Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Restauracja-pomysł na biznes.

Senior Member
    Milla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-27 zobacz kalendarz
    Teraz jest sporo takich restauracji, powstają jak grzyby po deszczu i równie szybko upadają.

2. BabyApp
    Wiesz co, niby i tam trochę masz racji, ale prawda jest taka, że dobre restauracje jak na przykład ta http://www.estella.pl/ nie będą upadać, bo są smaczne Więc jeśli Twoja restauracja będzie reprezentowała jakiś dobry poziom to wtedy na pewno jest to dobry pomysł, takie jest moje zdanie na ten temat Każdy może mieć inne

Senior Member
    paprotkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-15 zobacz kalendarz
    Biznes biznesem - wiadomo, że fajnei mieć coś swojego. Tylko trzeba jednak wiedzieć co się z tym wszystkim wiąże, zanim w ogóle swoja firmę otworzymy https://6krokow.pl/z-czym-wiaze-sie-...-gospodarczej/

Senior Member
    magia

Myślę, że w takim biznesie trudno się wybić. Tyle tego powstaje...

Junior Member
    karolka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-11-16 zobacz kalendarz
    Jako mama 2 dzieci najchętniej wybieram się do lokali, w których jest plac zabaw. Tosia jest jeszcze malutka i nie marudzi, jak jesteśmy w restauracji, ale od Tomka w kółko słyszę: mamo, długo trzeba czekać albo nudzę się, mamo. Oszaleć można, więc plac zabaw dla dzieci przy restauracji to najlepszy sposób, dzięki któremu mój synek nie narzeka Zastanów się, czy warto wzbogacić lokal o taki nie aż tak drobny szczegół

Przy okazji, jeśli zdecydujesz się na tę opcję, zastanów się nad dobrym producentem placów zabaw. Naprawdę nie warto inwestować te produkty, które znajdziesz w sklepie, bo niewiadomo, czy to jest aż takie bezpieczne. Lepiej zwrócić się o pomoc do dobrego producenta. U mnie na osiedlu plac zabaw robił https://spil.pl/place-zabaw-dla-dzieci/ i z tego, co wiem, robią też place zabaw przy restauracjach

Member
    Hatet

Przede wszystkim prowadząc własną restaurację trzeba serwować najlepszą kawę . Na pewno pomocne w tym są dobrej jakości Ekspresy do gastronomii i uważam, że w każdej restauracji taki sprzęt powinien się znaleźć!

No pomysł na pewno fajny jednak moim zdaniem musisz mieć bardzo oryginalne potrawy, bo konkurencja na tym rynku jest dość duża. Na pewno na początek będziesz wynajmować jakiś lokal, więc rzuć sobie okiem na wynajem lokali użytkowych. Myślę, że może akurat Ci się przyda coś takiego

9. BabyApp
    Pomysł jak najbardziej ciekawy i warty realizacji. Należy tylko pamiętać o odpowiednim sprzęcie. Ja na przykład mogę Ci polecić aby zainwestować w dobrej jakości maszynki do mielenia mięsa https://krajalnicesklepowe.pl/produkty/wilki-do-miesa i krajalnice. Dzięki temu oszczędzisz sporo czasu na kuchni i goście nie będą musieli czekać w nieskończoność na zamówione dania

Moim zdaniem Restauracje polskie to bardzo dobry biznes. Uważam, że wiele osób teraz otwierając restauracje myśli o tym jakie będą zyski. Myśle, że wiele osób chodzi do nowo otwartych restauracji aby zobaczyć prezentuje sie i czy warto polecić.

Junior Member
    honoratka2

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-03-18 zobacz kalendarz
    Myślę że restauracja to ciężki biznes do uciągnięcia ze względu na dużo czynników które trzeba ze sobą zgrać

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów