Strona 2 z 290
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 2893

Czy któraś z Was spodziewa się bliżniaków

Member
    luniek

Mieszka w
    Warszawa
    Poplanowane wszystkie weekendy
    Jak narazie to wyprawka dla maluszków to dla mnie wielkie wyzwanie i finansowe i logistyczne.Począwszy od fotelików(polukać w necie czy takie moga być dla wcześniaczkow)skączywszy na pieluszkach(kto by pomyślał że tyle tego jest do wyboru)

2. BabyApp
    Senior Member Awatar ola0203
    Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia♡♡♡
    Data
    19.04.11 r. / 11.03.15 r.
    No pieluchy i chusteczki...masakryczny wybór! A łatwo nie było także z resztą wyprawki, a wy wszystko razy trzy! A pościel do łóżeczka...wybór jest przeogromny, aż głowa mnie od tego bolała. Ale co mogę śmiało powiedzieć, to jeżeli nie masz sam jakiś obaw przed zakupami w internecie, to śmiało. Naprawdę zaoszczędzicie. Ja wszystko kupuję w necie i jestem bardzo zadowolona. nawet proszek do prania zamówię, bo w sklepie to kosztuje jeden tyle co ja zapłacę za dwa plus przesyłka

Senior Member Awatar malgosia
    Mieszka w
    . . . .
    O mnie
    Jestem Mamą dwóch Księżniczek :)
    no Luniek, sporo pracy przedy Tobą, oby zapał nie opadł a jak Żona się czuje? dobrze znosi ciążę?

Member
    luniek

Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez malgosia Zobacz posta
    no Luniek, sporo pracy przedy Tobą, oby zapał nie opadł a jak Żona się czuje? dobrze znosi ciążę?
    Teraz jest lepiej.Normalnie już je bo wcześniej to niestety jak każda kobieta w ciąży niezabardzo
    Niestety musi leżeć w łóżku(drepcze po mieszkanku od czasu do potrzeby a tak to co na wizyty i tylei musi leżeći się oszczędzać.
    Uśmiech na twarzy ma co kopniaczki od maluszków (te niezamocne oczywiście)

admin Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Luniek, jesli nie masz oporów przed wizytą w ciucholandzie, to zdecydowanie polecam - moja kolezanka za niespełna 100 zł skompletowała ciuszki dla swoich bliżniaków (każdemu kupiła na początek pełen zestaw typu body, śpioszki, kombinezony i co tam jeszcze potrzeba). Dodam, że większość była nowa z metkami Sama odwiedziłam z ciekawości kilka, dla niemowląt ciuszków jest zatrzęsienie, zwłaszcza w Odzieżowym Raju przy Świętokorzyskiej, vis a vis poczty głównej. Ubranka są na wagę, ale są małe i lekkie, więc można ich kupić naprawdę sporo za naprawdę niewielkie pieniądze. Zresztą podobne sklepy są w każdej dzielnicy. Warto też kupować w hurtowniach, wam potrzeba będzie sporo rzeczy, a pieluszki czy ubranka są jednak sporo tańsze w hurtowniach - zwłaszcza, że teraz wzrósł VAT. Polecam też Allegro, sporo tam okazji

Senior Member Awatar ola0203
    Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia♡♡♡
    Data
    19.04.11 r. / 11.03.15 r.
    Ciucholand...raj. Ciuszki są prawie nowe, a i tak nieważne czy nowe, czy po kimś, czy kupione e ciucholandzie wyprać trzeba. A cena...za body zapłaciłam 2 zł, a sweterek kosztował mnie 5 zł. Za jeansy daliśmy 7 zł (metka H&M), a nowiutkie niedrabki 0,50 zł.

Junior Member
    iws

Mieszka w
    Sulejówek
    Juz jako troszkę doświadczona mama bliźniaczek moge powiedzieć, że nie warto kupować na zapas zbyt wielu paczek pieluch czy chusteczek bo nie wiadomo jakie podpasują dzieciom. Dobrze mieć w zanadrzu 2-3, resztę można ewentualnie dokupić (lepiej na te cel odłożyć pieniądze). Pościel nie jest potrzebna - oprócz prześcieradła do łóżeczka - przez dosyc długi czas bo dziecko śpi w rożku (lepiej mieć po dwa na każde dziecko jakby się, np. ulało). I tak z pewnością do 2-3 miesiąca dzieciaczki będą spały w jednym łóżeczku.
    Lepiej zainwestować w pajace (i nie tylko tych najmniejszych rozmiarów, np.50), body (nie bać się tych przez główkę ). Może i dzieci w za duzych wyglądają troszkę śmiesznie, ale takim niedoświadczonym rodzicom takim małym czlowieczkom łatwiej założyc cos luźniejszego
    Poza tym kocyki - najzwyklejsze polarowe spradzają się najlepiej, ok. 20-30 teter.

A tak w ogóle to witam wszystkich podwójnch lub potrójnych rodziców Obecnych lub przyszłych

9. BabyApp
    Senior Member
    marza

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    trojacza mama
    Witaj,
    Jestem mama prawie poltorarocznych trojaczkow i musze powiedziec ze zapraszam na forum trojacze... mozna niedrogo odkupic ubranka od innych rodzin i nie tlyko mozna zasiegnac rad...http://www.trojaczki.net/forumnew/ polecam... a jesli masz jakies pytania to pisz smialo... hehehe i pilnuj zonki by duuzo odpoczywala?? gdzie wogole bedzie rodzila?? pozdrawiamy serdecznie
    Marza z Filipem, Sebastianem i Julia..

Junior Member
    PGosia

Mieszka w
    Świętochłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-07-02 zobacz kalendarz
    Witam, jestem tu nowa, ale my z mężem spodziewamy się bliźniaków. Nie powiem że był to dla nas ogromny szok chociaż staraliśmy sie o dziecko. Teraz jestem na początku 4 miesiąca i już sie cieszymy że będą bliźniaki. Wieki szok minął

Senior Member Awatar karolina23
    Mieszka w
    lublin
    Data
    08.07.11
    ja też spodziewam się bliźniaków szczerze byłam trochę zaskoczona ale bardzo szczęśliwa mój mąż z resztą też. staraliśmy się o dziecko ponad 2 lata. niedługo kończę 3 miesiąc.

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów