Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Dentysta Łódź

Member
    mzmz

Dentysta Łódź

polećcie jakiegoś dobrego dentystę na nfz lub prywatnie w Łodzi Jakie ceny wizyt?

2. BabyApp
    Cytat Zamieszczone przez mzmz Zobacz posta
    polećcie jakiegoś dobrego dentystę na nfz lub prywatnie w Łodzi Jakie ceny wizyt?
    Wszystko zależy od tego jakie zabiegi będziesz miała wykonane. Jak popsute są zęby. Jaki rodzaj plomby jest wstawiony. Chociaz powiem Ci, że na dentyście nie powinno się oszczędzać. Oszczędzisz raz to potem zapłacisz o wiele więcej. Sama wychodzę z założenia,że powinno się wsawiać najlepsze jakościowo wypełnienia bo takie wytrzymują najdłużej.
    W Łodzi polecam laser dent:

Leczą tam bez borowania
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 10-08-18 o 09:45

Witam, czy zna ktoś dobrego dentystę na terenie Łodzi? Chodzi mi o to aby był profesjonalny i dobrze wykwalifikowany. Ostatnio chodziłem ale niestety się przeprowadziłem i już teraz mam za daleko. Mam wielki problem z zębami dlatego nie może to być byle jaki stomatolog tylko rzetelny lekarz

Junior Member
    KasiaK86

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-09-05 zobacz kalendarz
    Jeśli miałabym polecić jakiś gabinet w Łodzi to byliby to Państwo Fabjańsc. Bardzo mili ludzie o niesamowitym podejściu do dziecka. Leczymy się tam całą rodzinką

Ja mogę wam polecić gabinet który wykonuje implanty w warszawie ma bardzo dobre opinie o samych implantach w warszawie jak i innych zabiegach. Jest to jeden z lepszych gabinetów stomatologicznych jakie znam. Jeżeli chcesz wykonac zabieg implantologii i nie chcesz czuc bólu to będzie to najlepsze rozwiazanie,
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 10-08-18 o 09:46

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez uśmiechnięta Zobacz posta
    Ja mogę wam polecić gabinet który wykonuje implanty w warszawie ma bardzo dobre opinie o samych implantach w warszawie jak i innych zabiegach. Jest to jeden z lepszych gabinetów stomatologicznych jakie znam. Jeżeli chcesz wykonac zabieg implantologii i nie chcesz czuc bólu to będzie to najlepsze rozwiazanie,
    Chodziło o Łódź - nie o Warszawę!

Jeśli szukacie dentysty w Łodzi to możecie skorzystać ze strony http://dentysta-stomatolog.com/opole,1.html tutaj macie wyszukiwarkę dzięki której znajdziecie dentystę w waszej okolicy. Super sprawa polecam skorzystać.

9. BabyApp
    Senior Member
    MariaSarera

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-10-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.10.2018
    Podpinam się pod pytanie, przeprowadzam się do Łodzi pod koniec października, a niedługo zbliżą się moja profilaktyczna wizyta. Chciałabym by u mojego dentysty był cennik na stronie, tak jak u mojego stomatologa w Pruszczu Gdańskim https://premium-clinic.pl/cennik-usl...atologicznych/. Wszystko zawsze czarno na białym i nie ma potem, że coś jednak inaczej kosztuje. Akurat w Premium Clinic zawsze miałam zaufanie, bo od wielu lat korzystałam z ich usług, ale zabezpieczenie jednak lepiej mieć, bo nigdy nie wiadomo.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów