123

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-11-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ryszard112 Zobacz posta
    Cześć, jestem Tatą dwójki dzieci.W przyszłym miesiącu wybieramy się z żoną i dzieciakami do Niemiec na uroczystość rodzinną.(Brat się zaręcza)
    Chciałbym kupić sobie spodnie w jakimś fajnym żywym kolorze.Chodząc po sklepach zauważyłem,że najwięcej jest spodni w kolorach szarości, czerni, brązach... Lubię się czasami ubrać w dość intensywne kolory.Kolega z pracy polecił mi stronę internetową gdzie sam zaopatruje się w garderobę.Faktycznie mają tam duży wybór i nawet znalazłem tam coś dla siebie https://www.lancerto.com/spodnie-chi...afir-9225.html Zastanawiam się tylko czy w tym fasonie wyglądałbym dobrze? Kolor jest bardzo intensywny i podoba mi się.
    Tym bardziej,że mam fajną kurtkę, którą spokojnie dopasuję do tych spodni.A Wy co sądzicie o tych spodniach?
    Jestem trochę niezdecydowaną osobą i czasami lubię się poradzić w kwestiach mody.Jak długo się czeka na przesyłkę?
    Pozdrawiam.
    To fajnie że facet chce fajnie wyglądać.

Senior Member
    limba

Każdy chce fajnie wyglądać, tylko nie każdy poświęca temu całe swoje życie, jak co niektóre panny.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Szpotawość kolanek

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów