Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Buty bez obcasa dla ciężarnej

Junior Member
    gerda

Mieszka w
    Warszawa
    Kobieta w ciąży nadal pozostaje kobietą i powinna nie tylko mieć obuwie wygodne,ale też takie które jej się spodobają.
    na City Sport znajdziesz spory wybór butów sportowych. Są one nie tylko eleganckie,pasują też do każdego stroju i można sobie wybrać kolor o jakim od dawna się marzyło.
    Będąc w ciąży nie warto patrzeć na pore roku,warto inwestować w to ,co będzie potem.Kiedy dzidziuś już się pojawi takie sportowe buty bardzo się przydadzą.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 23-08-17 o 13:28

2. BabyApp
    Ja uwielbiam od zawsze buty na płaskiej podeszwie. Tylko dzięki nim umiałam tak szybko dobiec na autobus Koleżanka pokazała mi deezee, mają piękne buty. Przyznam, że nawet te na obcasie bardzo mi się podobają. Wybieram zawsze wygodne, które też są atrakcyjne, ale może kiedyś kiedyś pomyślę też o takich.

Ale nie ma powodów do stresu, przecież buty nie na obcasie też mogą być kobiece Ja też jestem w ciąży i ostatnio kupiłam sobie czarne, skórzane mokasyny na https://bymotyl.com/glowna/598-czarn...gio-rossi.html i wyglądają naprawdę bardzo kobieco No a przede wszystkim są nieeesamowicie wygodne! Mogłabym w nich pójść chyba na koniec świata A w końcowych miesiącach ciąży wygodne buty to absolutna podstawa!

Member
    camas

Mieszka w
    Rzeszów
    Lekkie, najzwyklejsze tenisówki mi wystarczały. Przeszukiwałam, jak pamiętam tego typu oferty https://casadi.pl/pol_m_Buty-damskie...mskie-194.html w poszukiwaniu różnych kolorów. W takich butach przechodziłam większość ciąży.

Member
    IwonaFilinska

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-09 zobacz kalendarz
    Szpilki i wszystkie buty na obcasie wysokim w ciąży odpadają moim zdaniem, takie tez były zalecenia mojego lekarza. Ale można kupić np. botki na lekkim obcasie, w Deichmannie mają fajną ofertę i wybór tych butów, one dobrze trzymają stopę nie mają wysokiego obcasa więc na jakieś specjalne wyjście jak znalazł moim zdaniem.

Member
    Młodamama26

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2018-10-12 zobacz kalendarz
    Ja będąc w ciąży nie wyobrażałam sobie życia bez espadryli, buty nie dość, że są mega wygodne to dodatkowo bardzo ładnie wyglądają na nodze

No właśnie mam dylemat z butami na wiosnę, zimą miałam płaskie kozaki ale co teraz. Trampki odpadają, bo trzeba wiazać a to wcale nie jest łatwe. Więc co balerinki może? Na https://swiatobuwia.com/kategoria/balerinki jest na prawdę ogromny wybór balerinek i są świetne, pasują zarówno do spodni jak i sukienki. I nie trzeba wiązać..

9. BabyApp
    Member
    camas

Mieszka w
    Rzeszów
    Ja balerinek nie lubię i mi się kobieta w nich nie podoba. Ale jeśli chodzi o wygodę i bezpieczeństwo to w okresie ciąży sama je nosiłam. Też nosiłam trampki, szczególnie do sukienek sportowych, które są wygodne. Ja termin porodu miałam na czerwiec, więc pierwsze upały niestety mnie dopadły. I nie wyobrażam sobie chodzić wtedy w szpilkach. Bo strasznie puchły mi nogi.

Może po prostu sportowe buty, typu sneakersy? Są wygodne i bardzo modne, do wielu rzeczy pasują Zobacz sobie np. tu https://perfektsport.pl/, mają duży wybór butów NIKE w super cenach.

Junior Member
    milka333

Mieszka w
    Gdańsk
    Ja bym postawiła na tradycyjne mokasyny. Popatrz w sklepie ButyModne - modeli jest mnóstwo. Od bardziej sportowych jak te https://butymodne.pl/skorzane-mokasy...ie-i61015.html, po eleganckie. Wygodne i pasują do każdej stylizacji.
    Ostatnio edytowane przez milka333 ; 12-07-19 o 10:52

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów