Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Ubezpieczenie na wyjazd dla rodzinki

Junior Member Awatar mamix
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz

Ubezpieczenie na wyjazd dla rodzinki

Hejka, szykuje nam się wyjazd za granicę całą rodzinką. Oczywiście wszystko musi być sto procent zaplanowane, bezpieczne a więc myslałam by wykupić jakieś dodatkowe ubezpieczenie na tą podróż (odpukać w razie jakiś niespodziewanych problemów). Znacie dziewczyny jakieś ubezpieczenia warte uwagi?

2. BabyApp
    Ubezpieczenie przy takich wyjazdach to mus! Będziesz spała spokojnie a jakby się coś stało to zawsze jest jakieś zaplecze

Junior Member Awatar mamix
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Jeszcze sama to może bym nie wykupowała ale jednak jak jedziemy wszyscy to inaczej. A wiadomo jak to dzieci, zawsze coś się może zdarzyć, żywe srebra.

Pewnie że tak, my mieliśmy taką dosyć niemiłą sytuację bo zgubiono nasz jeden bagaż, niby nic tam takiego nie było ale kłopot, i wiesz że z ubezpieczenia nam oddali kasę za to? A tą ofertę dorwałam na na wakacyjnej polisie.

To fakt, ubezpieczenie jest ważne podczas każdego wyjazdu, szczególnie, kiedy wybierasz się gdzieś z dziećmi.
    Ja akurat planuję weekend w krakowie dla dwojga, zatem to wyjazd bez dzieci.
    Mimo to, zastanawiam się, czy nie pomyśleć o jakimś pakiecie, na wypadek niespodzianek podczas podróży.
    Jak myślicie? Warto rozważyć jakieś ubezpieczenie dodatkowe? Jakie ewentualnie?

Ja też przed każdym wyjazdem kupuję dodatkowe ubezpieczenie w https://tueuropa.pl/travel-world.htm Wiem że mogę wówczas cieszyć się beztroskim wypoczynkiem.Kilka zł więcej a wiem że bagaż i dzieci są dodatkowo chronione.

Senior Member
    Mama_Kama

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-12 zobacz kalendarz
    A od czego jest takie ubezpieczenie? Bo opiekę zdrowotną ma się z tej karty EKUZ więc jaki sens kupować jeszcze osobno?

9. BabyApp
    No jeśli jedziesz poza Unie Europejską to karta nie będzie obowiązywać. A z tego co wiem to ta karta jest tylko podstawową opieką zdrowotną w razie nagłego wypadku. Inaczej będziesz musiała zapłacić za leczenie.

Senior Member
    Mama_Kama

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-12 zobacz kalendarz
    A no widzisz tego to nie wiedziałam. A możesz powiedzieć gdzie takie ubezpieczenie najlepiej wykupić i z jakimi kwotami to się wiąże?

A może zobaczy czy nie ma jakiejś porównywarki. Bo teraz tego jest masa w internecie.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów