Strona 2 z 162
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1611

PCOS - czy uda się kiedykolwiek...???

Senior Member Awatar Monia&Maciek
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-04-02 zobacz kalendarz
    Małgosiu, jesteś kolejną kobieta, ktorej udalo się zajsc w ciążę pomimo PCO Ale widzisz u Ciebie tez badano prolaktyne, a u mnie nie. Musze z lekarzem porozmawiac we wtorek o tym. Fajnie, ze napisałas. GRATULUJE CÓRCI. Zdrówka dla niej i usmiechu. Dla ciebie mamusiu tez wszytskiego dobrego POZDRAWIAM!!!

2. BabyApp
    Senior Member
    asia26

O mnie
    Jestem Mamą Lenki (08.09.2011) i Oliwierka (27.03.2013)
    Data
    02.09.2011/01.04.2013
    dziękuję bardzo,wczoraj dałam upust emocjom i trochę sobie popłakałam ale dziś już spróbuję wziąć się w garść bo nerwy małej na pewno nie pomogą.Poczekam do kontroli.A o tej hipotrofii to się wczoraj naczytałam...strach się bać.Mąż który był przy badaniu mówi że niepotrzebnie panikuję że lekarz wie co robi i na pewno za 2-3 tyg wszystko będzie dobrze a jeśli nie to podejmie jakieś kroki i spróbuje nam pomóc.Także nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość.Nie wiem jak Ty ale ja cierpliwa nigdy nie byłam...może dlatego życie chce mnie tego nauczyćmiłego dnia

O mnie
    Asia ja też cierpliwa nie jestem, niestety. Już nie mogę doczekać się jutrzejszej wizyty u ginekologa, jestem ciekawa, co mi powie i jakie kroki podejmie w związku z leczeniem mojego nieszczesnego PCOS. nerwy trzeba odłożyć na bok, masz racje. Lekarz mi mówł, że nie ma sensu czytać tych wszystkich wiadomości w Internecie, bo tylko człowiek się denerwuje. Trzeba zaufać lekarzowi, bo to ona nas prowadzi, zna nasz organizm i wie co robić, taże kochana głowa do góry, wiecej otymizmu, a ja wierze, ze wszytsko z malutką bedzie ok, twoj mąż ma racje MIŁEGO DNIA< POZDRAWIAM

Senior Member
    asia26

O mnie
    Data
    02.09.2011/01.04.2013
    Na pewno na nic się nie nastawiaj,ja pamiętam jak jechałam do lekarza na łeb na szyję,przed pracą itp itd liczyłam na to że powie,jest ok,działajcie...a tu nic,jeździłam czasem co 2 dni i nic....cisza ze strony pęcherzyków...na każdą wizytę jedź z nastawieniem co ma być to będzie,nie licz na to że szybko się uda..lepiej się miło zaskoczyć niż co chwilę rozczarowywać...ale wiem,to łatwo się pisze...niestety.W każdym razie ja też wierzę że Wam się udadaj jutro znać jak poszło

Junior Member Awatar EVA
    Mieszka w
    LUBUSKIE
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2011-08-06 zobacz kalendarz
    PCOS to choroba która wykańcza psychicznie a co najgorsze nie mozna jej w zupelności wyleczyć tylko troche ,,zaleczyć" Z mężem staraliśmy się 3 lata, trafiliśmy do kliniki leczenia niepłodności bo zwykły lekarz sobie nie poradził. Najpierw Endokrynolog który wykonał wszystkie badania hormonalne w tym min. tarczyce i prolaktyne, badania męża itp. Diagnoza: aby miec dziecko muszę się podac operacji resekcji klinowej jajników.... Ok zgodziłam się ale.... prócz tego iż okres mi się ładnie wyregulował nic więcej dziecka jak nie bylo tak nie ma.... Zmieniłam lekarza, zaproponował inseminacje i przepisał drogie zastrzyki (hormony) za drugim razem się udało i za ponad miesiąc mam termin
    Także głowa do góry wszystko co dobre przed Wami!!!

O mnie
    Mam nadzieje, ze nnam sie jakos uda. Wiem, ze ta choroba to masakra jaksa i tak jak piszesz wykancza psychicznie, ale ja sie nie poddaje. Jestem dobrej mysli, wrzucam na luz i co ma byc to bedzie. Dzieki dziewczyny, ze piszecie to dodaje mi otuchy i wsparcia. POZDRAWIAM!!!

Senior Member
    asia26

O mnie
    Data
    02.09.2011/01.04.2013
    Monia jeszcze coś Ci napiszę co mi dodawało sił a chwilowo zapomniałam.Koleżanka mojej siostry miała PCOS,do tego niedrożność 1 jajnika...mieszkają na wsi z dala od miasta więc co chwilę po kilkadziesiąt km w tą i z powrotem po różnych lekarzach....rozkładali ręce,mówili że ciężko będzie,że może in vitro...a najlepiej jakby się na adopcję zdecydowali...ale jeden lekarz spróbował z inseminacją i nie pamiętam za którym razem ale udało sięich córcia urodziła się w marcu br.!

9. BabyApp
    O mnie
    Wiem, że nie można się załamywać. Staram się nie wariować i myśleć pozytywnie. Przeraża mnie myśl, ze mnie samej się nie uda i może stać się tak, że medycyna będzi emusiala mi pomoć, np. przez inseminacje. Ale jest jeszcze jeden problem, mnie chyba nie będzie stać na inseminacje

O mnie
    No i jestem po wizycie, pierwszy dzień oceny jajeczkowania... I wiecie, co... Prawy jajnik nie chce pracować w tym cyklu, ale za to lezy pracuje i wytworzył się dużawy pęcherzyk ( 15mm)!!!!!!!!! Także jest szansa W piątek mam iść na kolejną wizytę... Zobaczymy, co się będzie działo. No śluz też zaczyna się robić " ładny" , tak to ujął ginekolog

Senior Member
    asia26

O mnie
    Data
    02.09.2011/01.04.2013
    no widzisz!i supertylko spokojniehehe powodzenia

Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów