Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Gdzie wyjechać na święta z rodziną?

Junior Member
    Aniazmaja

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-11-05 zobacz kalendarz

Lightbulb Gdzie wyjechać na święta z rodziną?

Gdzie pojechać z rodziną na święta, z dzieckiem, tak żeby się też jemu nie nudziło? Może tak jakiś ośrodek wypoczynkowy. Jeszcze nigdy nie byliśmy w święta poza domem, nie mamy doświadczenia jak wyglądają takie święta w ośrodku. Czy można liczyć na ciepłą świąteczną atmosferę? Polećcie najlepiej jakieś miejsca na Południu, małopolskie, świętokrzyskie

2. BabyApp
    Może nie na całe święta, ale mogę Ci podpowiedzieć fajny pomysł na Sylwester z dziećmi w Primaverze w Jastrzębiej Górze - https://www.primaveraspa.pl/cennik-p...17-nad-morzem/. Oprócz szerokiej gamy atrakcji dla dorosłych, balu czy pokazów filmowych jest także oferta na bale sylwestrowe dla dzieci. Na pewno nie będą się nudziły w czasie gdy i Wy spędzicie niezapomniany czas

Marzenie - jeszcze nigdy nie byłam w święta poza domem.

Member Awatar Bellatrix
    O mnie
    2008
    Jeśli z dziećmi, to polecałabym jakieś miejsce ze zróżnicowaną ofertą. Czasami niektóre hotele biorą pod uwagę pakiety rodzinne, nawet zagranicą. Jeśli w góry, to Austria najlepsza, bo można super nauczyć dzieci jazdy na nartach. Są miejsca tańsze z obsługą polskich turystów. Możemy też wybrać coś cieplejszego jak Hiszpania, Grecja itp.. Wyspy to niestety większa cena biletów. Do niektórych europejskich miast możemy wybrać się też pociągiem, co jest bardziej komfortowe i lżejsze dla dzieci niż lot. Można dobrze zorientować się w cenie biletów np. na http://europodroze.pl/, jeśli chcemy gdzieś dalej się wybrać. Hotele zagranicą też oferują cały rok różne zabawy dla dzieci pod opieką, co może nam dać wolny czas dla siebie. „szukajcie, a znajdziecie”.
    "Zachowałam Cię przy życiu z dwóch powodów. Pierwszy to zdobycie informacji."

Ja polecam święta w Wiśle, jest tam mocno prorodzinny klimat świetne widoki, miła atmosfera, a kiedy zabraknie już świątecznego jedzenia, można zamówić jedzonko w Sofa Pub

Ja raczej preferuje strony rodzinne.

Zazwyczaj Święta spędzamy u moich rodziców albo u rodziców mojego męża. Uważamy, że ten czas należy spędzić z najbliższymi, dlatego wtedy nigdzie nie wyjeżdżamy. Jedynie kilka dni przed Świętami jedziemy na jarmark świąteczny razem z mężem i dziećmi. Jest to czas tylko dla nas, a klimat podczas takich jarmarków jest niesamowity i wszyscy to uwielbiamy. W tym roku mąż pokazał mi stronę biura podróży: https://www.europol.com.pl/promocja,Jarmarki-Swiateczne, które organizuje wyjazdy na jarmarki świąteczne do różnych miast europejskich i zastanawiamy się nad tym, czy w tym roku wjechać na taką zorganizowaną wycieczkę

9. BabyApp
    Polskie morze stało się już ikoną naszych wyjazdów

Cytat Zamieszczone przez Aniazmaja Zobacz posta
    Gdzie pojechać z rodziną na święta, z dzieckiem, tak żeby się też jemu nie nudziło? Może tak jakiś ośrodek wypoczynkowy. Jeszcze nigdy nie byliśmy w święta poza domem, nie mamy doświadczenia jak wyglądają takie święta w ośrodku. Czy można liczyć na ciepłą świąteczną atmosferę? Polećcie najlepiej jakieś miejsca na Południu, małopolskie, świętokrzyskie
    Na południu Polski mogę osobiście polecić Orle Gniazdo w Szczyrku. Obiekt jest gigantyczny, ale jeżeli to Cię nie przeraża to z plusów na pewno warto wymienić: ogromny parking, pyszne jedzenie, fantastyczną obsługę, niesamowite widoki z okien, rodzinną atmosferę podczas wigilii i wieczorków grillowych (bardzo polecam w nich uczestniczyć) oraz kolędowanie z muzyką na żywo. Oferta co roku jest inna. W tym roku mam problem z urlopem i nie możemy pozwolić sobie na dłuższy pobyt do Sylwestra (jak w zeszłym). W tym roku wybraliśmy wariant 3 dniowy, od 24 do 26 grudnia. Zdecydowanie wystarczy, a dzieciaki jeszcze zdążą pojeździć na nartach Jak chcesz przejrzeć ofertę to jest ona dostępna na stronie obiektu: https://www.orle-gniazdo.pl/pakiet/b...nie-w-szczyrku

W tym roku w Niemczech i Święta i Sylwester
    Spraw sobie etui z grafiką

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów