Strona 101 z 173
Pokaż wyniki od 1,001 do 1,010 z 1724

Lutówki 2018

Cześć dziewczyny , chciałabym do Was dołączyć. Właśnie się zorientowałam, że powinnam być u Was, a nie w marcówkach :P termin z OM mam na 8.03 ale to bliźniaki i lekarz powiedział, że na pewno rozwiążemy w lutym.
    Zatem witam się

2. BabyApp
    Member Awatar Natkaa
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Juleńki
    Dobry bobry !
    Lucy Dasz radę kochana , 3 dni zlecą jak z bicza strzelił :* Fajnie że poradziłaś się lekarza i postawiłaś na swoim w szpitalu
    Asia Witamy witamy

Ja nic nie wiedziałam o ciuchach w lidlu ;/ zaraz luknę na stronie .
    Julka już dziś poszła do szkoły , w piątek i poniedziałek została w domu .Ja nadal z katarem jak 102 ,kaszel chyba przechodzi a brzmię jak odpalający maluch
    W Gdańsku pogoda dziś ładna ,słoneczko świeci , wiatr zawiewa no ale wszystkiego mieć nie można więc cieszę się i z tego
    Muszę rozejrzeć się za adidasami dla młodej , trampki na tą porę roku niestety już odpadają .
    Uciekam robić bitki i co nie co się ogarnąć ,sama ze sobą poczuję się lepiej

Natka ja też przeziębiona i też z Gdańska

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Witaj asiafaj Jesteś u nas trzecią mamą z bliźniakami w brzuszku Znasz już płeć okruszków?

Natkaa, super że jest już jakaś poprawa

U nas już kilka dni pięknej pogody, więc korzystam, odpalam codziennie pralkę i odświeżam ciuszki na sloneczku Zaraz lecimy na spacer.

Dziś bomba witaminowa w koktajlu z pieczonych buraczków, kefiru, selera naciowego, natki, ząbka czosnku i listków świeżego tymianku Dla brzuszkowych mam w sam raz!

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Czesc dziewczyny u nas tez pogoda piękna, spacerek po poludniu jak nic musi byc zaliczony

Lucy współczuję alergii, mam nadzieję, że po lekach szybko Ci przejdzie!

Asiafaj witaj na lutówkach

Ja zamiast sie oszczedzac tak jak każe lekarz to co chwile cos robie, dzis czyscilam piekarnik Nie umiem siedziec w miejscu jak tyle pracy czeka.
    Wczoraj wyszłam z Ola na spacer i później zdychalam caly wieczór. Szkoda mi jej żeby siedziała w taka pogodę w domu, tym bardziej, że w przedszkolu na razie nie wychodzą bo mają budowę wokół budynku, ale mój brzuch nie pozwala na szaleństwa.

Majka596 odświeżasz już ciuszki dla malenstwa?
    Ja dzis wybielam w sodzie oczyszczonej i occie pajacyki bo cale zżółkły. Macie jakies domowe sposoby na takie przebarwienia? Ale z praniem reszty ubranek bede czekac do stycznia

Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Tak, odświeżam bo teraz jest na to idealna pogoda a w piwnicy nabrały specyficznego zapachu. Ok. miesiąc przed porodem będę prała jeszcze raz ale już w specjalnym proszku, potem prasowała i już układała w szafce
    Nowych ciuszkow za to jeszcze nie piorę.
    Hi, ja też nie umiem usiedzieć w miejscu
    Ostatnio edytowane przez Majka596 ; 19-09-17 o 12:12

Senior Member Awatar Dorot_ka
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-09 zobacz kalendarz
    Asiafaj, witaj ja też będę mieć bliźniaki
    Ja dzisiaj pierwszy raz od kiedy jestem na zwolnieniu odkurzylam w domu jestem taka osłabiona i bez energii, że sprzątam na raty, a odkurza mąż więc teraz leżę dumna z siebie, że dzisiaj tyle zrobiłam :P miałam plany fajnie wysprzatać w domu, poukładać wszystko tak żeby przygotować się na zmiany w domu, ale ciężko mi to idzie, przez to że tak szybko się męczę.
    Wczoraj byłam na zajęciach z koszykówki z synem, chodzi na nie córka mojej koleżanki, więc pogadałyśmy sobie od razu mi lepiej jak trochę do ludzi wyjdę u mnie wszyscy z rodziny chorzy i siedzę w domu. Tak to jadę do mamy z siostrą i gadamy kilka godzin

9. BabyApp
    Senior Member
    mama_lucy

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-02-01 zobacz kalendarz
    Witamy nową mamusię Napisz coś więcej o sobie oczywiście jeśli chcesz, tu wszystko dobrowolne
    Właśnie się zastanawiam jak wywabić żółte plamy na ciuszkach, o sodzie i occie nie słyszałam. Jak to dokładnie robicie? Mam takie ładne rzeczy po starszakach aż żal wyrzucić.

Majka, na genetycznym stwierdził, że chłopiec i dziewczynka. Jutro ma mi potwierdzić i kciuki zaciskam aby się ta dziewczynka potwierdziła

Witaj Mikallo
    mamalucy , to moja druga ciąża, pierwsza nieudana ale zdiagnozowano przyczynę i już mam włączone odpowiednie leczenie.Więc liczę, że tym razem będzie pomyślnie. Ciąża 2k2o i wygląda na to, że będzie chłopczyk i dziewczynka Ja mam 28 lat i jestem z Gdańska, w ubiegłym roku wzięliśmy ślub, a w tym przeprowadziliśmy się "na swoje"

Cytat Zamieszczone przez Dorot_ka Zobacz posta
    Asiafaj, witaj ja też będę mieć bliźniaki
    Ja dzisiaj pierwszy raz od kiedy jestem na zwolnieniu odkurzylam w domu jestem taka osłabiona i bez energii, że sprzątam na raty, a odkurza mąż więc teraz leżę dumna z siebie, że dzisiaj tyle zrobiłam :P miałam plany fajnie wysprzatać w domu, poukładać wszystko tak żeby przygotować się na zmiany w domu, ale ciężko mi to idzie, przez to że tak szybko się męczę.
    Wczoraj byłam na zajęciach z koszykówki z synem, chodzi na nie córka mojej koleżanki, więc pogadałyśmy sobie od razu mi lepiej jak trochę do ludzi wyjdę u mnie wszyscy z rodziny chorzy i siedzę w domu. Tak to jadę do mamy z siostrą i gadamy kilka godzin
    Dorotka, super , będę miała "starsza " koleżnakę :P
    ja się czuję dobrze od 2 tygodni, baterie krótkie i wieczorem padam, ale za dnia jest energia

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów