Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49

Oczyszczacz powietrza- co sądzicie?

ja jeszcze nie mam

2. BabyApp
    Junior Member Awatar Ptolemeuszka
    Mieszka w
    Kraków
    Uważam, że warto w niego zainwestować i włączać go przez samym snem.

Cytat Zamieszczone przez Ptolemeuszka Zobacz posta
    Uważam, że warto w niego zainwestować i włączać go przez samym snem.
    Przed snem i nie tylko. Można taki oczyszczacz włączać przez cały dzień. Dodam, ze nie przydaje się jedynie na jesieni i zima kiedy mamy do czynienia ze smogiem ale porzadne urządzenie jest dobre jeśli na przykład ktoś ma alergię na pyłki z uwagi na to, że jest w stanie skutecznie oczyścić pomieszczenie z pyłków.
    Rynek oczyszczaczy powietrza obfituje w różnego rodzaju sprzęty i każdy powinien znaleźć coś odpowiadającego jego potrzebom. Ceny zaczynają się od kilkuset, a kończą na kilku tysiącach złotych. Na cenę wpływa marka, technologia oczyszczania, dodatkowe funkcje, design czy to jaką powierzchnię oczyszczacz obsługuje. Najlepiej jest po prostu określić jakie mamy wymagania oraz w sklepie powinni doradzic co do konkretnego rodzaju oczyszczacza.....
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 17-01-19 o 08:37
    Im happy

Znalazłam fajny artykuł na temat samych oczyszczaczy i czy warto takowy kupić.
    Krótki, merytoryczny, całkiem dobrze jest wiedzieć o co w temacie chodzi

https:/ /loveair.pl/inspiracje/czy-oczyszczacz-powietrza-jest-potrzebny

Jaki macie u siebie?

Ja uważam, że zdecydowanie oczyszczacz powietrza jest potrzebny i to w szczególności dla osób i rodzin żyjących w dużym mieście, ponieważ tutaj problemy ze smogiem są praktycznie codziennie tym bardziej zimą. Dlatego podczas wyboru śmiało polecam zwrócić również uwagę na ofertę sklepu w którym sama kupiłam swój od Sharp. Niezłe ceny i też profesjonalna obsługa.
    Ostatnio edytowane przez Amelia87 ; 18-01-19 o 15:33

Member
    Julis

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-07-06 zobacz kalendarz
    Ja mam oczyszczacz Sharp klasy ekonomicznej. Niewielki jest, mało miejsca zajmuje a działa bardzo dobrze, jakościowo super jak dla mnie. Obsługa jest bardzo prosta. Można takie kupić z mwp.biz.pl

9. BabyApp
    Ja również mogę z czystym sumieniem polecić oczyszczacze Sharpa. :3

Mieliśmy dylemat między serią G oraz D - ostatecznie wybraliśmy model D - loveair.pl
    Super rozwiązaniem jest wbudowany nawilżacz powietrza, z którego korzystamy praktycznie cały czas.

Jonizacja jest szczególnie polecana dla alergików, dlatego takie rozwiązanie wydaje się być dla Ciebie idealnym.
    Co do urządzenia to oczywiście do tych najtańszych nie należy, ale jednak jest to zdecydowanie górna półka. ^^
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 17-01-19 o 08:37

Junior Member
    KasiulaX

O mnie
    Staram się o ciążę
    Oczyszczacz powietrza, fajna sprawa pod warunkiem , że mamy filtry najwyższej jakości i jeszcze dość często je wymieniamy. To tak jak z odkurzaczem , siła ssania to nie wszystko , musi być dobry filtr. Filtry powinny być certyfikowane , byle co kupić to lepiej wcale nie kupować.

Cytat Zamieszczone przez KasiulaX Zobacz posta
    Oczyszczacz powietrza, fajna sprawa pod warunkiem , że mamy filtry najwyższej jakości i jeszcze dość często je wymieniamy. To tak jak z odkurzaczem , siła ssania to nie wszystko , musi być dobry filtr. Filtry powinny być certyfikowane , byle co kupić to lepiej wcale nie kupować.
    Zgadzam się, dużo przed samym zakupem poczytaliśmy z mężem i jednak postawiliśmy na droższy sprzęt.
    Wiadomo, są i takie za 200-300 zł, ale o jakości filtrów ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje, a jeżeli już to są one bardzo niskiej klasy. ^^

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów