Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Kiedy zajść w ciążę ?

Kiedy zajść w ciążę ?

Moj partner ma 34 lata ja 21 . Jak namowic go na ciaze ? Najpierw chce dom gdzie zajmie to z 3-4 lata . A wiek ma tez i nie chce tyle czekac gdzie mam dobre warunki aby zamieszkac u mnie

2. BabyApp
    ja mam 24, mój partner 27. Mieszkamy w domu,, który dostał w spadku po mamie. Obydwoje pracujemy, ostatni coraz częściej rozmawiamy o dziecku, które mogłoby pojawić się w naszym życiu. On ma super kontakt z dziećmi, mojej siostry córki okrzyknęły go mianem super wujka, jak patrzę na niego kiedy opiekuje się siostrzenicami to bardzo bym chciała, ale mam sporo obaw dlatego się zapisałam do was na forum Jednak myślę, że nie powinnaś podchodzić do sprawy zajścia w ciąże pod kątem - namówić go. To powinna być wasza wspólna decyzja a nie namawianie... Prowadziłaś z nim jakieś rozmowy w tym kierunku?

Junior Member Awatar Asik34
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-06 zobacz kalendarz
    To zdecydowanie musi być wspólna decyzja. Namawianie zrodzi frustrację, a po co? pogadaj ze swoim mężczyzną i po prostu zapytaj dlaczego nie chce teraz. Na pewno Ci wszystko wytłumaczy

Dokładnie, tak jak piszą dziewczyny, to powinna być wspólna decyzja. Jesteście jeszcze oboje mimo różnicy w takim wieku, że jeszcze nie będzie żadnych problemów z tym. Pomyśl o tym tez w taki sposób, że pozwoli wam się to lepiej przygotować i finansowo i zdrowotnie. Pewnie nie jesteś do końca świadoma, jak wiele rzeczy trzeba przebadać przed ciążą, tarczyca, zęby, oczywiście badania ginekologiczne. jak sie już wstępnie zdecydujecie, to nie zaszkodzi zażywać kwasu foliowego, np. mama dha premium, bo mimo nazwy kwas foliowy to po prostu witamina b9 (albo inna cyferka, nie pamiętam), która ma dobry wpływ na organizm w ogóle. Jeśli Wasz związek jest oparty na zaufaniu to na pewno to kwestia czasu Życzę powodzenia!

Senior Member Awatar mandy
    Mieszka w
    Puławy
    Data
    09.10.2018
    Mudi15 nikt Ci nie powie, kiedy jest najlepszy dla Ciebie czas, na zajście w ciążę.
    Jesteś młoda, a faceci tak naprawdę to i po 60tce mogą (hihi) no chyba, że odezwał Ci się instynkt macierzyński, to pogadaj szczerze ze swoim facetem.
    Na spokojnie przedstaw mu swoje argumenty i posłuchaj, co on ma do powiedzenia.
    Decyzja o dziecku powinna być podjęta wspólnie.
    Pozdrawiam

Mudi moze twój partner się po prostu boin np. ze nie podola finansowo, Ty jestes bardzo mloda wiec podejrzewam ze pewnie studiujesz, moze chce sie po prostu ustawić i nie jest jeszcze gotowy na dziecko? ale tez nie ma co czekac w nieskonczonośc bo z wiekiem moze byc gorzej z zajściem w ciąze, ale ty jesteś w takim wieku że nie powinno byc problemów. Powodzenia zycze

Member
    pastylka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-17 zobacz kalendarz
    Jak dla mnie to Twój partner jest odpowiedzialnym meżczyzną a ty niedojrzałą nastolatką która chce chłopa zlapac na dziecko.. Niestety moja droga dziecko to nie zabawka, trzeba zapewnic mu byt (dobra materialne) a nie tylko milosc i chęci.. Jesli on nie jest gotowy to nie mozesz go namawiac na sile.. My z partnerem tez jeszcze sie wachamy, ja mam zalozona wkladke levosert ale myslimy nad tym by ja wyjac gdzies za pol roku jak bedzie odlozone tyle pieniedzy ile bedzie potrzebne bym mogla zrezygnowac z pracy a zeby bylo nas stac na utrzymanie dziecka.. Tak czy siak to decyzja obu stron

9. BabyApp
    Kiedy zajsc w ciąże to bedziesz wiedziala kiedy razem ze swoim partnerem dojdziecie do porozumienia, ze urodzone dziecko bedzie mialo wszystko czego zapragnie i nie bedziecie tego zalowac Musicie sie kochac, a czasu w zupelnosci Wam wystarczy jezeli to bedzie ten dzien na poczecie maluszka Decyzja obu stron jak napisala Pani wyzej

Trudno odpowiedzieć na takie pytanie. Oczywiście każda pora może być dobra.
    Nie rezygnuj z marzeń.(...) Nigdy nie wiesz, kiedy okażą się potrzebne.

Podołać finansowo powołamy

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów