Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Łyżeczkowanie- co wziąć do szpitala

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-23 zobacz kalendarz

Łyżeczkowanie- co wziąć do szpitala

Hej, potrzebuję pomocy.
    W 9 tc okazało się, ze ciąża bezzarodkowa, ginekolog powiedzial, że jak zacznę sama krwawić to odrazu jechać do szpitala, jednak narazie plamie lekko. Jeżeli nic takiego sie nie stanie, to jeszcze beta hcg, powtórka po dwóch dniach i jeżeli będzie spadać to muszę się stawić do szpitala w poniedzialek. I tutaj potrzebuję pomocy- co mam ze sobą wziąć. Chociaż może uda mi się oczyścić bez łyżeczkowania., może oczyszczę się samymi tabletkami...
    Jeżeli beta będzie rosła to nie wiem co bo plamię.
    Myślałam, że sobie poradzę, jednak po nocach płaczę, boję się tego łyżeczkowania, tego bólu fizycznego, potem tego, że będę płakać, wyć, niby są ludzie obok mnie, ale jak zawsze wszystko tłumię w sobie, jakoś wolę być z tym sama.
    Chciałabym jak najszybciej znowu zajść w ciążę, ale wtedy to chyba oszaleje jak będzie każdy dziwny sygnał a w szpitalu będą mnie znali wszyscy.
    Boję się

2. BabyApp
    Senior Member Awatar women89
    O mnie
    Mama Aniołka i ziemskiego Cudu
    Cytat Zamieszczone przez cajafuerte Zobacz posta
    Hej, potrzebuję pomocy.
    W 9 tc okazało się, ze ciąża bezzarodkowa, ginekolog powiedzial, że jak zacznę sama krwawić to odrazu jechać do szpitala, jednak narazie plamie lekko. Jeżeli nic takiego sie nie stanie, to jeszcze beta hcg, powtórka po dwóch dniach i jeżeli będzie spadać to muszę się stawić do szpitala w poniedzialek. I tutaj potrzebuję pomocy- co mam ze sobą wziąć. Chociaż może uda mi się oczyścić bez łyżeczkowania., może oczyszczę się samymi tabletkami...
    Jeżeli beta będzie rosła to nie wiem co bo plamię.
    Myślałam, że sobie poradzę, jednak po nocach płaczę, boję się tego łyżeczkowania, tego bólu fizycznego, potem tego, że będę płakać, wyć, niby są ludzie obok mnie, ale jak zawsze wszystko tłumię w sobie, jakoś wolę być z tym sama.
    Chciałabym jak najszybciej znowu zajść w ciążę, ale wtedy to chyba oszaleje jak będzie każdy dziwny sygnał a w szpitalu będą mnie znali wszyscy.
    Boję się
    Współczuję Ci straty maleństwa. Przed Tobą bardzo trudny okres, daj sobie czas i absolutnie nie tłum w sobie uczuć i emocji. Skorzystaj z pomocy i wsparcia bliskich osób. Z czasem łatwiej jest żyć z bólem po stracie. Tak naprawde najlepszym "lekarstwem" jest czas. Ciąża po poronieniu jest trudna psychicznie, ale możliwa do przejscia.
    Pytałaś co zabrać do szpitala, koszulę (łatwiej lekarzom będzie Cię badać), ciemną bieliznę, podkłady poporodowe np. bella mama, takie duże, w dniu zabiegu sprawdzą się lepiej niż tradycyjne podpaski, szlafrok, klapki. Mnie te rzeczy wystarczyły w zupełności, tyle, że ja po 3godz.zostałam już wypisana do domu. Nie wiem co jeszcze mogłoby Ci się przydać, gdyby zostawili Cię na noc.
    Jeżeli masz jescze jakieś pytania, pisz śmiało, postarm się pomóc :*
    Aniołek 10tc - 12.05.2015

link do sierpniówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Ciągnięcie za włosy i uszy.

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lyzeczkowanie co do szpitala

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów