Strona 2 z 853
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 8525

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    edysiia

Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-12 zobacz kalendarz
    Ja mam termin wizyty na 23 lutego i tez liczę ze zobaczymy juz serduszko. Chociaż juz doczekać się nie mogę i najchętniej poszłabym szybciej. Chciałam iść w walentynki na wizytę bo to chyba najpiękniejszy prezent jaki można dostać, zobaczyć swoje male szczęście. Ja juz maluszka widziałam na usg w zeszłym tygodniu ale poszłam sama żeby miec 100% pewności i dopiero potem powiedziałam tatusiowi wiec on jeszcze bardziej się doczekać nie może by pierwszy raz zobaczyć swoje maleństwo na usg.

2. BabyApp
    Senior Member
    edysiia

Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    A z objawów to na samym poczatku bol podbrzusza ale na szczęście już ustąpił a póki co to tylko tkliwe i pełniejsze piersi, troche tez większe zmęczenie. Teraz przez 10 dni będę na L4 bo córka sie rozchorowała i siedzimy w domu to troche odpocznę

Senior Member
    maskotka

O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży
    Ja dzisiaj byłam powtórzyć betę. Wynik 970 czyli w ciągu 72 godzin urosła i 410%. Aż się boje czy nie będzie bliźniaków ;-) z objawów ja miałam bardzo dużo objawów jeszcze jak wszystkie testy wychodziły ujemne (nawet ten z krwi). Bolały mnie piersi, to taki objaw najbardziej charakterystyczny. Bolało podbrzusze, byłam bardzo senna i miałam olbrzymie wzdęcia i gazy. Koleżanka się ze mnie śmieje, że mam czułość większą niż testy ciążowe, bo one były jeszcze ujemne a ja już byłam pewna ;-)

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Edysiia moja córka ten tydzień chorowała i też byłam z nią w domu ale w pon już wracam do pracy.
    Maskotka ja bete też powtarzałam w czwartek i przyrost mam 500% ale podobno na samym początku tak mocno przyrasta a z każdym tygodniem coraz wolniej.

Senior Member
    edysiia

Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Wczoraj późnym wieczorem poszłam do toalety i zobaczyłam ze leci mi krew, nie dużo ale oczywiście strach juz wielki ze coś nie tak z maluchem, pojechalam do szpitala by sprawdzić i okazało się że nie ma w tym szpitalu juz ginekologii a najbliższa jest dość daleko. Wróciłam do domu i postanowiłam ze rano pójdę do swojej ginekolog no i jestem właśnie po wizycie, z maleństwem wszystko dobrze i juz widac serduszko wiec jest to według pani doktor 5-6 tydzień.

Troche mi się to wszystko w obliczeniach nie zgadza bo bylam na wizycie 24 stycznia i na usg było widać kolo jajnika pęcherzyk, pani doktor nawet nie stwierdziła ze to ciąża, tydzień później zrobiłam sobie test ciążowy i byly 2 kreski, poleciałam na usg do innego lekarza i on powiedzial ze to może być 2/3 tydzień czyli wychodziłoby ze teraz jest jakos 4 a tu nagle serduszko i niby 5/6 tydzień...

Tak czy siak najważniejsze ze u malucha wszystko dobrze i ze mogłam zobaczyć moje malutkie serduszko

Witam. Wczoraj po ponad roku starań, zobaczyłam dwie kreski. Nie dowierzam. Objawów chyba nie mam, żadnych mdłości. Bóle podbrzusza mam praktycznie po kazdej owulacji. Jestem umówiona na badania 23.02. Jak na razie nie będę mówić mężowi, dopiero po wizycie u gin. Betę sobie odpuszczam.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych szkrabów :)
    Edysiia współczuję krwawienia, ale dobrze że z dzieckiem wszystko ok i że jest już serduszko co do tych tygodni, podejrzewam że poprzedni lekarz podawał tygodnie od zapłodnienia, a dzisiejszy od OM i wtedy by sie zgadzało według tego w poprzednim tygodniu byłabyś 4-5 tc, a dziś 5-6tc.

Mmarta90 witaj dasz radę tak długo utrzymać ciążę w tajemnicy przed mężem?

Ja w poniedziałek miałam plamienie, byłam u lekarza, póki co niby nic złego się nie dzieje. W przyszły czwartek mam wizytę u swojego gina

9. BabyApp
    To moja pierwsza ciąża. Boje się że może być coś nie tak. Chcę zobaczyć, usłyszeć bicie serca. Mój mąż czekał na nasze dziecko już bardzo długo. Najpier nie bo moje studia, poźniej pierwsza praca, a potem rok starań bez efektów. Nie chce go nakrecać. Dzisiaj mu powiem kochnie jestem w ciązy. A za dwa tygodnie, po wizycie u gin sorry nic z tego jednak nie bedzie. Nie wiem czy robie dobrze

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych szkrabów :)
    Mmarta90 ja bym powiedziała, bo uważam, że przez ciążę trzeba przejść razem, nawet jeśli coś pójdzie nie tak (czego oczywiście Ci nie życzę) to przyda Ci się wsparcie męża. Zresztą wtedy i tak sie dowie. No ale oczywiście to jest Twoja decyzja i zrobisz jak zechcesz
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 08-02-17 o 20:00

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Edysiia na pewno takie krawieniato nic miłego i dużo stresu kosztuje, ale ważne że wszytko z Wami ok zazdroszczę że już widzialaś serduszko
    Mmarta90 witaj ja szczerze powiem, że bym nie wytrzymała i od razu poleciała do męża. Rozumiem, że się boisz ale z drugiej strony trzeba myśleć pozytywnie i tak się nastawić, wiadomo że różne rzeczy się zdarzają ale myślę że lepiej mieć wsparcie bliskiej osoby a nie być z tym samą. Oczywiście zrobisz jak uważasz, Ty znasz męża najlepiej
    Ja mam wizytę 20.02 ciekawe czy już będzie serduszko. To będzie prawie 7 tydzień a moja gin ma porządny sprzęt więc wierze, że tak.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów