Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Domowe rytuały dla zdrowia i urody

Domowe rytuały dla zdrowia i urody

Cześć!

Jest to mój pierwszy wpis na tym forum, witam Was wszystkie bardzo serdecznie!

Chciałabym zapytać Was, jak dbacie o to, żeby zawsze być piękną i pełną energii? Jako mamy nie mamy zbyt wiele czasu dla siebie, ja na przykład nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam u kosmetyczki czy na randce z moim Mężem. Czy macie jakieś własne sposoby na proste i szybkie zabiegi, które można wykonywać samemu w domu? Od razu mogę podzielić się z Wami moimi sposobami - to regularne picie soków/przecierów warzywno-owocowych i peelingi robione z kawy mielonej. Bardzo proste rytuały, tanie, a przynoszą wiele korzyści. Jakie są Wasze metody na zachowanie piękna?

2. BabyApp
    Peeling raz w tygodniu + maseczka (peeling z cukru, oleju i ulubionego płynu do kąpieli)
    Dwa razy w tygodniu maseczka na włosy z masła kokosowego nierafinowanego
    Po każdej kąpieli smaruje się masłem kokosowym (jest dobre na wszystko)
    Maseczki naturalne, z jajka, miodu, mleka.

Senior Member Awatar Borowa
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-11-20 zobacz kalendarz
    Ja robię codziennie peeling enzymatyczny, wcierka we włosy na noc i porcja suszonych śliwek, fig i daktyli na lepsze trawienie i oczyszczenie organizmu
    Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
    - Peale Norman Vincent

Senior Member Awatar blues27
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-09-25 zobacz kalendarz
    Chciałabym mieć tyle czasu na takie zabiegi powyżej

Senior Member
    paprotkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-15 zobacz kalendarz
    Staram sie ja mogę i robię maseczki, a także porządne oczyszczanie twarzy. Kupiłam sobie nawet taką szczoteczkę do oczyszczania twarzy Szczoteczka-soniczna-z-dodatkowa-koncowka-peelingujaca dzięki której moja skóra twarzy wygląda dużo lepiej. Pory są ładnie oczyszczone a struktura skóry bardziej równa i bez żadnych grudek, czy podskórnych niedoskonałości.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 23-11-17 o 09:14

wybróbowałam wile różnych sposobów domowych (zanim zmamusiałam ;p) i powiem wam, że do tej pory korzystam z jednego - torebki od herbaty na oczy! usuwają zmarszki i cienie. Ogólnie bardzo przyjemne swoją drogą herbata jest świetna też do spraw domowych, np jako neutralizer przykrego zapachu z butów

A czy któraś z Was miała okazję korzystać z zabiegów medycyny estetycznej?
    Ja zastanawiam się nad takimi i powoli robię, tzw. rozeznanie, na które warto się wybrać.
    Znalazłam świetny gabinet: z doskonałym personelem.
    Wiem, że bardzo ważne jest właśnie to, kto wykonuje takie zabiegi - tutaj dyplomowany lekarz.
    Na jakie zabiegi zdecydowałybyście przed zimą? Mam dość zmęczoną cerę, jak na moje 30 lat.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 23-11-17 o 09:12

9. BabyApp
    Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Moim sprawdzonym sposobem jest sen... Ale wiem, że w przypadku matki malutkiego dziecka, to marzenie ściętej głowy. w moim przypadaku zawsze sprawdzały sie wszystkie produkty dwa w jednym, które oszczędzały mój czas: np. żel pod prysznic z peelingiem, albo zel z mleczkiem do ciała.

Jedyne na co mam czas to jakaś szybka maseczka i kremy na rozstępy. Używam kremu z diagnosis z serii mamas dużo o nich słyszałam i sama się skusiłam i nie żałuję

Senior Member
    limba

Ja nie mam raczej żadnych szczególnych rytuałów.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Szpotawość kolanek

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów