Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Biżuteria

Biżuteria

Moja siostra ma za niedługo urodziny. Pomyślałam, że skoro lubi błyskotki i bez dodatków nie rusza się z domu kupię jej jakąś biżuterię. Chciałabym jej dać coś, na co nie będę musiała wydawać fortuny, ale będzie dobrej jakości. Szukam sklepu z biżuterią, taką by było w czym wybierać.

2. BabyApp

Lightbulb mam idealną propozycję

Cytat Zamieszczone przez tynkaa Zobacz posta
    Moja siostra ma za niedługo urodziny. Pomyślałam, że skoro lubi błyskotki i bez dodatków nie rusza się z domu kupię jej jakąś biżuterię. Chciałabym jej dać coś, na co nie będę musiała wydawać fortuny, ale będzie dobrej jakości. Szukam sklepu z biżuterią, taką by było w czym wybierać.
    Skoro zależy Ci na dobrej cenie i jakości to na pewno nie szukałabym w sklepach stacjonarnych bo tam trafisz albo na chińszczyznę albo na ceny które wywołują zawroty głowy. Spróbuj poszukać bransoletek robionych ręcznie przez dziewczyny które naprawdę się do tego przykładają. Możesz poszukać portale, ja znam np. małafabryczka.pl tam są produkty z całej polski więc będziesz miała duży wybór. A biżuterię mają naprawdę piękną. Daj znać czy znalazłaś coś

Senior Member
    Mama_Kama

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-12 zobacz kalendarz
    Ja jestem zdania, że jeśli kupować biżuterię to tylko i wyłącznie prawdziwą. Ja jakiś czas temu kupiłam sobie osobno Brylant certyfikowany a za jakiś czas zleciłam wykonanie z nim złotego pierścionka w prezencie na urodziny dla mojej córki. Fakt to nie są tanie rzeczy, ale biżuteria musi być prawdziwa.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 17-07-18 o 15:38

Jeśli szukasz ładnych kolczyków, czy naszyjników to polecam Ci sprawdzić sklep SIlvea. Biżuteria w dobrej cenie
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 17-07-18 o 15:38

Senior Member
    magia

Pamiętajcie, że aby biżuteria zawsze pięknie się prezentowała, należy o nią właściwie dbać. Jak? Tego dowiecie się z tekstu:jak-przechowywac-i-czyscic-bizuterie . Przeczytacie w nim o tym, jak czyścić i przechowywać srebrną i złotą biżuterię, by nie niszczała.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 17-07-18 o 15:37

Skoro szukasz jakiejś biżuterii, ale nie chcesz wydać majątku to polecam sklepikMarko. Znajdziesz tam bardzo duży wybór zegarków i biżuterii za niewysoką cenę, ale o dobrej jakości. Na pewno wybierzesz coś, co się siostrze spodoba i możesz być pewna, że posłuży jej przez dłuższy czas.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 17-07-18 o 15:37

Biżuteria to zawsze świetny pomysł.

____

mezoterapia Gdynia

9. BabyApp
    Senior Member
    MariaSarera

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-10-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.10.2018
    Jeśli lubi błyskotki, to może jakiś pierścionek z błyszczącymi kamykami? Ja uwielbiam takie świecidełka i uważam, że nigdy kobieta nie ma dość biżuterii. Zajrzyj na stronę https://www.karkosik.pl/787-pierscionki-zlote . Myślę, że znajdziesz tam coś odpowiedniego. Ja mam nawet kilku swoich faworytów.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów