Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Ubezpieczenie w szkole - płacicie czy nie?

Junior Member
    justyna.jk

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-09-12 zobacz kalendarz

Ubezpieczenie w szkole - płacicie czy nie?

Cześć,

mój ośmiolatek jest teraz w III klasie. Dotąd płaciliśmy ubezpieczenie NNW na początku roku, zazwyczaj składka wynosiła ok. 35 zł, w tym roku jest 55 zł i zastanawiam się,czy jest sens płacić. Trochę drogo, wcześniej syn nie miał żadnego wypadku, nie wiem czy jest sens płacić te pieniądze... Z drugiej strony przezorny zawsze ubezpieczony więc... Sama nie wiem, a wy co robicie?

2. BabyApp
    Junior Member
    justyna.jk

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-09-12 zobacz kalendarz
    Halo, będę bardzo wdzięczna za pomoc. Może dodam, że w szkole ubezpiecza dzieci Nauczycielska agencja ubezpieczeniowa, moze ktoś coś o nich słyszał?

Uważam, że warto mimo wszystko ubezpieczyć dziecko.
    aktywna staraczka

Senior Member Awatar blues27
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-09-25 zobacz kalendarz
    Lepiej zapłacić i nie kłócić się ze szkołą.

Ja ubezpieczam dziecko w mojej pracy, więc nie ma potrzeby, żeby dodatkowo wydawać pieniądze na ubezpieczenie w szkole, które i tak jest niewiele warte.

Junior Member Awatar DorotaBolska
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-09-16 zobacz kalendarz
    Moim zdaniem nie warto. Uważam, że tego rodzaju ubezpieczenia to wymysł sprytnych biznesmenów, którzy znaleźli sobie świetny sposób na wyciąganie pieniędzy od rodziców. Nie rozumiem tylko, jaki interes mają w tym szkoły, że tak naciskają na rodziców, bo marnowali swoje ciężko zarobione pieniądze. Każde dziecko w naszym kraju ma prawo do darmowej opieki zdrowotnej, więc dodatkowe ubezpieczenie nie jest mu potrzebne.

To jakie inne ubezpieczenie macie dla swojego dziecka?

9. BabyApp
    Moim zdaniem warto dziecko ubezpieczyć, ale najpierw poczytać sporo na ten temat. Dowiedzieć się co jest istotne, na co zwrócić szczególną uwagę, czego unikać. Można znaleźć wiele ciekawych artykułów poradnikowych, jak i ofert ubezpieczeń. Warto zerknąć i się zapoznać. Ta wiedza może okazać się przydatna.

Moje dziecko jeszcze nie chodzi do szkoły, ale mam kolezanke, której syn złamał poważnie nogę i wiem, że ubezpieczyciel wypłacił jakieś pieniądze. Więc niby to się nie zdarza zbyt często, ale jak już się zdarzy? Chyba bym jednak ubezpieczyła. Nie trzeba się decydować na to co szkoła zapewnia, można poszukać samemu dobrych warunków.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Szpotawość kolanek

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów