Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Restauracja-pomysł na biznes.

Member
    mamaania_35

Ja zdecydowanie wolę chodzić po restauracjach niż posiadać swoją, bo to ciężki biznes, ale jeśli bardzo Ci zależy i masz zamiar otworzyć gdzieś w Polsce restaurację, to zainspiruj się ponieważ nie tylko mają piękny wystrój, ale również przepyszne jedzenie chwalone w okolicy. Można tam organizować różne imprezy.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 17-09-18 o 09:46

2. BabyApp
    Member
    Hatet

Moim zdaniem restauracja to świetny pomysł. Ale od razu na początku podpowiem Ci, że podstawą jest dobra kawa. Właśnie dlatego ja postawiłam na Ekspresy do gastronomii od Saeco i jak na razie są dla mnie niezawodne. Tobie też polecam tak zrobić!
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 17-09-18 o 09:45

Restauracja to super pomysł na biznes! Tylko należy pamiętać, że do gastronomii trzeba mieć profesjonalny sprzęt Ja swój kupowałam i bardzo sobie go chwalę. Dzięki niemu możemy przyrządzać przepyszne dania dla swoich gości.

Podstawą prowadzenia takiego biznesu na pewno jest znajomość kuchni i odpowiednia kadra.

____

Musisz sprawdzić, jakie restauracje działają w okolicy, bo konkurencja w tej branży jest raczej spora. Zależy również, jaką kuchnię chcesz oferować.

Wydaje się, że jest to naprawdę dobry pomysł, jednak ze swojej strony mogę polecić Ci przywiązać dużą wagę do wystroju wnętrza restauracji, Mój znajomy prowadzi kilka lokali i ostatnio robiąc remont w jednym z nich zdecydował się na krzesła do restauracji ] .Bardzo sobie chwali to rozwiązanie, dlatego szczerze mogę Ci tego producenta mebli polecić. Wykonanie podobno jest na bardzo dobrym poziomie, a i wygląda to naprawdę fajnie

Tylko trzeba pamiętać, że w restauracjach należy spełnić rygorystyczne wymogi sanitarne, które zostały opisane m.in. na http://penicylina.pl/gdzie-higiena-p...zy-sanitarnej/. Często wymaga to zakupienia dodatkowych sprzętów, posiadania wyższego kapitału, niż na początku mogłoby się wydawać.

9. BabyApp
    Ja polecam restaurację https://www.oranzeria-restauracja.pl/ . Świetna obsługa. Bardzo miła i chętna do pomocy przy wyborze dań. Kuchnia wspaniała, na sali panuje rodzinna atmosfera. Miejsce w sam raz na niedzielny obiad z rodziną. Dzieci mają kącik zabaw i animatora do swojej dyspozycji

Senior Member
    MariaSarera

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-10-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.10.2018
    Warto pamiętać o badaniach żywności i wody. Możesz je zrobić w specjalistycznym laboratorium https://hamilton.com.pl/oferta/badan...liza-zywnosci/ . Niestety bez spełnienia wszystkich wymogów sanitarnych nie zdobędziesz pozwolenia na prowadzenie restauracji. Takie prawo, więc dobrze jest dmuchać na zimne i postarać się o wszystkie niezbędne atesty.

Member
    Kingaa89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-20 zobacz kalendarz
    Urządzając restaurację trzeba też mieć na uwadze łazienkę dla gości. A największy wybór dozowników do mydła do takich publicznych toalet znajdziesz na https://www.ole.pl/category/dozowniki-mydla

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów