Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

co zrobić dalej aby mieć środki do życia?

co zrobić dalej aby mieć środki do życia?

Witam,

proszę o rade i wskazówki.

16 października kończę urlop macierzyński, i chcialabym zlozy podanie o urlop wychowawczy, umowe mam do konca 2017r. na czas okreslony oczywiscie. Jeżeli zaszłabym w ciąże na wychowawczym czy bedzie mi się liczyc chorobowe? jesli poszlabym na L4 i przedstawila pracodawcy zwolnienie? a po porodzie naleza mi sie zasilki macierzynskie rodzicoelskie?

prosze o informacje

Pozdrawiam!!!!

Magda

2. BabyApp
    Senior Member Awatar Majka596
    O mnie
    Szczęśliwa mama:)
    Z tego co sie orientuje chorobowe nalezy sie tylko w trakcie zatrudnienia, okres wychowawczy nie dotyczy chorobowego. Wiem ze niektore osoby chcac uzyskac pieniadze w trakcie ciazy teoretycznie wracaja jakby do pracy czyli rezygnuja z urlopu wychowawczego i rzucaja L-4. Troche to pogmatwane i pewnie nie wszedzie takie cos przejdzie. Kwestie czy to fair to juz inna sprawa. Jednym slowem na urlopie wychowawczyn nie otrzymasz od pracodawcy ani grosza z tylulu kolejnej ciazy.

Junior Member Awatar Ellaurea
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-10-01 zobacz kalendarz
    Któraś moja znajoma zrobiła taki myk. Wróciła z wychowawczego na chwilę do pracy i jako, że była już w kolejnej ciąży to dość szybko przedstawiła zwolnienie (z okazji ciąży, że tak powiem).

Niektóre osoby mają naprawdę poważny problem związany z zadłużaniem się. To jest problem... Takie postępowanie może zrujnować nie jeden związek.
    Tutaj na forum pożyczkowym jest więcej wątków poświęconych temu zagadnieniu: https://chwilowo.pl/forum/
    Ostatnio edytowane przez nansy ; 27-06-17 o 08:42
    Im happy

Member
    Trepek1

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-13 zobacz kalendarz
    Niestety ja również miałam problem z pieniedzmi i komornika na głowie. Dopiero jak spłaciłam kredyt i wzięłam uczciwą pożyczkę od extraportfel to udało mi się podnieść z dna. Mogę z czystym sumieniem polecić stronę https://www.extraportfel.pl/ , gdzie pieniądze dostałam szybko a rejestrację zrobiłam w domu. Praktycznie nie ma żadnych zobowiązań a spłacasz w wygodnym terminie.

ja próbuję własnych sił... myślę, że własna firma może podreperowac mój budżet. na razie jestem na samym poczatku tej drogi z internetu musze się uczyć nawet jak wypełnić druk zus ale wierzę że jak przebrnę papierologię to będzie już tylko lepiej

Senior Member
    paprotkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-15 zobacz kalendarz
    też myślę że działalność to dobry pomysł. Na początku przemyśl sobie naming, to ważna prawa

9. BabyApp
    Musisz znaleźć jakąś dobrze płatną prace, innego wyjścia nie ma. Poszukaj tutaj: http://www.gowork.pl/praca/gdansk;l Pracy dużo łatwiej jest szukać przez internet, możemy zaoszczędzić dużo czasu i nerwów.

A może po prostu jakaś pożyczka na ten okres co mogą wystąpić małe problemy? Sama zastanawiam się nad takich ruchem i znalazłam nawet stronkę z promocjami pożyczkowymi - tutaj link http://pozyczkowe-promocje.pl. Co sądzicie o takim podejściu do sprawy jak i o tych ofertach, myślicie, że warto z nich skorzystać ?

Ja polecam zwrócenie się o pomoc do firm pozabankowych. Najlepszą opcją są krótkoterminowe pożyczki, które dla nowych klientów mają opcję pierwszej pożyczki za 0 zł. Fajną opcją są porównywarki pożyczkowe np. https://pozyczkowy-portal.pl/. Szybko, prosto i bez konieczności wychodzenia z domu można uzyskać fajną ilość pieniędzy.

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Wzrok

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów