Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Kurs języka angielskiego

Member
    mzmz

Kurs języka angielskiego

Doradzicie jakiś dobry kurs języka angielskiego ? Mianowicie zastanawiam się nad pracą w Uk. Jednak z moim językiem jest ciężko.Miałam go w szkole oczywiście, jednak rpzez tyle lat go nie używałam,że moje rozumienie jest na poziomie podstawowym ( i praktycznie nie jestem w stanie mówić).

A z tego co jednak wiem to za granicą trzeba język mieć....

2. BabyApp
    Cytat Zamieszczone przez mzmz Zobacz posta
    Doradzicie jakiś dobry kurs języka angielskiego ? Mianowicie zastanawiam się nad pracą w Uk. Jednak z moim językiem jest ciężko.Miałam go w szkole oczywiście, jednak rpzez tyle lat go nie używałam,że moje rozumienie jest na poziomie podstawowym ( i praktycznie nie jestem w stanie mówić).

A z tego co jednak wiem to za granicą trzeba język mieć....
    Ale i tak będzie Ci o wiele lepiej niż gdybyś zaczynała naukę angielskiego od samych podstaw. Wiele rzeczy tak naprawdę siedzi nam w głowie ( wymagaja jedynie powtórzenia).
    Proponowałabym zgłosić się do jakiejś większej szkoły i dopytać się czy nie mają intensywnych kursów angielskiego.Najlepiej takich nakierunkowanych na umiejętność mówienia ( w koncu będziesz musiała się za granicą w jakiś sposób komunikować).
    Skontaktuj się ze szkoła speak up:
    https://speak-up.pl/pl/kontakt
    Mają dobra ofertę.

Jak moje dzieciaki poszły do szkoły to aż się głupio poczułam, że tylko ja w rodzinie nie będę znała angielskiego! Jak jeździliśmy na wakacje to zawsze nic nie rozumiałam i bardzo mnie to stresowało Postanowiłam to zmienić i wykupiłam sobie na https://fiszkoteka.pl/kursy-jezykowe/angielski kursy języka angielskiego. Już po dwóch miesiącach dużo rozumiałam i powoli uczyłam się porozumiewać w tym języku. Dzięki tym kursom czuję, że naprawdę dam sobie radę za granicą

Można tez sobie taki kurs zrobić w domu, także polecam w wolnej chwili sprawdzić m.in propozycje kursów językowych od http://kursy-jezykowe.edu.pl/ która obiera się na jednej z najskuteczniejszych metod Emila Krebsa. Ja miałam bardzo duże problemy z nauką języka i nawet zajęcia w szkole nic mi tak naprawdę nie dały więc musiałam ogarnąć to praktycznie od nowa. Na szczęście z ich pomocą udało mi się już w mniej niż miesiąc załapać początki w mowie, a w słuchaniu nie miałam zbyt dużych problemów.

może pomyśl o kursie w angielskiej wiosce językowej, mają bardzo dobry sposób nauczania, jets duża intensywność rozmów w języku angileskim, lużne rozmowy 1 an 1 z native speakerami, zero presji i stersu.

Senior Member Awatar blues27
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-09-25 zobacz kalendarz
    W Profi-Lingua mają szeroką ofertę kursów.

a może pomyśl o kursie z angloville, ja byłam na takim i serdecznie polecam, nauka odbywa się przez rozmowy z native speakeramiz z różnych krajów, fajna sprawa , ja wyniosłam bardzo dużo z niego warto

9. BabyApp
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów