Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

prezent dla bliźniaków

prezent dla bliźniaków

Za kilka dni mam iść odwiedzić moją znajomą i jej dwie córeczki. Co myślicie o takim prezencie, dwie maskotki, zdjęcia dziewczynek mam bo mi przysłała bo narodzinach i myślę, że może własnie taka pamiątka.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 09-10-17 o 09:38

2. BabyApp
    Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    zależy ile mają te bliźniaczki - maskotki, to dopiero od pewnego momentu. Jesli idziesz z pierwszą wizyta po porodzie, to moze za wcześnie?

CHcialbym mieć blizniakow
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 16-03-18 o 11:42

Według mnie można zakupić jakieś drewniane zabawki !

Senior Member Awatar Borowa
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-11-20 zobacz kalendarz
    No właśnie dużo zależy w jakim są wieku, bo można kupić im coś czym będą mogły bawić się razem albo coś zupełnie osobnego. Może taki interaktywny piesek byłby fajnym prezentem dla nich? Zabawa z pieskiem wspomaga rozwój motoryczny, zręczność, a także zachęci do aktywnego spędzania czasu. Do tego uczy kolorów i liczenia, więc na początku dzieciaczki nie muszą przy nim nawet stać a jak podrosną to mogą wspólnie przy nim pląsać Myślę, że to fajne i rozwijające.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 16-03-18 o 11:42
    Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
    - Peale Norman Vincent

Junior Member Awatar mama2018
    Mieszka w
    Kraków
    zawsze zastanawiałam się czy jak ktoś ma bliźniaki albo trojaczki to czy kupuje im jeden wspólny prezent, czy każdemu oddzielnie. A jak oddzielnie czy są to np. dwa różne prezenty czy dla obu bliźniaków to samo, by się nie kłócili? Wiem, że dużo osób ubiera bliźnięta tak samo, ale jak to jest z zabawkami? Są wspólne czy każde z rodzeństwa ma swoje?
    Waleria, ale wszyscy mówią do mnie Val, bo nowocześniej, a nie jak do przedwojennej panienki z dobrego domu Planuję w najbliższym czasie powiększyć rodzinę Trzymajcie kciuki! Cheers!

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez mama2018 Zobacz posta
    zawsze zastanawiałam się czy jak ktoś ma bliźniaki albo trojaczki to czy kupuje im jeden wspólny prezent, czy każdemu oddzielnie.
    Nie, no bez przesady - prezenty dla dzieci powinny być oddzielne! Przynajmniej ja mam takie zdanie. Generalnie wspólne zabawki mogą być - czemu nie? Ale prezent każdy musi mieć swój.

9. BabyApp
    Ja uważam,że prezenty powinny być podobne do siebie . W ten sposób unikniemy niezadowolenia dzieci i wzajemnej zazdrości o prezenty

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów