Strona 689 z 691
Pokaż wyniki od 6,881 do 6,890 z 6901

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member
    wiola625

Mieszka w
    Rosnowo
    Hipp zobaczę co mi lekarz powie w czwartek jak sam mi nie da skierowania na badania to sama zrobię tym bardziej że muszę mieć postawioną jeszcze jedną diagnozę

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    Ja od 3 dni czytam wątek ale cofnęłam się do 3 lipca kiedy to zobaczyłam dwie kreski. Wspominałam sobie jak to miło było was mieć i liczyć na wasze wsparcie! Czasem tu zaglądałam ale nikt nie pisał więc i sama się nie udzielałam.
    Kasia myślicie może o adopcji? Wiem jak bardzo chcesz mieć dzieciątko, może ono czeka gdzieś tam na Ciebie?

Hippku trzymam cały czas kciuki i wierzę nadal że uda się! Najważniejsze że wyniki trochę lepsze a wy nie tracicie nadziei!

Z tą wagą Mira chyba was pobije bo Antoś ma 4 i pół miesiąca i waży 8660 :P
    Już nawet pediatra każe oszukiwać go wodą. Karmię jednak piersią i nie zamierzam go dopajać.
    Mały jest cudowny, pierwsze 3 miesiące były koszmarem- ciągły płacz, miliony kropki na kolki i nic. W końcu okazało się że ma alergie na białko mleka krowiego. Odstawiłam je i nagle jakby ktoś podmienił mi dziecko.. Antek jest pogodny, uśmiechnięty, chichra się w głos! Dużo je, mało śpi ale uśmiechem to wynagradza. Jest na etapie nauki obracania się na plecy z brzucha i z pleców na brzuszek.
    Ja po ciąży mocno dostałam w kość. Nadal czekam na operację usunięcia woreczka żółciowego a w szpitalu wszyscy już mnie znają po imieniu .. Schudłam 28 kg ale tu akurat na plus bo byłam pączkiem :P
    Śmiejemy się że Antek robi wszystko by zostać jedynakiem, ja po porodzie mówiłam że nigdy więcej ale powoli zaczynam myśleć o tym żeby może za rok postarać się o rodzeństwo dla Antośka

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Lista marcowych mam -> https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

Senior Member
    wiola625

Mieszka w
    Rosnowo
    Byłam dziś na kontrolnej wizycie u ginekologa, okazało się że torbiel się wchłonął i zgodnie z moim wyliczeniem potwierdził owulacje na moje zaskoczenie z lewego jajnika. Powiedział że mamy działać i może wkrótce zobaczę pozytywny wynik testu. Rozmawiałam z nim o badaniach jakie mogę zrobić aby wyeliminować ewentualne przyczyny nie powodzeń, mam wszystko spisane co mam zrobić. Stwierdził że jeśli by się udało to powinnam zażywać luteine, acard i duphaston ale dopiero gdy będę miała potwierdzoną ciąże. W przyszłym tygodniu chce iść zbadać progesteron. Jedyne co mnie trochę martwi to wynik Tsh 0,284.
    Niestety znowu muszę poszukać nowego ginekologa bo ten odchodzi z przychodni a nie prowadzi prywatnej praktyki.
    Szafirku niech mały chowa się dobrze zdrowia życzę wam.

Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-19 zobacz kalendarz
    Witam się
    My mamy zielone światło co do starań ale ciągle coś przeszkadza: jak nie choroby, to zmęczenie, zawsze coś.

Na zawsze w Naszych Sercach... Piotrusiu :* [*] 23 tc 31.01 - 03.02.2015

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-05-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja do Was zaglądam co jakiś czas. Trzymam za Was nieustannie kciuki :*

Ja urodziłam po przejściach Mikołaja 17 maja. Wcześniej miesiąc leżałam na patologii bo podobno Mały miał dużą hipotrofię. I w końcu wywoływali mi poród 11 dni przed terminem. Mikołaj urodził się silny 50 cm i 2810 g. Teraz mój Malec ma trochę ponad 2 miesiące i waży już chyba ciut powyżej 6 kg

Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-10-10 zobacz kalendarz
    Dziewczyny co u Was??

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kamila a co u Ciebie? Kiedy porod?
    Niestety rzadko tu zagladam bo i forum umarlo wiec po co... ale dzis zajrzalam i pomyslalam sobie, ze a co! Odezwe sie
    Moje Felo skonczylo rok trzy tygodnie temu jest przerozkoszny i madralinski, zabkuje wlasnie bo od 10 miesiaca mial tylko dwie dolne jedynki i teraz sie zaczelo rozkrecac, idzie kilka na raz..!
    No i mam drobnego kurczaka bo wazy 8,5 kg. Ale rozmiarem dobijamy juz do 80 takze nie jest zle jakos, choc jest pomiedzy 5 a 10 centylem...
    Wrocilam juz do pracy a Felek razem ze mna bo otworzylam zlobek w przedszkolu, ktore prowadze.
    My planujemy zaczac starania o drugie dziecie juz w styczniu... na razie biore tylko kwas foliowy ale do konca roku czeka mnie pare wizyt u specjalistow :/

9. BabyApp
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Wow Burzujko jakie dobre wieści! Oby starania były owocne i wszystko poszło po waszej myśli
    Felek faktycznie kruszynka- Antek skończył pół roku i waży 9.5kg, nosi ubranka duże 74 lub małe 80.
    Mamy już wszystkie cztery jedynki- wyszły w 3 tygodnie biedakowi..
    Fajnie że masz swój biznes i możesz mieć małego blisko siebie

Kamila kiedy rozwiązanie? Jak się czujesz w ciąży?

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Lista marcowych mam -> https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Hej. Ja wpadłam się tylko pochwalić, że i mnie się udało. W lutym zostanę mamą. Maleństwo rozwija się dobrze i zaczyna już fikać w brzuchu :-)

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-10-10 zobacz kalendarz
    Cichoń gratulacje:* mam synka z lutego
    A co do mnie to mam TP na 10.10 ale myślę że urodze pod koniec września. Ta ciąża dała mi w kość i powiem Wam szczerze że już marzę o końcu tej męki. Tak uwielbialam być w ciąży.. A teraz to jest jakiś horror. Spać jeszcze w miarę idzie jakoś ale chodzić.. Wszystko mnie boli i kłuje.. Szkoda gadać oficjalnie zostało mi 32 dni ale myślę że zamknie się to w 3 tygodniach i nigdy więcej

Burzujko powodzenia w staraniach

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów