Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Jak urządzić ogród z myślą o dziecku?

Junior Member
    nataliaa873

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz

2. BabyApp
    Member
    helenaa91

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-04-01 zobacz kalendarz
    Pomyśl o jakimś małym domku ogrodowym dla dzieci - dobrym pomysłem będzie też huśtawka lub trampolina, oraz piaskownica. Co do roślin ogrodowych, to proponuję zasadzić jakieś pachnące kwiaty, takie wabiące motyle, jak ta budleja http://florexpol.eu/krzewy-ozdobne/5...anho-blue.html - przed zasadzeniem jakichkolwiek roślin sprawdź, czy nie są trujące. Pomyśl też o żywopłocie.

Ja postawiłam u siebie taki pawilon ogrodowy: https://gamm.pl/pl/c/Pawilony-ogrodo...-handlowe/1074. W lecie można wyjść z dzieckiem na ogródek, zjeść obiad, pobawić się, naprawdę przydatna rzecz. Chciałam postawić altankę ale taki pawilon jest dużo tańszy i mozna go w razie czego przestawić także zdecydowałam się na to.

Senior Member
    Milla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-27 zobacz kalendarz
    Myślę, że przydałyby się zabawki ogrodowe, huśtawka, domek czy piaskownica, żeby dzieci chciały spędzać czas poza domem.

Member Awatar ElizaO
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-10-07 zobacz kalendarz
    Ja bym przede wszystkim unikała toksycznych roślin, jesli sa to małe dzieci.

Member Awatar dobraMamuśka
    Mieszka w
    Województwo Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-11-01 zobacz kalendarz
    Na Twoim miejscu na pewno nie sadziłabym róż z kolcami, dziecko łatwo może się ukłuć i zrobić sobie krzywdę. Ja swój ogród urządzałam rok temu, zanim zaczniesz jakiekolwiek prace, poleciłabym Tobie trochę poczytać o roślinach i preparatach chociażby w internecie, np. tutaj www.dlaogrodnika.pl. Życzę udanych prac.

Junior Member
    ddminonka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-09 zobacz kalendarz
    hustawka moze piaskownica no i wszystkie bezpieczne rosliny

9. BabyApp
    Przede wszystkim wato zapewnić dziecku jakąś rozrywkę jak huśtawka czy piaskownica. Do tego ogródek musi być również w pełni bezpieczny. I to co najważniejsze, warto zasadzić drzewka i krzaczki owocowe - borówki, maliny, czereśnie czy truskawki. Dzięki temu dziecko będzie mogło się zajadać w przerwach zabawy. Można to zakupić nawet przez internet - https://dream-garden.pl/. Dziecko na pewno się ucieszy z takich przysmaków na lato

Bardzo fajna sprawa to są na przykład gokarty. Nie znam dziecka, które nie chciałoby na nich pojeździć. Na stronie https://www.sportking.pl/zabawki-ogr...rt-dla-dzieci/ znalazłam kilka do przydomowego ogrodu. To jest dobry pomysł, jeśli ma się alejki, albo chodnik dookoła domu.

Przede wszystkim ogród urządzony z myślą o dziecku powinien być bezpieczny. A na przykład o tym jakie narzędzia do ogrodu wybrać warto poczytać sobie na tekstodajnia.pl i zastanowić się nad zakupem. Prace w ogrodzie powinny być przyjemne i i przynosić satysfakcję, a takie będą tylko wtedy kiedy narzędzia ogrodowe będą dobrej jakości.
    aktywna staraczka

Zapytaj naszych ekspertów
Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Szpotawość kolanek

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów