Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Do supermarketu z dzieckiem

A no ciekawe sposoby, bo sam się zastanawiałem jak to zrobić. Tak więc dzięki wielkie za rady.
    _______
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 24-10-17 o 09:49

2. BabyApp
    Junior Member
    paulinasp

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-10-19 zobacz kalendarz
    pierwsze tłumacze ze idziemy do sklpeu i jakie zakupy robimy i np ze dla Filipka dzis nie nie kupujemy, ale przyjdzie taki dzien ze czasem cos mu kupie i mowie ze dzis podczas zakupów Filipek bedzie mogł cos wybrac

W większości galerii są teraz pokoje dla matek karmiących. I o dziwo jest tak czysto, przyjemnie i wygodnie

Junior Member
    kolrolenz

O mnie
    Będę tatą 2017-12-16 zobacz kalendarz
    Najłatwiej będzie zaangażować dziecko w zakupy - stworzenie mu wizyty w sklepie nie jako udrękę, ale jako zabawę. Zawsze można mu polecić, aby poszukał kilku produktów, dziecko będzie miało frajdę, że pomogło i o ile nudzi się strasznie w sklepie i nie lubi tego miejsca - że jak najszybciej je opuści. Warto spróbować!

Junior Member
    Agaja

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-01 zobacz kalendarz
    Witam,
    Bardzo Wam wszystkim dziękuję za podzielenie się Waszymi radami i doświadczeniami. Tak jak pisałam na początku, szukając rozwiązań dla naszego problemu zakupów z dziećmi, z mężem wpadliśmy na pomysł stworzenia aplikacji na telefon, która mogłaby trochę w tym pomóc. Widzę, że część z Was stosuje właśnie metodę angażowania dzieci do szukania produktów w sklepie. Cieszy mnie to, bo na tym założeniu stworzyliśmy pierwszą wersję aplikacji.
    Byłabym niezwykle wdzięczna gdybyście zechcieli poświęcić chwilę swojego czasu za przetestowanie pierwszej wersji tej aplikacji i podzielili się opiniami. Proszę nie odbierać tego jako reklamę aplikacji, bo na razie nie ma zupełnie czego reklamować (jest to pierwsza, niedopracowana wersja podstawowa). Jest zupełnie darmowa i nie ma w niej żadnych reklam, zatem nie czerpię z niej żadnych korzyści. Chodzi mi przede wszystkim o opinie czy jest sens pracować na tym pomysłem. Jeśli jest coś co Wam się podoba w tej aplikacji to prośba o informację. Jeśli nie to tym bardzo proszę o info co jest kiepskie i jak powinno być wg Was. Naprawdę Wasze opinie są dla mnie bezcenne.

Junior Member
    Ladys

O mnie
    Będę tatą 2017-11-16 zobacz kalendarz
    Ja zazwyczaj próbuje zając czymś swoje dziecko i w większości przypadków się udaje

Junior Member
    blanca01

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-10-05 zobacz kalendarz
    Noo to jest hardcore. Trudno sie maluchom dziwic że wszystko je interesuje jak jest kolorowo dookoła. Sama jestem czasem pod wrazeniem ogromu towaru albo wystawek tematycznych. Jak nie musze to małej nie zabieram, w rezultacie zdarzyło mi sie pare razy ale nie było histerii. Pamiętam że raz przespała w wózku, raz jakos włączyło jej sie marudzenie pod sam koniec to dotrwałyśmy do kas

9. BabyApp
    Senior Member
    limba

Niestety nie każde dziecko potrafi się zachować w supermarkecie. Tutaj potrzebna jest jakaś praca u podstaw.

Ja bym w tym obszarze rozeznał się wśród znajomych. Wydaje mi się, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie
    Bóg ma szczególne poczucie humoru.

U mnie zazwyczaj przejażdżka do sklepu jest z dziećmi bo bardzo często też pomagają mi wnieść większe zakupy.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów