Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Co obecnie się kupuje na chrzest?

Co obecnie się kupuje na chrzest?

Hej,
    Niedługo zostanę chrzestną, w rodzinie do tej pory nie było małego dziecka, więc się tym za bardzo nie interesowałam i nie wiem co mogłabym kupić dla przyszłego chrześniaka. Chciałabym się rozeznać co teraz się kupuje? Znalazłam na https://www.murrano.pl/ łańcuszki na chrzest - sam łańcuszek byłby wystarczający?
    Ostatnio edytowane przez piabel ; 02-11-17 o 11:36

2. BabyApp
    Ja dałabym coś praktycznego i jakieś dewocjonalia.
    aktywna staraczka

Senior Member Awatar blues27
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-09-25 zobacz kalendarz
    Pieniądze i łańcuszek.

Junior Member
    blanca01

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-10-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez blues27 Zobacz posta
    Pieniądze i łańcuszek.
    Zgadzam się, łancuszek będzie na pamiątke a pieniadze rodzice napewno wykorzystają w jakis rozsądny sposób, sami najlepiej wiedza czego dziecku potrzeba

Junior Member
    annac87

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-08-08 zobacz kalendarz
    A co sądzicie o tradycyjnych w moich okolicach rodzinnych szatkach na chrzest? Na http://www.monogramy.com.pl widziałam taką piękną koronkową z wyhaftowanym monogramem. Prezent wydaje mi się fajny - pamiątka na lata, ja nie jestem fanką dawania samej koperty...

Senior Member Awatar Borowa
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-11-20 zobacz kalendarz
    Ja wolę praktyczne prezenty dlatego kupiłabym taki bujaczek https://www.al.to/p/377824-hustawka-...ity-10216.html zwłaszcza, że teraz po wpisaniu kodu jest w promocyjnej cenie z gryzakiem Bright Starts gratis i darmową dostawą Jak wiadomo maluszki uwielbiają być bujane a ta huśtawka posiada z aż 5 trybów prędkości. Urządzenie jest ciche, a melodyjki i odgłosy natury uspokajają niemowlaczka oraz ułatwiają mu zasypianie. Nie powiem, byłby to świetny prezent nie tylko dla malucha ale też dla rodziców
    Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
    - Peale Norman Vincent

A ja kupuje zawsze to co mi w oko wpadnie. Jakoś nie planuje tego do przodu.
    ____
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 13-08-18 o 09:16

9. BabyApp
    Senior Member
    lilka90

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-26 zobacz kalendarz
    Również nie jestem zwolenniczką zabawek na chrzciny. Z racji że jest to uroczystość religijna, wybrałabym również prezent z takim motywem. Może medal numizmatyczny bądź moneta? Wiem, że skarbnicanarodowa ma bardzo duży wybór i przede wszystkim jest to sprawdzone źródło, jeżeli chodzi o takie zakupy.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 13-08-18 o 09:16

Poprzez przeglądarkę Można znaleźć dużo ciekawych i całkiem oryginalnych pomysłów na prezent. Może warto rozejrzeć się w tę stronę?
    Dyktatorzy jeżdżą na tygrysach, z których boją się zsiąść, a tygrysy czasem głodnieją.

Member
    AnnaSob

Mieszka w
    Knurów
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-26 zobacz kalendarz
    Ja do łańcuszka dodałabym jakiś medalik z grawerem. Co Wy na to?
    Trofea szklane - idealna nagroda w zawodach!

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów