Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

praca w szkole podstawowej

praca w szkole podstawowej

Cześć Kochane , piszę tu, ponieważ liczę, że doradzicie mi w bardzo ważnej dla mnie sprawie, która nie pozwoli mi wręcz spokojnie spać. Otóż z zawodu jestem nauczycielem plastyki Pracowałam dotychczas w lokalnym gimnazjum. Niestety z uwagi na zmiany stracę tą prac, może nie z dnia na dzień ale tak będzie a w dodatku wiem też, że nie przeniosą mnie do szkoły podstawowej. Wpadłam więc na taki pomysł aby odbyć różnego rodzaju kursy czy szkolenia dla nauczycieli i zacząć nauczać w klasach do I do III w szkole podstawowej. Odkąd jestem Mamą bardzo lubię kontakt z małymi i mam do nich niezmierną cierpliwość. Myślę, że na pewno dużo mniej stresu również będę mieć niż w szkole gimnazjalnej. Kwestia ta jednak mimo wszystko budzi we mnie różne dylematy ale chcę spróbować . Co do tych szkoleń za bardzo nie wiem na jakie się zdecydować, przeglądając nieco stron natrafiłam na orke.pl. Czy ktoś z Was zna tą firmę czy kiedykolwiek , zwłaszcza odbywał tam jakiekolwiek kursy?
    i czy wiecie czy są jeszcze jakieś dodatkowe wymagania aby uzyskać pracę przy małych dzieciakach? Czekam z wielką niecierpliwością na odpowiedzi, pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 23-11-17 o 09:55

2. BabyApp
    Senior Member Awatar hipcia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-11-07 zobacz kalendarz
    Niestety nie znam tych szkoleń, nie jestem w stanie nic o nich powiedzieć. Ale jeśli potrzebujesz pomocy przy pracy z dziećmi lub młodzieżą to powinna zainteresować Ciebie oferta warszawskiego Centrum CBT EDU, dokładniej mówiąc warsztaty dot. samoudzkadzania i zachowań autoagresywnych u dzieci i młodzieży. Moja znajoma, która pracuje jako pedagog wybiera się na nie i ma bardzo dobre zdanie o tej placówce

Member
    Jesicas

O mnie
    Będę tatą 2018-08-11 zobacz kalendarz
    A może warto rozwinąć kompetencje np. o uprawnienia do pracy w żłobkach? Niestety z pracą dla nauczycieli jest kiepsko po tych zmianach, możesz poczytać więcej tutaj: http://biznes.haloursynow.pl/artykul...zawie,8512.htm. Natomiast w żłobkach brakuje rąk do pracy

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    ale to zupełnie inny rodzaj pracy.... radykalna zmiana z gimnazjum do złobka Kurs tak czy inaczej musisz zrobić. Myślę, zę dobre szkolenie powinno obejmowac wszystkie wymagania do pracy zmałymi dziecmi. Sprawdx po prostu, jaki jest program tych kursów, które znalazłaś i dowiedz sie, czy po tym bedziesz mogła od razu isc do pracy, czy nie?

Z tym, że faktycznie teraz na nauczycieli wczesnoszkolnych czy do żłobka jest duże zapotrzebowanie. Więc może warto o tym pomyśleć, szczególnie jak ktoś wie, że lubi pracę z takimi małymi dziećmi. Co do różnego typu szkoleń, to wiem, że u nas panie z przedszkola mają organizowane różnego typu warsztaty - bardzo często przez tę firmę - https://www.mojebambino.pl/2529-wars...la-nauczycieli. I bardzo sobie je chwalą. Zresztą, widać w ich podejściu, że mają dużą wiedzę i bardzo dobre podejście do dzieci. A to dla mnie, jako rodzica, jest najważniejsze.

Senior Member
    MariaSarera

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-10-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.10.2018
    Witam,po redukcji w szkole niestety straciląm prace,teraz cały czas szukam pracy w zawodzie nauczycielskim. Poszukiwania na włąsną rekę w tym zawodzie się nie sprawdzają. Co sądzicie o poszukiwaniu przez agencje pracy https://grupaprogres.pl/ ? Prosze o opinie i porady...

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów