Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Brak laktacji

Senior Member Awatar Kacha87
    Mieszka w
    Knurów
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.01.2012
    ja miałam tak do 6 tyg mały przybierał ładnie na wadze potem nagle stanol w miejscu lekarka kazała mi go dokarmiac i odciagac pokarm zeby wiedziec ile mam tego jak sciagnełam okazało sie ze ledwo 50 ml miałam starałam sie robic wszystko przystawiac małego jak najczesciej odcigac nawet co godzine i co mija 6 tyg a ja dalej mam tylko 50 ml mleka i niesty musze dawac małemu butle nie zawsze udaje sie ruszyc laktacje poza tym jestem wykonczona wiecznie siedze z laktatorem bo juz moj mały zrezygnował z piersi bo trzeba sie napracowac wiec siedze sciagam i do butli i mam juz tego serdecznie dosc stresuje sie tym tylko a chyba lepiej zeby moj syn miał zrelaksowana mame niz wiecznie zestesowana i odciagajaca pokarm

2. BabyApp
    Senior Member Awatar zaborka
    Mieszka w
    szczecin / szwecja-motala
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-31 zobacz kalendarz
    Data
    31 01 2012
    hej
    u mnie tez bylo z przebojami okazalo sie po tygodniu ze w jednej piersi nie mam prawie pokarmu staralam sie stymulowac tak jak to pielegniarki mi mowily i nawet sie udalo na troche pobudzic ale za dwa dni znow bylo to samo prawie nic i pielegniarka do mnei ze dopoki przybiera na wadze mam karmic tylko jedna i na poczatku tak bylo ale maly sie domagal coraz wiecej mleka wiec zaczelam dawac mleko z butelki Ogolnie w ciazy mialam taki plan ze do 6-go miesiaca bedzie tylko piers no ale coz niestety nie udalo sie na poczatku bylam pzrerazona bo przeciez mleko matki najlepsze ale w moim wypadku nie mialam wyboru jedna piers mu nie wystarczala a teraz daje mu piers raz czasem dwa razy dziennie i czasem miedzy butelkami i tak na arzie bedzie

Member
    Hatet

Tez miałam podobne problemy na początku po urodzeniu. Na szczęście jak się okazało, są dostępne na rynku bardzo dobre suplementy diety wspomagające laktację. Osobiście zażywałam Humana Piulatte. Możecie sobie o nim poczytać tutaj https://humana-baby.pl/piulatte-plus/ . Jednak uważam, że jest na prawde dobry i co najważniejsze bezpieczny zarówno dla matki jak i dziecka

Senior Member
    fiołkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-12 zobacz kalendarz
    Ja miałam kilka takich momentów załamania, kiedy myślałam, że skończy się na butelce. Ale zawsze z kryzysu wychodziłam obronną ręką i udało mi się karmić tak długo jak chciałam, a nawet dłużej

Cytat Zamieszczone przez fiołkowa Zobacz posta
    Ja miałam kilka takich momentów załamania, kiedy myślałam, że skończy się na butelce. Ale zawsze z kryzysu wychodziłam obronną ręką i udało mi się karmić tak długo jak chciałam, a nawet dłużej
    A stosowałaś jakieś wspomagacze typu prolaktan na kryzysy laktacyjne? Koleżanka mi to poleciła, ale jeszcze się waham, bo to mój taki pierwszy prawdziwy problem z kp i nie wiem co robić, zaczynam panikować

Senior Member
    fiołkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kasiolekk Zobacz posta
    A stosowałaś jakieś wspomagacze typu prolaktan na kryzysy laktacyjne? Koleżanka mi to poleciła, ale jeszcze się waham, bo to mój taki pierwszy prawdziwy problem z kp i nie wiem co robić, zaczynam panikować
    Tak, nawet już tu gdzies pisałam o nim. Dobry środek, skuteczny i smaczny. Nie panikuj, bo to tez laktacji nie służy. Spokój i jeszcze raz spokój

Junior Member
    matulinka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-08-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fiołkowa Zobacz posta
    Tak, nawet już tu gdzies pisałam o nim. Dobry środek, skuteczny i smaczny. Nie panikuj, bo to tez laktacji nie służy. Spokój i jeszcze raz spokój
    Do prolaktanu dodaj częstrze przystawianie dziecka do piersi, nawet w nocy. Dużo płynów pij, w miarę możliwości zrelaksuj się, odpocznij i będzie dobrze.

9. BabyApp
    Dzięki dziewczyny za rady! Fakt, już jest duuużo lepiej, prolaktan bardzo pomógł!! Staram się nie stresować, chociaż wiadomo, to trudne czasem... mam nadzieję, ze już więcej kryzysów nie będzie, ale w razie czego to wiem już jak sobie radzić

Tylko jak tu się nie stresować jak chciałoby się karmić maluszka, a on płacze z głodu Piszę tak, bo sama to przerabiałam. Trudno było od początku. Jeszcze infekcji się nabawiłam, trafiłam do szpitala i skończyło się na mm już na dobre. Dobrze, że położna powiedziała mi żeby wspomagać dzidziusia probiotykiem, że powinno się wspomagać florę bakteryjną dziecka od początku, a przy mm to nawet trzeba. Ja dawałam FFbaby, ponieważ już dla noworodków jest odpowiedni.

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    A o słodzie jęczmiennym ktoś tu już pisał? Bo podobno zioła nie działają...

Zapytaj naszych ekspertów